Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CDprojekt.. tomu říkám "od lidí pro lidi"!.. kdyby si z nich tak vzal příklad ubisoft, EA atd, jak by bylo na světě líp.
  • Paul_cz
    dej si facku
  • Jack1947
    To by byla hrůza, takhle je to aspon pěkně pohromadě no. *3*
  • species
    Pac si predstav ze se ti libi vlasy z dlc c.4 ale vubec se ti nelibi bradka z dlc c.8. Proc stahovat a "zasirat" si hru vsim kdyz si muzes vybrat. Je to zdarma tak neni co resit.
  • PreidaQ
    Hele, můžete mi o té Malazké knize padlých říct něco víc? Už jsem na to slyšel hodně chvály, docela by mě to lákalo, ale nevím, jestli se do toho dá (vzhledem k rozsahu) vůbec dostat..
  • Magister_Peditum
    Spíš narážím na ty "palečky". *15*
  • Kozy
    Proč 16 proboha? Proč to nevydaj najednou, nadvakrát?
  • Jack1947
    Jo, potom až Cyberpunk... bůhví kdy takže bude pokoj no. *4*
  • Jack1947
    Já nevím to nesleduju, věřím že si fanboy a tak ti to neberu. Já jen prostě trpím tím nedostatkem vždy se vyjádřit. I kdybych se netrefil... but i still trying... its hard.

    Nemůžu přece zklamat, ostatní kteří na mne závisí no... to nejde. *2*
    Radějc to zabodnem ted na začátku, než třeba dělat nějaké větší... soudy atp.

    Vidíš dokážeš se i normálně vyjádřit když chceš, tak to jde. Věřím že si ve skutečnosti, dobrej kluk. Jen to internetově dáváš dost blbě na jevo. Třeba jsem ještě nad tebou nezlomil hůl, kdoví.
  • tak snad už po tomhle dile dají s touto serii pokoj
  • Veskoslav
    Až na to, že k obou Zaklínačům byly v tichosti vydány mise atd. aniž by se o tom kdekoliv psalo. V rámci obyčejných patchů. Takže Jacku, nepiš prosím Tě už nic. Ono bohatě si stačí přečíst vyjádření CD Projektu. Je to jak v angličtině, tak v Polštině. Pokud neumíš ani jedno, tak bohužel dál budeš psát bláboly.
  • species
    Smekam, opravdu smekam. CD Projekt je takovy ostrov v tom megakorporacnim pekle, svetlo na konci tunelu ze to mozna pujde i bez instalovani originu a dalsich kravin omezujici vsechny krome piratu proti kterym je to zamerene.

    Zaklinace mam ve sbirce vsechny a treti dil rozhodne nebude chybet.
  • Jack1947
    Takto radši shrnu, konečně někdo dá věci zdarma které dříve byly zdarma samozřejmostí.

    Pochybuji že tam bude nějaké větší rozšíření... třeba mne opravte jestli se mýlím.

    Tzv. asi ne nějaké nové questy/ lokace nebo bůhví co... ještě.
  • Rolka, na kterou jsem reagoval, napsala "fakt že tyhle věci měli být v základní hře asi už v této době idiokracie nenapadne asi nikoho". Tak jsem napsal, že mě to napadlo a že několik idiotů (jako příslušníků té idiokracie) se mnou nesouhlasí
  • Blue.Shark
    Já za to nemůžu, ale Veskoslav to tu několik příspěvků zpátky shrnul docela hezky - hra se lisuje, tak vývojáři mají čas pracovat na nedůležitých "přívěšcích". Zdá se mi to vcelku pravděpodobné. No a dokud jsou DLC zdarma, je to podle mého názoru velmi odlišné od praktik tebou zmíněných společností. Jednou může přijít, že si řeknou o peníze, ale zatím se to nestalo, tak nemám zdání, proč je za současný přístup nechválit.
  • Magister_Peditum
    A proto si stěžuješ, že ti nějací idioti dávají palečky dolů? Už podruhé v jedné diskusi? Hmm...
  • já si z toho dělám tak maximálně legraci :-) Mně ani nestojí za to příspěvky druhých palečkovat a považuju za trochu dětinské. Přesto mne překvapilo, že stačí napsat, že pamatuju dobu, kdy žádná DLC nebyla a hry byly jako celek kompletní a DLC nemám rád a už to jede :-)
  • Magister_Peditum
    Myslíš pár úkolů pro nějaké horníky? K těm se určitě během jednoho dne dostaneš. *15*
  • Magister_Peditum
    Já z toho taky radostí neskáču deset metrů vysoko, ale vzhledem k tomu, že druhý den po vydání (hru v den vydání asi sotva budu hned hrát) dostanu zdarma pár prkotin, tak mě to fakt srdce neláme. Principiálně prťavá DLC (zvlášť ohlášená několik měsíců před vydáním) mi taky vadí, ale prakticky řečeno to vůbec nepocítím.
  • řekněme že pamatuju ještě osmibitové počítače :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit