Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    S Malazskou knihou padlých musím souhlasit.
  • Magister_Peditum
    Je mi z toho smutno i za tebe. *9* *1* *1* *1*
  • Magister_Peditum
    To je tragédie, že nebudu mít v plné hře hned kolekci brnění a vousů. *15*
  • Jestli je něčí marketing dobrý přístup k zákazníkům, klidně ho vezmu.
  • Jako je hezké že to dávají zdarma a CD Projekt je mi velmi sympatické studio, ale 16 DLC?

    Možná jen prohlášení že v budoucnu vyjde několik bezplatných DLC na které se můžou těšit všichni hráči by se mi líbilo mnohem víc.
    Ono i ten pocit když zapnete hru a vyskočí vám "nové free DLC" zvedne podle mého hráčovu náladu lépe, než když si řekne "no bezva teď vyšlo 7 DLC a nic moc v něm nebylo, tak kdy asi vyjde to 8, 9, 10..."

    Ale jak říkám, přístup CD Projektu se mi líbí, vždyť jejich hry mají v normálním balení talik bordelu co jiné ultra drahé "nabušené" limitovky her jiných za které jsou v obchodech schopní chtít sumy přesahující 3.000,-...
  • Keyz
    Je to zdarma a to je skvělé. Navíc ten kdo to nechce, nebude muset daný obsah ve hře využívat.

    Nevím proč někdo nadává na volitelné DLC které jsou zdarma. Lepší jak volitelné DLC za prachy. I když to třeba budou nějaké hovadiny. Je to pořád volitelná hovadina zadarmo. Žádná nutnost jak to někdy bývá.
  • já mám zas hodně rád Bránu smrti od Margaret Weiss, považuju to za možná lepší než Pána prstenů. Mimochodem jsem se k ní dostal přes hru Death Gate (docela povedená adventura) :-)
  • první zaklinac byl fajn, dvojka me uz moc nebavila...a trojka? to se uvidi..muj názor je ten ze si vzali prilis velke sousto podobne jako Piranha z Gothicem 3...ale budu jen rad když se pletu...dobrych RPG není nikdy dost.
  • tomocz
    Tak on vyloženě ani v knížkách nebyl kdovíjak úžasný příběh (na to si přečti Malaz), ale Zaklínačové jako knihy válí hlavně kvůli stylu psaní, vyprávění a zábavným dialogům.
  • Veskoslav
    No příběhové mise k obou zaklínačům vycházeli potichu a v rámci patchů. Nikde žádný humbuk. Počítám, že to bude podobně. I když kvůli Sony a MS, kdo ví, jak to nakonec bude.
  • tak je fakt že s těma knihama neměl skoro nic společného a nepsal ho Sapkowski. Na druhou stranu si myslím, že ten Sapkowského svět byl do hry převedený dobře a přesně tak nějak jsem si Geralta představoval. A taky jsem to četl už hodně dávno, ještě v 90. letech
  • tohle není žádný osekávání, prostě dostaneš za chvilku několik věcí navíc, který nejsou pro samotnou hru nezbytný, a vypadá to, že to nic zásadního nebude. Rozhodně to teda neni principově stejné, že to u ostatních zaplatíš je dost Zásadní faktor. Nepochybně je to postaví do lepšího světla, když mají DLC zadarmo, ale to je špatně vypadat líp než ostatní? Vždyt´ je to akorát dobře, za svůj přístup si to zaslouží, a když budou chtít ostatní studia dorovnat a dávat DLC taky zadarmo, tak ještě líp. Kdyby to byly nějaký lokace nebo velký mise, ale u tohohle nechápu proč si lidi furt stěžujou a hledaj jak se je někdo pokouší obchcat.
  • me by spis zaujalo kdyby rekli...nase hra je hotova..nebudeme vydavat zadne DLC ..to by byla bomba..

    ja ani nevim uz kolikrat jsem u nejake hry cekal az konecne bude hotova a prestanou chrlit DLC..Většinou to trva tak rok nebo dva..vazne doufam ze u Zaklinace 3 se nenechaji strhnout a jejich DLC se budou skaldat z nepodstatných kravin, které jsou jedno.
  • Knihy som cital davno pred hrou a pribeh v hre mi neprisiel nejako uzaany teda
  • Veskoslav
    Nevím, ale nás učili, že nejlepší marketing je ten, který může postavit na tom, co jsi dokázal. Tudíž oni mají za sebou skvělou službu GoG, jejich hry patří ke špičce svého žánru. Jejich edice her i ty základní jsou pomalu jako nějaké drahé edice od konkurence atd. Takže ano, podle mě přístup k zákazníkům slouží jako marketing. A na tomto typu marketingu nevidím nic špatného.
  • PreidaQ
    Zrovna u nich mám občas skoro i podezření, jestli právě ten miloučký přístup k zákazníkům není právě hlavně spolehlivá marketingová zbraň, protože jim to docela dost vychází. Možná jsou to opravdu takoví lidumilové, možná trochu obojího.
  • Sám jsi přehypovaná nula. Chápu že je Stalker i Zaklínač na tebe složitý že tě nevedou za ručičku, ale nejspíš to nejsou hry pro tebe.
  • Jak vidíš tak muze..
  • Veskoslav
    A všimnul sis také, co v základní edici je? To žádná jiná hra za tu cenu nenabídne takovou edici. Není normální dávat mapy,soundtrack, návod (tak podrobný jako má Zalínač 1 snad neměla žádná hra v základu), měla by být opět nějaká krátka povídka atd.
  • přehypované? To si nemyslím. Snažím se hrát všechny lepší velká RPG co vychází za posledních asi 20 let, a Witcher je rozhodně v hodnocení a srovnání s ostatními hodně vysoko. Nemám důvod ho přehypovávat, nejsem placený za hraní ani za recenze, hraju jen to co mne baví. A oba Witchery mne bavily hodně, proto budu hrát i toho třetího a ne proto, že to někdo přehypoval. Knihy od Sapkowského jsem samozřejmě četl taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit