Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přijde mi že tato recenze je napsaná aby se neřeklo, a uděláme si další odškrtnou hru kterou se už dál nemusíme zabývat. Bylo by lepší to dát někomu na recenzi kdo by se do toho hraní opravdu pustil s vervou, a neodbyl to jako slohový úkol do školy. Škoda že takhle srážíte kvalitní hru na úroveň průměrné, dáte ji nálepku zbytečná kopírka a radši ji nehrajte.
  • Prostě není zohledněna cena.
  • life28
    Ja som sa s Mars: War Logs bavil a za tú cenu je to slušné.
    Snáď nebude vadiť aj sa podelím so svojou recenziou
    http://www.centrumher.eu/mars-war-logs-recenzia/
  • Recenze jsou tady čím dál tím horší. A to mě mrzí, protože tiscali games sleduju pravidelně už X let.
    Slohově v pořádku, ale obsahově to je bída. Často mi připadá, že recenzenti jsou totálně unavení svojí prací, hraní je ani pořádně nebaví, hru možná ani nedohrají před recenzování. Spousta kritiky u dané hry se často nezakládají na pravdě a jsou nesmyslné.
    Ano, určité aspekty jsou samozřejmě relativní a každý člověk na ně může mít jiný názor, což chápu, ale někdy je to opravdu šílené, viz případ této recenze. Absolutně nezasloužených 5/10. Skvěle to napsal CastrO, souhlasím.
    • Naprostý souhlas. Říct o této hře, že je okopírovaná, úplně mimo. Jedině příběh je trochu klišé, ale to je asi tak všechno. V celé pasáži stealth to vypadá, jak kdyby autor vůbec nezjistil polovinu funkcí té hry. Sorry, ale jak může recenzant napsat "prý dost různých konců", čekal bych, že si ho alespoň najde na youtube, když se k němu ani nedohraje.

      Upřímně by mě zajímalo, kolil hodin pan Dobrovskÿ u hry strávil.
  • ta hra je dobrá bohužel moje En je špatná snad si dá někdo práci s přeloženim.U mne tak 7/10.
    • Máš štěstí, podívej se na cestiny.cz
      • diky
  • jinak se mi zdá že tady se menším titulum dávájí menší hodnočení než AAA které automaticky dostavají víc bodu jedinou vyjimkou jsou indie u kterých to recenzenti dělat nesmí jinak se na to velmi snadno přijde Game of thrones byla na 6 a tohle je tak na 7,5 prostě se lepší a jedna recenze z rychlíku to nezmení
  • Je mu věnováno několik schopností v rozvojové tabulce, ale tak nějak není k ničemu dobrý. Buď umělá inteligence zrovna koukne skrz zeď, po tichém složení prvního vojáka automaticky nastartují všichni ostatní, nebo veškeré plánování překazí AI spolubojovník, který se na nepřátele vrhne jako pes na kost a během pár sekund zemře.

    tady autor nemá pravdu spolubojovník mi normalně zustal stát namistě kde byl než jsem aktivoval stealth a stealth si musíte načasovat podle toho jak se stráže pohybují
    mně připadá že autor si nekoupil tu schopnost co snižuje hluk o pulku když se tomu stealthu budete věnovat tak dokažete třeba Techomancer HQ vycistit teměř čistě stealth s tím že stealthem sejmete 4/5 nepřatel a pak těch 5 zbyvajících po 2 skupinkách už udoláte
    • Presne tak. Pan autor asi doted nezjistil, ze pres Q a takticke menu se da nastavit chovani spolubojovnika. Mne se take nikdy bezhlave nevrhal/a do boje ani se stealthem ani bez nej.
  • Jeste navic z toho smrdi konzole az to neni hezky
    • Hmm, tak nevim, hral jsem PC verzi a nic jsem necitil. Pro jistotu jsem dosel do obyvaku ocichat Xbox a take zadny zapach.
  • RPG a 15 hodin delka? Hmm..to se nevyplati ani poustet:)
    Ale asi pro nekoho to je ,,dlouha herni doba,, .
    mozna by bylo snazsi kdyby po zakoupeni cloveku prisel jen mail o cem to bylo, za 15 minut ho precte a dohrano, zadny zdrzovani.
    • To je pro me asi tri tydny hrani, nevim jestli me to tak dlouho bude vubec bavit. Holt lidi, kteri sedi deset hodin denne u hrani, si toho musi kupovat vic.
    • Dneska je 15 hodin dlouho.. :D
    • napr ja som mass effect nevydrzal hrat ani hodinu. A to ma byt kvalitne rpg na niekolko hodin takze sa to neda porovnavat tymto stylom.
    • Zaprvý ta hra nestojí 45€, jak je zvykem, ale 20€, zadruhý takoý Alpha Protocol byl i pod 15 hodin, zatřetí herní doba nedělá dobré RPG - pokud budu ve hře pořád mlátit totéž 20 hodin dokola, nebude mě to bavit.
  • MidnighT91
    S recenzí těžce nesouhlasím, hra je naprosto pohodová...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit