Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Masa-san
    já doufám, že půjde mlátit biotickou silou tak jak to bylo doposud vidět jen ve filmových sekvencích ... to by mi udělalo velkou radost.. Miluji close-combat !! Vanguard forever !! *1* adept taky ujde když se naučí dát dělovou ránu *1*
  • http://lo-ping.org/2011/04/21/mass-effect-3-new-info-final-squadmate-reveal/

    TAK MUHAHA :D
    • Masa-san
      haha tak konečně bude ta kupa malejch modrejch dětí jak slíbil shepherd Liare DLC shadowbrokers liar *1* doufám, že sheprad zase neproskočí stratosférou bez padáku nebo tak něco na konci !! Hodinky za to nejspíš nedostane... *1* ale fakt by mě naštvalo kdyby na konci prostě musel umřit *10*
    • Drom
      hura, lip to snad ani dopadnout nemohlo :D
  • pochopte ze mass effect je akcna adventura a nie RPG
    • Pochop, ze nic nechapes *7*
    • RPG = role-playing game
      Nevím, jak ty, ale Mass Effect série do toho zapadá víc než dobře.
  • No já nevím. Takový star destroyer ze Star Wars mi příjde teda úctyhodnější. No jo Darth Vader rules! :D
  • celá trilogie ME je od začátku brána jako "filmová", takže Hnutí může být spokojeno už od prvního dílu. *3*
  • smejki
    Hnutí za filmovější hry approves
  • Spades
    Počkat... jak pokud si budu chtít vytvořit novou postavu ? To si jako nebudu moct změnit class, jako z ve dvojce ?
    • Masa-san
      Class nepujde změnit .. by jsi sheprda zase zabil(a) a znova slepil ?.. už by byl víc cybork než člověk ... kdo by s nim chtěl pak mít kupu malejch modrejch nebo zamaskovanejch dětí ? *1*
    • Zayl
      Z importu šlo měnit class? Hm tak to muselo být křestní co bylo statické :).

      Save editor, přehodíš flag a tada! PC gaming for the win.
      • Masa-san
        JJ už mám připravený savy pro všechny classy díky, Gibbed MassEffect2 SaveEditoru *1* abych pro opakované hraní nemusel hrát předchozí díly znova *5*

        add) možná tim(nebo variací) jde editovat i X360 save neco jsem o tom zalechl, že prý spousta lidí hrala ME1 na x360 and ME2 na PC kuli lepší grafice atd .. nevim googlete Xboxáci :P
      • Jo, v importu to šlo změnit.
    • Bylo by to logické.
  • MishKonn
    Nevím jak vy, ale já už bych tu nálož informací vyměnil za jeden gameplay...pořád jen novináři koukaj na předváděčky, já chci koukat!
    • Masa-san
      asi je ještě brzo.. Z pohledu Marketéru od Bioware. Ale taky už chci vidět jak si tam shepy válí záda v blátě a seká nohy a kusy armoru protivníkům ?... jo myslim, že jsem to nepoplet *2*
  • 500 až 600 metrů??? No, to nic moc teda :D
    • Ty brďo, to se ti zdá, představ si, že nejdelší tanker má 458 metrů, dokážeš si tu obří krávu představit? A teď si představ poletuchu o 6 stovkách metrů, v rámci ostatních scifi je to asi docela málo, ale normálně je to fakt pěkná kráva a taková otočka s ní musí dát zabrat i ve vesmíru :D
    • Irisis
      Skoro ve všech sci-fi jsou lodě poddimenzované. Největší námořní lodě na světě mají 300+ metrů a to vozí ropu nebo turisty (nebo letadla).
    • MrSanta
      Největší vesmírná poletucha loďstva Citadely má 800 až 1.000 metrů. Ostatní jsou znatelně menší. Proti tomu se mi těch 500 až 600 metrů pro běžnou poletuchu Reaperů zdá celkem dost. Nemluvě o lodi velké 2 kilometry :)
      PS pro redakci: řekl bych že správně by se mělo psát vesmírné lodě Reaperů a ne Reapertů *1*
      • No, právě :D. Takový star destroyer ze Star wars. To byl pořádný pořízek. No jo, Darth Vader rules! :D
    • Taky mě to napadlo. Pro srovnání: Enterprise-D 642.51 m, křižníky třídy Hyperion přes kilometr, Červený trpaslík 10 km, Hvězda smrti I 160 km, Hvězda smrti II 900 km :-)
  • Co, prosím tě, znamená pojem "Blb apes"? Tu stulte asine.... *1* *1* *1* *1*
    • reakce na cc
      • Black ops *12*
        • Aha, tak beru zpět. *6*
        • Tak to nééé kámo, slyšel jsem na to už různé varianty, od blbých operacích po černých ptácích..ale "blb apes" vyhrává :D :D
          • Jsem holt dobrej *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit