Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to pan Klíma díky Bendovi u mě docela klesl *12*
  • Ani jsem to nedočetl... Ten začátek, kde se vyjadřuje o Bendovi, mi bohatě stačil...
  • Pilgrim66
    Klima má právo vyjádřit svůj názor k tématu (byl tázán na politiku a studenty z 89), to že s nim nemusíš souhlasit je druhá věc.
  • Moc se mi líbí jak je pan Klíma realistický. Spousta věcí, které tady uvádí bych nechal tesat do kamene a do hlav nových managerů herních firem a producentů, hlavně závěr rozhovoru.
  • Cenzura v určité formě,ale funguje naprosto běžně.Novináři obecně si dělají velké množství materiálu a z toho se pak vybere to co se nejvíc hodí.Když na tv žumpa uvidíte odpovědi lidí na ulici,tak si můžete být jisti,že se například z 30 vybere 5,které budou ideologicky přijatelné.
  • Black_Hand
    zavidim :D.
  • Black_Hand
    tak zase asi dela deskovky:
    http://boardgamegeek.com/boardgame/98229/pictomania
  • To politické téma na začátku se mi taky nelíbilo.Už proto,že žádná politika v podstatě neexistuje.Levice-pravice,komunismus-demokracie?Zapomeňte.Jde pořád o stejný profil lidí,kteří chtějí moc a peníze a na nás serou.
  • Black_Hand
    to neni politicky nazor. to je lidsky nazor na cloveka, ktereho martin klima zna. opravdu je nutne vysvetlovat rozdil?

    EDIT: a navic to byl stejne spis priklad toho jak to jak jsou lidi znami z medii casto neodpovida tomu jak je lide znaji z realneho zivota.
  • Thorar
    Tak mě třeba po důkladném přečtení salát nevznikl *4*
  • Tak mě napadá, neví někdo kam se poděl Vláďa Chvátil po odchodu z Altaru?
  • Bohuzel u AAA titulu musi byt mimo jine super grafika, CGI sceny a kompletni dabing, u falloutu nic z toho nebylo. A je pravda, ze z hlediska trhu budou mit takoveto hry vetsi sanci na uspech (at se nam to libi nebo ne). Otazka jak uspesne muzou byt produky bez super grafily a delane pro lidi kteri nejsou lini cist ted visi ve vzduchu, odpoved daji Kickstarterove produkty od InXile a Obsidianu.
  • s tím jak bylo zmíněno, že se člověk nedostane k tvorbě AAA her bez předešlých zkušeností... problém je v tom, že za AAA hry se považuje něco, do čeho se narvou miliony a miliony dolarů, jenže takhle se hry dřív nedělaly, dřív nebyly takové rozpočty a nikdo nemluvil o AAA titulech, ani o AAAA jak nedávno EA nebo zase kdo, první dva Fallouty měly rozpočet kolem jednoho nebo dvou milionů dolarů, což je jen nepatrná částka toho, co se dnes dá jen za reklamu na ty nejžhavější tituly, o nákladnosti vývoje ani nemluvě
  • jnsCZ
    Což ale smrdí cenzurou.
  • mdkGT
    Tohle byl jedinny clanek v novem LEVELu, ktery jsem neprectl. Prestal jsem ho cist, kdyz pan Klima zacal agitovat za poslance Bendu. Jaky uspesny pravnik by to byl, kdyby se nedal do politiky, hahaha mel sem slzy dojeti v ocich. Pan poslanec za ODS Benda, student prav z Plzne, ktereho tam nikdo nikdy nevidel (verte mi ze vim o cem mluvim).

    Prosim redakci, aby v dalsich rozhovorech nezverejnovala odpovedi s politickym podtextem dotazovanych.
  • Black_Hand
    skoda jen toho, ze z toho po precteni zustal trochu salat. ten papir byl horsi, nez v prvnim, ktery jako salat neskoncil. byt klukama tak jsem hodne nastvany na tiskarnu.
  • Keyz
    To byl dobrý rozhovor. První co jsem četl v novém levelu.
  • calwin
    táto "reklama" u mňa absolútne splnila účel :)

    a aby som neklamal tak už mi level leží vedla notebooku :)
  • Jako konečně žádná onan*e... prostě text a jeden obázek na stránce v rohu krásně čistý design ne jako ten paskvil Score... Minimalismus je prostě ever...
  • Nový Level sa mi páči... surový časopi pre fanúšikov herného priemyslu... čitatelom ktorí hladaju obrazky tento časopis absolutne nedoporučujem... ludom ktorí chcu info.... nič lepšieho nieje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit