Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasne, a PC hrani take melo davno vyhynout. Proc je kazdy jouda, co neco placne hned vsude citovany?
  • hele třeba takový Battlfield a COD (teď se tu nechci hádat co je lepší ) přiznejme si že obě hry se prodávají velmi dobře a mají moc dobrý mulťák ale i přesto znám lidi co si hru kupují kvuli singlplayeru a na mulťák z vysoka kašlou...no a já osobně bych si hru jenom s mulťákem nekoupil a nebyl bych sám
    • Battlefield serie zrovna neni dobry priklad hry, kde je single player dulezity.
      BF3 bych si koupil i kdyby tam ze single playeru nebyla ani tecka *3* .
      U COD uz je to ale jinak, taky znam hodne lidi co u nej hraji jen singl.
  • FPska ať si klidně singleplayer postrádají, stejně v nich o nic nejde, ale pro mne má ve hře hlavní úlohu kvalitní a propracovaný příběh, což mi MP asi nedopřeje.
    • Zkus taky myslet i na to co zajímá jiné lidi vše se netočí jen kolem tebe.
      • Bohužel nebo bohudík už mě zběslé klikání myši a předhánění se kdo má lepší Score nebaví a netravim u toho desítky hodin. Většina FPS má stejně singl na nic a těch pár vyjmek jako třeba Crysis to asi těžko zachrání a řekl sem svuj nazor jak to vidim já, ne jak to vidí ostatní...
        • XorxoxTalarius
          No nevim ... jako ja si klidne kolikrat zahraju Quake II a jsem happy ... jelikoz tam to i v singlu chtelo skill ...
          Bohuzel to ze jsou novodobe FPS dementni a tedy v SP nezazivne je vina vyvojaru, ze maji strach udelat jejich hru komplikovanou aby ji nahodou hrac pochopil ...
  • Pokud tu budou hry jako Assassins creed, Mass effect, Dragon age, Zaklinac, GTA, Dead space, LA Noir, Red dead redemption, Fifa ( a jiné sporty, přece jen spousta lidí má ráda SP kariéru)...... tak si myslim, že SP nevyhyne. Možná budou chtít trvalé připojení k internetu, ale pořád to bude zábava "jen" pro jednoho hráče.
  • Kde na ty idioty choděj? Tihle asi potřebujou vždycky něco plácnout, aby se objevilo jejich jméno v titulcích článků.
  • At uz jdou se vsema tema socialnima funkcema do haje.Celej svet se z tech facebooku a podobnych ptakovin mini zblaznit.
  • Mark Cerny ale mna vôbec nezaujíma multiplayer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    To je tak pre decka ktoré si v ňom napravujú svoje pošramotené ego.
  • Masa-san
    No skvělé, za pár let si sednu navečer před monitor a v mé hře na mě budou vyskakovat infantilní odkazy nějakého děcka a 100ky jiných chorých myslí? děkuji, nechci .. Když budu hrát multák připejim se na server kurna, na co mi někdo poleze do mého chlívku a co budou dělat ti co zrovna nemohou na net ?.. (cesta do zahraničí s notasem apod. )
  • Aby už byl konec světa
  • Generalmagor
    Prostě neví, jen se snaží na sebe upoutal pozornost. Chudák

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit