Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    danovy preference by nemely ohrozovat zajmy firmy.
  • Tilwaen
    Ohledně vydání hry raději špatné než žádné - na jednu stranu máš pravdu, na druhou stranu ale pokud studio raději vydá špatnou hru, aby mělo jakýž takýž zisk, tak i přesto, že příště vydá hru dobrou, nemusí mít už zisk (v uvozovkách) žádný. Je to buď a nebo - buďto půjdou po penězích (a že občas může nastat situace, kdy to zkrátka jinak nejde) a dodrbou si jméno, nebo ne.

    V tomto mají nepopiratelnou výhodu velká studia - které z menších si může dovolit zahodit několikaměsíční/roční práci bez obav o existenční problémy?
  • Tj, vždyť Vávra pro games psal a pro LEVEL píše, tak proč by nemohl dát exkluzivní info na Warhorse hru, které ve SCORE nebo na jiných hernich serverech nebude?
  • Jeee, zrovna kvuli tomu jsem si malem koupil LEVEL, tak uz nemusim.
  • Zase nějakej 15 letej pomatenec z Novinek.cz sem zavítal? Ať žije ODS a Marek Benda!
  • Jack1947
    Docela brej clanek ( ne tak uplne zhlediska herniho) vyvoje jednoho cloveka co zacal na deskove hre a kam se pres leta dopracoval. Hlavne o tom singleplayeru se mi to libi, ze na multiplayer tolik (vubec ) nemysli spise na hru jednoho hrace, s tim se i dokazi plne s totoznit.
  • "Hezky je taky priklad komunikace s Danem Vavrou: "s Danem se navzájem nehádáme, protože on je nositel vize" (cili ma vzdycky pravdu? ;-) "

    Myslím, že to bylo spíš myšleno tak, že je "jen" producent, takže nemá moc co do mechanik hry a podobných věcí co mluvit. Ale co já vím :)

    K tomu, že je lepší vydat špatnou hru než žádnou. Myslím, že je to pravda, herní odvětví je business jako každý jiný a do toho vývoje se něco dát musí. Asi určitě bude lepší návratnost aspoň nějaká než nulová.
  • Mato1987
    ano prosím, viacej takýchto tématických článkov, čo by som dal za vávrove interview, mohlo by byť trebárs aj kompletne o mafii a dlhé aj sto strán, čítal by som to o sto šesť.
  • XXDarthVaderXX
    Musím jedině souhlasit. Smysl věty zde nebyl příliš pochopen.
  • No dobře, nechal jsem se trochu unést. Ale takový kecy "Je mi jasné, že kdyby nešel do politiky, byl by dneska úspěšným právníkem, vědcem nebo manažerem." No hlavně jak se předvedl v Plzni...
  • mdkGT
    Tak proc sis ho nekoupil? A neni to z minuleho cisla LEVELu, ale ze soucasneho srpnoveho, takze jeste ho nekde mozna maji :)
  • Čím více tématických článků, rozhovorů a prostě okolo herního světa na místo recenzí, tím pro mně lépe, protože ty buď nepřečtu anebo až nakonec, kdy nemám co dělat. Nechcete ukecat Vávru a skáknout do Warhorse na výzvědy? Anebo 2K Czech?
  • Deal with it. Taky bych rád na kvalitním webu plném kvalitních článků psaných skilled lidmi nechtěl vidět tu Bieberovskou držku, ale co mám s tebou dělat?
  • risa2000
    Díky redakci za zveřejnění. Zrovna tohle je článek, kvůli kterému bych si ten minulý Level koupil.

    Těm, které zaujalo Martinovo vyprávění, bych doporučil rozhovor, který s ním dělal Honza Modrák tuším před 5 lety (má to na svém blogu), kde probírají dobu DrD, Altaru a Altaru Interactive.
  • skvelý článok a super reklama na nový štýl Levelu..nabudúce určite kupujem..presne takéto niečo chýbalo na českom a slovenskom trhu....
    len dúfam, že predaje budú dobré a časopis časom nezanikne..predsa je smerovaný k trochu inému a užšiemu kruhu hráčov ako bol ten predošlý level..a to vidno ako z článkov, tak zo vzhľadu, ale aj napríklad z hier ktoré sú v levely ...
    držím palce
  • davidBray
    co kdybyses tam vydal a ukázal jim jak se to má správně dělat. Hádám, že zkušeností máš dost :)
  • calwin
    a to znamená že je treba cenzurovať aj takéto veci? bol to normálny rozhovor v polosurovej forme... pán klíma je určite osobnosť v hernom biznise a rozhovor sa snažil zamerať aj na jeho charakter. vyjadril svoj názor... ak to nechceš čítať tak ťa naozaj nikto nenúti... koniec koncov nie nadarmo je článok rozdelený na odseky a "mini-kapitoly"
  • Black_Hand
    na to jsem moc liny :D. a ta posledni veta neni potreba. v podcastu se to zatim vzdy po vydani resilo. prvni nebyl idealni a druhy byl pry horsi, nez jak se tvaril pri vyberu. vubec nedopadl, tak jak cekali. tedy jestli si dobre pamatuju dily, kterych se to tyka :).
  • Fotky vasich salatu! Ne vazne, twitter i facebook je plny nove koupenych Levelu... bylo by dobre videt je po 14 dnech, nebo po mesici. Treba si to pak kluci vezmou k srdci a zmeni papir?
  • Tady je řeč o tom rozhovoru ne o hráčích nebo diskuzi.A tohle je herní web.Pokud mám náladu na politiku jdu na web,který je na ní zaměřený. Komplexně?To jako,že příště bude rozhovor s Danem Vávrou o psech a šlechtění porostu na tváři?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit