Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale on má pravdu. Nápor nových her, který jsou pouze online, kde všechno obstarají hráči a kde není třeba investovat do umělé inteligence je nepřehlédnutelný. Dnes už se v mnoha hrách jen implementuje uměla debilita, aby avataři nemohli dělat něco, co designer a programátor nechce a zbytek je záležitost hráčů. Ještě se pro zvýšení počtu uživatelů přidá nějaká ta sociální platforma typu facebook a grafické orgie mohou začít. Je jedno, že to dá zábavu tak na deset hodin max, hlavně že tam je Franta z vedlejšího vchodu a můžeme pokecat nebo se trumfovat, kdo má víc fragů, hradů, otroků či co to v té hře je. Tenhle úpadek si ale dělají hráči sami, ......
  • Pokud by měly odejít hry vyvíjené za účelem epických kampaní pro hráče, kteří si rádi užívají kvalitní příběh a tak podobně, asi můžu rovnou přestat sledovat současné dění, oprášit starší stroje ale 486 MAX a vrátit se ke hrám, které za to stojí:)
    Sice jsem vášnivým hráčem například WoW, ale stejně tak pořádných single player her, kde mě nikdo neruší:)
  • Kto k...a je ten sasek? Hral ten k..t niekedy nieco z serii ako TES alebo X3 ze vypusta take h...a z toho otvoru kde vacsinou ludia maju usta?
    • ales.smutny
      1) Prosím, šlo by to slušněji? Nesouhlas jde vyjadřovat i jinak.
      2) Mark Cerny má za sebou práci na hrách jako Uncharted, Heavenly Sword, několik Ratchetů a Clanků, Crash Bandicootů, Resistance... rozhodně udělal hodně her a hodně z nich s kampaněmi
      3) Chtělo by to přečíst si celý ten článek a pochopit o čem hovoří.
  • MrSanta
    Koukám, Pachter má konkurenci *7*
  • No comment. *7*
  • Ah... A omlouvám se za vulgaritu, ale tady to bez ní vážně nešlo. :)
    • Lawliet
      já ti celkem rozumím.. . a tobě podobným.. tuším , že vím co si chtěl říci =)
  • Lawliet
    Ho asi taky vyhynu brzo..
    • Lawliet
      PS:multiplayer pro mě končí CO-OPerativním singleplayerem..
  • K tomuto tupci se ani nebudu vyjadřovat, protože kdybych tu měl napsat všechny sprostá slova (ve všech jazycích co dokážu :D ) tak bych tu byl týden

    ... Bastard jeden, singleplayer je u her to nejlepší... Jde v tom o příběh, smysl celé hry! Poznáváte různé postavy, zvláštní místa a rozhodně vás to neomrzí tak rychle jako pořád stejný způsob hry v MP... A navíc já nestojim o to aby mi nějakých 50 magorů nadávalo při hře přes chat a kazilo hru.

    Marku Cerny: Udělej mi laskavost.. Ten tvůj článek o "Singleplayer do 3 let vyhyne" si narvi do svý vznešený pr*e*e. :)
    • Nemám rád mp typu WoW ani magůrky typu 5 killů 5 headshtu známé z CoD, CS nebo takové jako hrají versus mod na L4D2 , zato normální kampaň a coop akce jsou skutečně zábavné
      přesto je pořád SP skvělá zábava a možnost uěku do vlastního světa , a zvlášť pokud je mp tak zmršený jako v GTA IV tak ani nic jiného nezbývá
  • Pro mě nevyhyne ty kravaťáku kdesi ze světa nestojím o to aby mi nějaká * kecala do hry , nadávala že ji zrovna já nemužu hrát , že ji neumím a nebo že můj styl hraní je špatný , natož se hádat z nějakým dežem z britanie jestli sem noob já když mě nechá zemřít nebo on když neumí nic jiného než napsat 5 naučených hlášek typu lol rofl stfu noob fuck táhněte do * a nechte nás hrát třeba aj nudné sp lepší než vidět lidskou demenci i ve hrách když ji je tolik v realnem světě
    omlouvám se za vulgaritu ale jsem velice rozhořčen
  • A to se mám z toho teď jako po*rat nebo co? Takové recesní hlášky ať si blije někde po večerech v baru, za 3 roky sám bude u nějakého Single playeru sedět... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit