Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mu věnováno několik schopností v rozvojové tabulce, ale tak nějak není k ničemu dobrý. Buď umělá inteligence zrovna koukne skrz zeď, po tichém složení prvního vojáka automaticky nastartují všichni ostatní, nebo veškeré plánování překazí AI spolubojovník, který se na nepřátele vrhne jako pes na kost a během pár sekund zemře.

    tady autor nemá pravdu spolubojovník mi normalně zustal stát namistě kde byl než jsem aktivoval stealth a stealth si musíte načasovat podle toho jak se stráže pohybují
    mně připadá že autor si nekoupil tu schopnost co snižuje hluk o pulku když se tomu stealthu budete věnovat tak dokažete třeba Techomancer HQ vycistit teměř čistě stealth s tím že stealthem sejmete 4/5 nepřatel a pak těch 5 zbyvajících po 2 skupinkách už udoláte
    • Presne tak. Pan autor asi doted nezjistil, ze pres Q a takticke menu se da nastavit chovani spolubojovnika. Mne se take nikdy bezhlave nevrhal/a do boje ani se stealthem ani bez nej.
  • Hra ma podla mna velky potencial a az taka bieda to zas nie je *4*
    • Kinet1c
      suhlasim
  • Kinet1c
    Je to dobre, citit nedorobenost celeho ale aj napriek tomu som sa u nej bavil a vobec nesuhlasim s recenziou, si myslim, ze hra je zabavna nie len kvoli subojom, praveze obcas my liezly na nervy naopak mna ocarilo to prostredie, cele to keby kus viac premakali, tzn myslim tym obsah, pozadia tych frakcii a pod dalej ta moznost vyberu ku komu sa pridas a tak, je tiez kus o nicom, ale aj napriek takymto podla mna drobnostiam je hra super a rozhodne viac ako priemer a viem jedno, ze keby hra stala za velke H, tak by som ju po prejdeni niekolkych krocikov, ukoncil a sklamany odinstaloval. Mohli tam dat viac moznosti vylepsenia zbrani a brneni, mohli dat vecsiu variabilitu zbrani a brneni, ale ako taky by som povedal zaciatok do tohto sveta si myslim tato hra staci a ked planovali pokracovanie v nom sa poucia s chyb a hru vytvoria taku, ze moze konkurovat aj velkym AAA titulom, zbozne prianie, ale mohlo by sa stat. Mne osobne sa prave to dorabanie vlastnej vybavy podla mojej chuti pacila, zalezalo iba na surovinach, ktorych je na zaciatku nedostatok a ku koncu zas az pri vela, kedze uz nie je co vylepsovat. Osobne by som hre spokojne dal aj 7/10 - to keby si chcel cislo. Slovom je hra skvela a zabavy na nejakych 10-15h, zalezi na akej obtiaznosti asi, som hral len medium takze netusim, ake moze byt narocnejsia obtiaznost a co sa tyka chyb som stretol iba jednu pocas questu, ale nijak zavaznu. Hra nepada. Grafika nie je svetoborna, ale atmosferu poskytne prave taku aka je tam potreba. Dabing postav nie je najhorsi, ale ani spickovy. Co este hm ja to odporucam, kto ma rad RPG bude sa mu pacit aj toto.
  • Pro mne je to 8/10 Dobrý příběh zajímavý nepřátelé pro jejichž poražení musíte použít různé taktiky. Jsou tam nějaké chyby, ale všechno co slibovali splnily. Opravdu mi připomíná The chronicles of Riddick a to je dobře pokud jste nehráli doporučuju.
  • Jj taky sem dohral a za tu cenu je to fakt 7-8/10, ja se bavil a vedel ze je to low budget
  • Prostě není zohledněna cena.
  • BoB.2
    Maká se na češtině.
    http://cestiny.idnes.cz/farflamuv-tym-preklada-mars-war-logs-dv4-/Zurnal.aspx?c=A130501_115221_bw-cestiny-zurnal_zel
  • U RPGček zvlášť musí autoři zatnout zuby a snažit se, aby to nedopadlo zle. Dám tomu šanci.
  • Pokud byste přeci jen ještě chtěli vidět malé info, tak česky titulkovaná videa:

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GN2fNjdq5zA
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=owOc6DbHV30#!
  • mne to prislo prilis kratke, sem tam side questy ale jinak by to mohlo byt o vice hlavnich questu
    obohaceno davam 6 z 10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit