Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Bych uvítal spíš nějaký hardcore mód, jako to bylo v New Vegas. Něco ze starý hratelnosti typu musim jíst, pít, abych neumřel. Musim spát, abych nebyl unavený. Životy se nepřidávají sami od sebe, ale spánkem, jídlem, nebo lektvary. Taková jednoduchá věc, a jak by to z mainstreamové hry najednou udělalo oldschool hardcore.
    • Viktor_H
      Hardcore mod v F:NV byl bez debat zajímavej nápad, ale zpracování strašný... Zpočátku to tak člověku nepřijde, ale postupem času to začne být frustrující. Potřeba vody byl jeden z největších vopruzů v herních dějinách - pořád dokola běhat kolečka po provařenejch obchodnících a nakupovat lahvičky s vodou ubívající nepříjemnou rychlostí, nebyla žádná výzva. Byla to nuda, k ničemu to nevedlo, nekladlo to žádné nároky na hráče, prostě a jednoduše tě to nutilo každou chvíli prokecat pár Lojzů, kteří ti za pakatel zredukovali místo v inventáři...

      Permanentní smrt parťáků je taky celkem dobrej nápad, ovšem ne ve hře, kde je AI naprosto katastrofální.

      Spousta věcí v něm byla super (nutnost doktorských kufříků pro léčbu zlomenim, postupné doplňování HP po použití stimpacku, potřeba spánku...), ale voda a parťáci to naprosto přebili, a tudíž zazdili...
      • Vzdycky je to o provedeni, je HC a HC ... proste to musi byt provedeno tak, aby to nebyl jen otravnej vopruz, abys nemusel kazdych 10 minut jist/pit, ale aby se ti postava chovala rozumne realisticky (!= realne). Dovedu si trebas predstavi unavu - kratkodobou = staci ti si dat par minut voraz po boji + dloubodobou = potrebujes se vyspat (rekneme v hernich podminkach jednou za par hodin).

        Me osobne na aktualnich gameskach trebas dost irituje, ze predmet kterej najdes nema vubec zadnou hodnotu .... za 5 minut najdes lepsi. Osobne bych radsi, kdyby lepsi kus byla vzacnost, klidne budu chodit par hodin se stejnym mecem ... ale aspon se clovek pak zaraduje, kdyz ziska jinej. Radsi mam cestu vylepsovani - mec si nabrousis, do jilce vlozis kamen, das na nej runy ...
        • Viktor_H
          Vždyť říkám, že nápad je to zajímavej, ale provedení katastrofální. Celkově znám jen velmi málo her, kde by něco bylo vyloženě špatně už ve fázi konceptu - většinou se to podělá až v rámci určitého provedení. Mluvit tedy o tom, že něco je zajímavej nápad, mi přijde jako plácání do větru, nic moc to neznamená...

          Taky by se mi to líbilo, ale se střízlivostí se domnívám, že mainstream by to nepřijal dobře. Zástupy "gamblerů", co jsou dychtiví vystřídat miriády equipu, by se podělali...
          • V tom pripade zrejme pomijis(stejne jako vyvojari) to, ze sou mezi nami hraci, kteri uz maji cosi (par desitek let) odehrano, a ty rozhodne nezajimaj gamesky, kde pada z vlka 10 zlatejch, stit a prilbice ... za tohle bych ja osobne naopak vyvojare povesil za koule do pruvanu. A ze takovych neni malo, oni totiz nemaji cas na to hrat spoustu hodin denne, ale kdyz uz, tak si vybiraji neco, co je bude tesit hrat. A neni jim zatezko za to dat par penez, protoze prevazne vydelavaji.

            Kdyz se totiz lognu do prakticky libovolny "masovky", jsem velmi rychle znechucen - nejen tim, jak hra dementne funguje, ale i tim, ze je tam spousta decek, ktery resej "uz abych mel max lv", misto aby si uzivaly hru.

            Osobne absolutne nechapu, proc si nekdo kupuje herni postavu ... u me je ten clovek slabomyslnej, je to naprosto totez, jako kdybych si pretocil film na konec, prehral si poslednich 10minut a sel na dalsi ...

            Ten tazkvanej "mainstream" je totiz managorska iluze - minecraft rozhodne neni mainstream gameska a jak dobre vydelava. Jednoduse proto, ze to je inteligentni gameska s dusi a atmosferou.
            • 2Viktor: Nevim co ti prijde "casual" na gamesce, kde muzes travit stovky a tisice hodin, kazdopadne deticky na to reknou ze "je to hnusny", protoze tam neni khuul grafika ...

              A vyvojari tech tzv AAA titulu pak brecej, jak si to nikdo nekupuje, jak se vyvoj nezaplati ... a duvod je jednoduchej - protoze ta hra je blba => vydelavajici ji hrat nebudou.
            • Viktor_H
              "minecraft rozhodne neni mainstream gameska" - Minecraft je hodně specifická záležitost. Minimálně se ale domnívám, že se jedná o totálně přístupný a nenáročný produkt. To je "casual" hra jak vyšitá, přestože má specifikou cílovku.
          • me se to líbilo a vubec mi to neprislo otravny ale to bylo asi tim že jsem to hral vic pomalu a takovym roleplay stylem
    • vzdit na to je milion modu staci se podivat na http://skyrim.nexusmods.com/ ja si nedovedu predstavit tu hru hrat bez modu
      • Robotron3
        Když já bych potřeboval oficiální => PS3 :)
        • Veskoslav
          Nevýhoda konzolí. Mě stačí mrknout na Steam a mám k dispozici X desítek módů:) Naše nevýhoda zase byla ta, že Skyrim se u nás nedal koupit na Steamu:)
          • Mnoo samotnýho mě to překvapilo, ale Skyrim už se na STEAMU koupit dá i u nás. Snad to nedělá jen mě, ale prostě ho už normálně vydím v nabídce. Třeba da "exkluzivita" byla časově omezená.
        • proč si nekoupiš herní pc *7*
          • Robotron3
            Protože herní pc nechci. Stačí odpověď? *3*
            • V tom pripade bohuzel :D Ja osobne tam pouzivam pres 50 modu a jsem spokojen :) Kolikrat se jedna i o graficke vylepseni, ale i o nejakou tu mechaniku hry a hlavne SkyUI (lepsi interface)
        • tak to jo :)
  • Viktor_H
    "Companions will equip better weapons and armor if given to them." - THIS!!! Bylo na čase!

    "Fixed rare instance of couriers who would appear only dressed in a hat" - Tohle ale měli nechat. *1*
    • Hmm je teda pravda že s tímhle jsem se taky nesetkal. Možná že se špatně vyjadrnili. Páč pokud jsem jí vyrobil brnění řekněme z plátové ocely, celý ho za pomocí očarovanýho vybavení na kovářství a se štamprdletem kovářské medicíny vylepšil a pak ho ještě drobně očaroval a celou jí do toho zakoval, tak si při nejblyžší příležitosti stejně vzala orkský nebo ebenitový (prostě v základu lepší) brnění.
    • mě tohle na PC fungovalo na jedničku, nikdy žadnej problem
    • Hm...kdyz jsem jim dal zbran nebo helmu, tak si to vzali na sebe... Ostatni nefungovalo?
      • Viktor_H
        Náhodně se jim to resetovalo na defaultní výzbroj (která nejde odstranit jinak než přes mody) a luky nepřehazovaly na lepší skoro nikdy... Inventář parťáků byl prostě guláš.
        • shmeck
          celej inventář ve Skyrimu je guláš *1*
          • Mno dost to vylepsi napriklad SkyUI. Diky tomu je znacne prehlednejsi. Doporucuji stahnout danej mod.
            • shmeck
              Taky jsem si SkyUI hned stáhl :)... jen nechápu, jak může bethesda vydat takovejhle mišmaš
            • Kozy
              Jsem asi výjimka ale mě základní inventář vyhovoval, ten SkyUI jsem zkusil a ten mi v tom teprve udělal bordel :D.
            • Nj, jenze je tragedie, kdyz si hru za penize musej do pouzitelnyho stavu davat hraci ... kdyby to bylo neco zadarmo, tak by se dalo rict "a co bys nechtel", ale za prachy bych tak nejak ocekaval, ze to bude fungovat i bez modu.

              A kdyz sme (opet) u baglu tak mi nezbejva nez zase vytahnout atmosferu - kolik myslis ze bys tak unes obourucnich mecu? Ja si dovolim tvrdit, ze i s jednim bys mel mozna problem, se dvema uz zcela zasadni ... a herni postava si jich do bagliku a kapes naladuje klidne i nekolik desitek ...

              Jak to resit? Smarja dyk se to reseni nabizi samo ... neco malo muzu nalozit na kone, vyzbirat trash z dungeonu a dopravit mi to do domecku pak muze trebas nejakej partak. A klidne rovnou (podle nejakych pravidel) ten bordel prodat. Nenarusi to atmosferu a ucel to splni (a neni to ani zadnej svetobornej napad, mockrat to tu uz bylo).
          • Souhlasím
        • tak to nevim, Lydie vzala vzdycky vsechno lepsi co jsem ji dal, vcetne luku a sipu
  • skyrim me nejak nechytnul i když oblivion je jedna z nejlepsich her co jsem hral. nevim proč možna ta jesenna atmosfera všude a divnej dizajn sveta, taky mesta divny. oblivion jsem paril opravdu hodne
    • Tak to by me zajimalo jak by jsi se dival na Morrowind :).
      • Ja ted hraju Morrowind Overhaul a je to božííí a grafikou lepší jak celej oblivion *14* *14*
    • Prejedl ses. Ja na skyrim take koukal asi dve hodiny, nijak me to nechytlo, tak ceka odlozen na dobu, az nebude co hrat zajimavejsiho. Coz je docela utopie, protoze mam spoustu zajimavejsich her odlozenych az na ne bude cas.
      • "tak ceka odlozen na dobu, az nebude co hrat zajimavejsiho" zajimavy. U mě je to naopak, zatim se nic nevyrovnalo Skyrimu co by pro mě stálo za to, Krom Army teda. Skyrim je number 1 a vše ostatní za ním.
        Řekni mi třeba co je zajimavějšího na hraní než Skyrim? :D
    • Odehrál jsem nějakých 20-25 hodin (už nevím přesně) během tří dnů a pak už jsem to z nějakého záhadného důvodu nezapl. Jo, už vím, protože je to hroznej žrout času :-) No asi se do toho po novém patchy pustím znovu. Mám PC verzi a hrál jsem to hned pár dní po vydání a během těch 20 hodin sem na žádnej výraznej bug nenarazil, asi sem měl štěstí.
      • Ja sem bohuzel narazil na bugu velmi mnoho - ani ne snad takovych, ktery by znemoznovaly hrat, jako spis takovych, ktery to hrani naprosto znechutej. Hned prvni byl totalne nepouzitelnej inventar. Klidne prohlasim, ze horsi paskvil jeste nikdo nikdy nestvoril.

        Mno a dalsi muzu zminit trebas kamzika kteryho mi dali misto kone, pocitam ze ani Rakoncaj by si netrouf tam, kde toho zvire uplno vpohode vybehlo ...

        Variantne naprosto nechutna ragdoll fyzika ... kdyz se mrvola stokilovycho chlapa chova jako papirovej panak ... a kolik tak by asi vazil drak ... tuny ... a staci se projit kolem kostry ...

        Ve hre, kde je o atmosferu jen v prvni rade se proste takovyhle veci nedaj jen tak prejit. Pravda, jeste by tom mohli dat gnomy, parni stroje, pandy, ... ;D
  • owny
    co je to za blbost s tím levelováním? *8*
    • Keyz
      Hovadina. Prostě hraješ a jakmile ses na úrovni jak jedeš jak cvok znova. Kdyby bylo složitejší souboje atd to bych bral ale tohle?
      To je zoufalé. Opravdu hraje proto abych byl dobrý pak zase špatný a hrál znova abych byl dobrý.
      To je systém v Borderlands lepší. Kde se dovednosti vylepšují pořád ale i nepřátelé.
      • Level scaling?
    • Systém z CoD - Prestige. Prostě jednoduchej způsob jak lidi zakáhnout.

      Ale nedává to moc smysl ve Skyrimu, kde není multiplayer a nemůžeš se svou "Prestige" předvádět přímo před ostatními.

      Ale co už, ve Skyrimu nedává smysl spousta věcí a stejně to nějací pošetilci pořád hrají. Tak teď si aspoň budou moct užít iluzi nějakýho progressu.
  • Ak je ta nova obtiaznost rovnaka ako predchadzajuce, teda ze sa len meni dmg pri fighte a umelo sa tak natahuje suboj, tak to tam ani davat nemuseli.
    A naco je niekomu levelovanie tych istych veci do nekonecna?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit