Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja se tesim jako svina. A je mi uplne sumak jake budou souboje, protoze me bavi hlavne rozhovory a prozivani pribehu. Doufam, ze to nejak pribehove neposerou, protoze zatim maji naslapnuto paradne.
    • no tak to ti poradim zkusit si precist nejakou knihu pripadne film. nemusis se patlat s hranim ;)
      • Ve filmu ani v knize se nemuzu szit s charakterem, volit co bude rikat a ovlivnovat jeho kroky... podle me je to dost jina zabava - na film/knihu koukas ze jako divak, zatimco hru prozivas.
      • *7*
  • Jsem zvědavej, co se novýho dozvíme o Reaperech (jejich původ, motivace).
  • Heavy meele? to jako bude Shepák pobíhat s mečem? *11*
    • Tipoval bych to na v dnešní době vývojáři velmi oblíbené "mačkej útok jako opička" a Shepard ty boxovací pyt erhm ty své nepřátele rozdrtí na pár ran / kopů, popřípadě zakončí efektní dorážkou, kdy nebožákovi kolegové (vaši soupeři) přestanou útočit a gentlemansky počkají, až jim dorazíte parťáka. Autoheal a snížená agresivita u soupeřů samozřejmostí.
      • Tys to kloučku hrál? Nehrál, viď? Tak vidíš...
    • MrSanta
      S mečem asi ne. Spíš očekávám pár nových skillů, ve kterých bude nějak zamotaná biotika pro silnější úder. Vanguard ve dvojce dokázal úderem pažby spojeným s Heavy Charge nadělat slušnou paseku.
  • Já se těšim ale ty cvoci kteří zaplňovali diskuze o ME2 říkajíc že je hra moc akční asi moc radost mít nebudou *1* .
    • Jim nevadilo, že je hra akční. I ME1 bylo akční. Jim vadilo, že se ubraly RPG prvky. To jsou dvě různý věci...
    • Nemyslím si, že ME2 bylo moc akční, naopak si myslím, že ME1 bylo málo akční, ale stejně super :) Hlavně aby tam byla Tali..nebo si to stáhnu.. :D Ne, sranda, ale za Tali budu rád, jdu jim napsat dopis aby na ni náhodou nezapomněli :D
  • http://lo-ping.org/2011/04/21/mass-effect-3-new-info-final-squadmate-reveal/

    TAK MUHAHA :D
    • Masa-san
      haha tak konečně bude ta kupa malejch modrejch dětí jak slíbil shepherd Liare DLC shadowbrokers liar *1* doufám, že sheprad zase neproskočí stratosférou bez padáku nebo tak něco na konci !! Hodinky za to nejspíš nedostane... *1* ale fakt by mě naštvalo kdyby na konci prostě musel umřit *10*
    • Drom
      hura, lip to snad ani dopadnout nemohlo :D
  • No já jenom doufám že to zase nebude někdo pojímat jako RPG hru.
    • Taky doufám...
    • Jen doufám že jednoho dne lidi pochopí rozdíl mezi žánrem RPG a systémem D&D.
      • Mluvíš mi z duše. Už mi to zaměňování role-playingu s milonem atributů a hrou typu seknu do něj a znovu a znovu a ještě dvestěpadesátkrát aby konečně chcípl leze krkem.
  • Spades
    Počkat... jak pokud si budu chtít vytvořit novou postavu ? To si jako nebudu moct změnit class, jako z ve dvojce ?
    • Masa-san
      Class nepujde změnit .. by jsi sheprda zase zabil(a) a znova slepil ?.. už by byl víc cybork než člověk ... kdo by s nim chtěl pak mít kupu malejch modrejch nebo zamaskovanejch dětí ? *1*
    • Zayl
      Z importu šlo měnit class? Hm tak to muselo být křestní co bylo statické :).

      Save editor, přehodíš flag a tada! PC gaming for the win.
      • Masa-san
        JJ už mám připravený savy pro všechny classy díky, Gibbed MassEffect2 SaveEditoru *1* abych pro opakované hraní nemusel hrát předchozí díly znova *5*

        add) možná tim(nebo variací) jde editovat i X360 save neco jsem o tom zalechl, že prý spousta lidí hrala ME1 na x360 and ME2 na PC kuli lepší grafice atd .. nevim googlete Xboxáci :P
      • Jo, v importu to šlo změnit.
    • Bylo by to logické.
  • smejki
    Hnutí za filmovější hry approves
  • celá trilogie ME je od začátku brána jako "filmová", takže Hnutí může být spokojeno už od prvního dílu. *3*
  • trolo
    rychlejsie, kratsie, jednoduchsie ... a viac penazi.. to je dnesny trend.. ale nepochybujem ze to bude pecka aj ked ja si to nekupim kvoli chybajucej lokalizacie... ano pre rejpala trolika viem po anglicky ale proste si to nekupim ani tak. dakujem
    • Drom
      trol
    • MrSanta
      Čeština ještě nebyla odpískaná na 100 %. A když nebude oficiální, tak bude neoficiální od zkušeného týmu, který už pracoval na nepřeložených DLC ke dvojce.
    • Je to BW, a ti (ať si kdo che pičuje) nevydali nic co by byla sračka. Není to tak že ME2 by byla kratší a akčnější, spíše ne tak zdlouhavá(někdy až nudná) a zabávnější.
      • vydali Mass Effect 1,2 Dragon Age 2 uz to s nimi ide dolu vodou
    • Jak víš kratší? Jak víš jednodušší? A češtinu určo něco vydá za pár měsíců po vydání při nejhorším :)
      • trolo
        tak dobre. kratsie mozno nie ale aj mozno ano ked je dnes taky trend ze DLC a dlc a dlc... abo pockaj naco dlc? sak vystrihneme hru trosku prestrihame a potom 3-4 DLC co mali byt original v hre a az potom zacnu "DLC". jednoduchsie to bude pretoze doteraz to tak furt bolo... ME2 po ME1 da 2 po da1 atd atd. stale zjednodusovanie menej prvkov viac akcie. O dlzke hry sa da diskutovat. no a to ze bude cestina za "par" pochybujem. a oficialna nebude (davam tomu tak 10%). dufam ze to nepokazia pretoze mass effect je moja oblubena hra a jednotku dvojku mam origo (bez dlc) ale po tom fiasku s DA2 tomu neverim - respektive velmi malu nadej tomu davm
        • U ME3 má být návrat k RPG prvkům jedničky, takže si nejdřív něco zjisti než začneš žvatlat hovadiny *3*
          • trolo
            a crysis 2 mal byt only PC maximum grafik non console port... *12*
            • Nechme se tedy překvapit *3* Každopádně ty tvoje divoké scénáře jsou ještě větší pohádky než reklamní masáž Bioware

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit