Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Ano, zrovna Zaklínač a CD Projekt si nevybudovali pověst kvalitními tituly a přístupem k hráčům a zákazníkům, ale marketingem...... *7*
  • lidi "zadarmo" nic nedostávají, lidi si koupí hru Zaklínač 3 za padesát euro (nebo kolik bude stát), takže bych očekával nějaký finální produkt a ne nějaký nehotový nedodělek, ke kterému budu postupně dostávat další dodělávky "zadarmo"
  • Witcher a Stalker su 2 najviac prehypovane hry v CR a SR..nepochybne maju svoje kvality ale prve diely boli klasicka rusko polska budget produkcia a i to vidno...Witcher rozosrana kamera a suboje s inventarom des...Stalker sa v den vydania bez 200 patchov nedal hrat a snad ani dohrat plus mrtve okolie a nuda.
  • misho8723
    Ľudia dostanú niečo zadarmo a to každý jeden, a aj tak ľudia remcajú.. ľudia sú už fakt takí sprostí?.. CD Projekt Red vždy hovoril, že DLC sú len blbosti malé, za ktoré by firmy nemali nútiť ľudí platiť, keď už zaplatili za samotnú hru.. a tu tie DLC vyzerajú byť fakt veci, ktoré CD Projekt sa rozhodol na začiatku, že nebude v orig. hre, lebo asi nemali miesto tam - napríklad iný vzhľad Yennefer, ktorý nebol odsúhlasený, že je ten najlepší pre hru, takisto účesy a brady pre Geralta asi budú trochu exotickejšie ako tie čo budú normálne, takisto aj questy - aspoň na začiatku budú len také malé a asi boli nedostatočné pre vydanie v plnej hre ale ako malé DLC, prečo nie..
    A to, že vedia, ktoré budú prvé DLC neznamená, že ich už aj majú vytvorené.. podľa všetkého sa k nim dostanú až po dokončení hry a jej odoslaní do Microsoftu a Sony, tak vtedy ten čas využijú aj na tieto DLC.. keď si ich človek nezahrá, o úplne nič nepríde, .. nie je to odseknuté z plnej hry, tak nech ľudia láskavo neremcajú, lebo aj CD Projekt prejde chuť ľudom dávať veci zadarmo a budú pýtať za to peniaze ako iný vývojári/distribútori.. radšej nech ich ľudia za to chvália ak chcú mať v tomto biznise nejakú firmu, ktorá sa o nich stará
  • Tato hra se ke mě dostala poměrně pozdě. Oba díly jsem si pořídil nedávno na Steamu ve velké slevě v rozšířených edicích. Byl jsem k této hře velice skeptický, ale jsem velmi rád, že jsem se pletl a může se v mých očích zařadit vedle velikánů žánru jako Ghotic série nebo TES série. Takže u 3 dílu jsem moc neváhal.
    Že je to jen marketingový tah je nad Slunce jasné, i když moc nechápu, proč si chtějí tímto nesmyslem ubírat na kreditu. DLC jsem nikdy neměl moc v lásce a ani teď se to nezmění. Za nedlouho někdo přijde s DLC "nové cool hlášky pro NPC" nebo "buď jiný, odliš se, kup si DLC tetování na prdel". Už to začíná zacházet do absurdit :)
  • Tech 16 LDC není zadarmo, ale dobře schovaný marketing. Všechny ty věci už jsou ve hře jenže pro zvýšení prodejů a udělaní si dobré jméno pouze některé věci schovali pod DLC.
    Všichni hráči co zažili datadisky ví co to je kvalitní doplněk ke hře. A všichni kdo tvrdí: "jsou super oni jsou tak hodní že nám dají 16 dlc zdarma a u konkurence je to za penize". tak jsou přímo ti hráči na které to cílí.
    PRAVIDLO: vše co vyjde v dlc před hrou nebo cca týden po hře je už přímo implementované ve hře jen je to uzamčené a za peníze vám to zpřístupní. Oni jen odstranily cenu ale princip je úplně stejný jako u všech jiných společností :).
    NENÍ TO OCHOTA VYVOJÁŘŮ DÁT NĚCO HRÁČI NAVÍC, JEN SE UDĚLAT V LEPŠÍM SVĚTLE PŘED KONKURENCÍ. N ÍC NAVÍM VE HŘE NEVYTVOŘILY, JEN ZÁKLADNÍ HRU VÍCE OSEKALI, KVŮLI MARKETINGU.
  • Veskoslav
    Kdyby se všechny firmy chovaly jako CD Projekt, tak si nikdo nemůže naprosto stěžovat.
  • Jo presne..hodne rychle se pozapomelo jak CDP po vydani Zaklinace 2 mnoha lidem rozesilal maily a obvinoval je z kradeze hry a nasledne zaloby, mnoho z nich mělo hru legalne...pak proste soupli do hry něco ,,zdarma,, a bylo po problemu...lidi jsou pomerne jednoduche stadecko ktremu když se hodi balonek velmi rychle zapomenou ze je panicek před tim bacil po cumaku.
  • Drbnu kozla do vemena, jestli jsem pochopil něco z toho, co jsi nám chtěl sdělit.
  • když jsem si před deseti rokama koupil krabicovku, tak měla všechno v sobě, i tištěný manuál a když vyšel datadisk, tak přidal něco pořádnýho, dneska čekám na goty edice, páč nechci pařit po kouskách. Season pass na bioshock infinite jsem koupil i se hrou krátce poté, co vyšlo druhé DLC, kdybych věděl za co budou stát koupil bych si jenom samotný infinite a nečekal bych. Ač druhé DLC nebylo úplně na hovno, tak tomuhle jsme dřív říkaly demoverze a byly zadarmo, dneska se jmenují DLC a jsou za prachy
  • Jack1947
    Takže přidá jen pár blbostí? no tak nic moc...
  • fallanga
    Mě to tak trochu došlo. Ona to byla spíše řečnická otázka.
  • PreidaQ
    Tohle byla především narážka na typické zaklínačkovské povzdechy zdejších diskuzí jako: "Áh, ještě že CDProject máme, jsou to bohové, dělají dokonalé hry (8/10), každému dají něco zadarmo, spasí herní průmysl, miluju je, nikdo o nich nesmí říct nic špatného, ukrást Zaklínače je smrtelný hřích, zatímco krást CoD je v pořádku" A to jsem se u obou Zakínačů docela bavil, ale tahle jejich idealizace mě unavuje.
  • Veskoslav
    Už CD Projekt psal, proč to není v základní hře. Dostaneš to zdarma, nemusíš absolutně nic řešit. Kdo chce, tak si přečte důvod, proč to není ve hře a proč se tak rozhodli. Kdyby to dali do hry, tak by to zase odložili a zase by lidi remcali, proč je to odložené. Teď pro změnu remcají, proč DLC i když je to zdarma. Člověk si fakt nevybere.
  • Je to věc marketingu, 8 týdnů po vydání se budou media ke hře vracet. Už chápeš?
  • KIMCID
    drti mne oznamovat dlc když neni ještě ani hra.to to nemůžou dát do hry rovnou?
  • hovoris mi z duse! Ty vubec nejlepsi cRPG zadny dlcka nepotrebovala.3
  • PreidaQ
    Jo a třebas je moje smýšlení mimo, ale lepší placené DLC, které přidá novou herní lokaci a deset hodin zábavy, než neplacené, které přidá DLC hodící se tak spíš pro The Sims.
  • Veskoslav
    Nikdo tě nenutí nic kupovat.
  • Veskoslav
    Zrovna CD projekt je tímto vyhlášený, že? Ty musíš být špičkový expert na tvorbu her. Nebo si jako naivně myslíš, že když chceš nový skin atd. že stačí napsat "next" do kolonky tvorba postavy? Je 1000krát lepší mít jednu odladěnou postavu a její vzhled, kdy vlasy atd. nebudou blbnout a to vydat než mít miliardu postav, které ti budou blbnout....

    Mimochodem k Zaklínači 1 dal CD Projekt zdarma tolik příběhových misí atd., že by to vystačilo na dvě DLC například k Dragon Age.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit