Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    mrknu na to diky
  • On si neuvědomuje spoustu faktů, na které poukázal anonym, ne jenom to, že to je deskovka
  • On si neuvědomuje, že ta hra je port deskové hry na PC, ne hra přímo vyvíjená pro PC. I tak si ale myslím, že tahové hry jsou více realistické než real-time (z důvodů, které výše psal anonym).
  • U me funguje ok
  • mne teda, v mozille, obcas udelaj bordel cookies, zkus je u tiscali promaznout
  • Pethulla
    bez problémů
  • Combat mission bylo dost kontroverzní, já jej miloval, ale sbíral hodnocení 3/10 9/10 ... jak komu sedla.
  • Díky

    A jen taková technická, tohle je jediná stránka, která mi zlobí pod Operou. Používá tu Operu ještě někdo? U Vás vše ok?
  • Kdyztak tady TS a tuna dalsich her pro online hrani... jen tech lidi je malo, no. http://www.wargameroom.com/downloads.htm
  • Ani k nim nevychazi zadna novinka ci oznameni... Vysly uz 2 hlavni tituly(dalsi pribude brzy) a 3 moduly. Kdyz vychazeli prvni dily (nejak 2000), tak oslavne recenze byly vsude, dokonce to kdysi vyslo jako plna hra na Levelu, ale tato nova serie nema temer zadnou pozornost. A to je ve vsech smerech lepsi, tudiz zadny fail.
    Jo, a at recenzi udela Michal Rybka *14*
  • Hej. Dokonca mali uz aj predobjednavky. Ale stale mali nejake problemy s vyvojom, neustale odklady a tak tak sa to GMT nakoniec rozhodlo zrusit.

    East vs West zase tiez po niekolkych odkladoch zrusil paradox.
  • Oni planovali pc verzi? Tyjo, to je skoda, o tom jsem ani neslysel... ona sice je fanouskovska, viz forum na BGG, ale to hraje hrstka lidi...
  • V tom pripade odporucam skusit http://www.vassalengine.org/ . Da sa cesto hrat kopec doskoviek online.
  • no ja celkom lutujem, ze Twilight struggle zrusili pc verziu. Vyzeralo to celkom dobre. Skoda no. A teraz ked zrusili aj East vs West tak vlastne zase dlho dlho nebude ziadna poriadna hra zo studenej vojny.
  • ano! Space Empires 4X, Sword of Rome, Successors!
  • Paths of Glory *14* Here I Stand *14* Twilight Struggle *14*
  • Command Ops? http://games.tiscali.cz/tema/rozdrcena-historie-command-ops-highway-to-the-reich-58757
  • Play By E-Mail je u tahovek tradicni, ale spousta jich umoznovala i primy onlajn - treba prave Combat Mission, jejiz system je mimochodem krasny v tom, ze oba hraci tahnou najednou a pak se vse "realtime" vyhodnocuje.. Nebo hotseat, haha!
  • To je již hodně causal záležitost, recenze snad ani není potřeba. Ale Indie scéně se tu věnujete dost, nebylo by na škodu občas o takových věcech upozornit. To samé třeba na mody pro Lock On, nebo na takové hry, jako Asseto Corsa, o ní jsem se dozvěděl až ze zdejší diskuze. Stačilo by pár řádků, at alespon víme, že něco takového existuje.

    Za mě ale také + za Combat Mission, v Operation Overlord a Barbarosa to Berlin jsem musel strávit snad tisíc hodin.
  • Když v historických dobách přišel Combat Mission, tak multiplayer snad fungoval tím stylem, že tahy chodily na e-mail, odkud si je protihráč stahoval.... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit