Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je super jak lidi nadavaji na premrstenou cenu her kdyz jsou hry dnes levnejsi nez byly 15 let zpatky (zatimco vsechno ostatni se zdrazuje) a maji hned po knihach nejlepsi pomer cena/hodina zabavy (pokud si umite vybirat hry). ale chapu ze vetsina z vas si to stejne stahne protoze maji pravo na hry, hudbu a filmy ze...
  • Hairy_Ass
    True Story Bro :)
  • smejki
    od ledna?
    Teda jako já nevím, jak je to DLC veliký, ale vzhledem k tomu, že lze vysledovat, že vývoj DLCček k Fallout: New Vegas trval každý minimálně 5 měsíců, jim tohle nezbaštím.
    Možná že de iure to vyvinuli bokem a až potom, ale fakticky byl na tuty vývoj simultánní, nebo se minimálně několik měsíců či týdnů překrýval s vývojem vanilly.

    jedině.... že by to byla jednohubka o dvou místnostech, 20minutách dialogů a dvou hodinách akční řeže v recyklovaných kulisách. Pak bych jim to uvěřil, ovšem hodnota takového DLC by se podezřele blížila oduševnělosti propocených mužských tang.
    • Hairy_Ass
      Jasně, že to je žvást, když s Protheanem se jasně počítalo už v době, kdy unikl scénář (kolik to už může být měsíců? čtyři, myslím?). Ačkoliv to, že ho dali do DLC, možná ukazuje, že během té doby částečně upravili scénář a z původně celkem důležité postavy udělali periferní někde na úrovni Zaeeda. *9*
      • smejki
        to, že byl ve scénáři, nedokazuje, že ho vyřízli. To jen dokazuje, že byl v původních plánech. U FNV byla taky v plánu významná nevojenská území Legie a nestihlo se to. Nenaplnění původní koncepce přeci automaticky není to samé jako její účelové seřezání na konci vývoje.

        I když pravda, taky bych s protheanem naložil mnohem důstojněji.
  • LEŽ , Bioware n....t na Mass Effect 3 , Nechci dalšího Zaeeda a Kasumi !!!
  • Milé BW/EA, s tímhle se už vážně jděte vy*rat!
  • http://www.youtube.com/watch?v=Ri0vrJ-y2zM&feature=plcp&context=C33ffa79UDOEgsToPDskJTkEFndEHP8h9NP3QwvLCW

    Nelze nez souhlasit
  • No, ja nemam 15 let, abych tuto hru musel hrat letos nebo pristi rok. Pokud EA na me pece, tak ja pecu na EA. Pockam si 2-3 roky, az vydaji nejaky kompilat, ktery bude obsahovat vsechny DLC a to za 200 -300 stovky. A kdyz to nevydaji tak se taky nic nestane.
  • Už mi dochází trpělivost a na staré kolena se snad stanu ortodoxním pirátem ..... protože tenhle přístup je hrozn zlo. Jen čekám s jakou stupiditou se vydavatelé ukáží příšte, že by DLC u knih - 1. a poslední kapitola jen ve sběratelské edici, která je dvákrát dražší a poté jedna kapitola zhruba ze středu knihy, kterou si budeme moci koupit půl roku po vydání původního "kompletního" díla ?!
    • Tento postup je odpověď na pirátsví a na prodeje v bazarech a je to mezikrok před kompletním stremingem her. Tam budete platit předplatné jako u kabelové televize a vše bude v ceně. Jen jaksi bez stabilního rychlého internetu to nepojede.
      • smejki
        streaming nikdy nepřijmu. chci být nezávislý na zdroji, ať už jejím autor nebo obchodník, protože jsou to entity, kterým z principu nelze plně věřit.
  • Veskoslav
    Já to říkám. Slovo DLC bylo ještě u 2. dílu vcelku snesitelné slovo, sice si člověk musel dokoupit Shadow Broker, Arrial či Nejvyšší vládce, ale zase mněl hned od začátku díky Cerberus 3DLC+2 zbraňové packy. Bohužel CoD udělalo z DLC nadávku a ME 3 se toho nejspíš chytlo. Ale jak říkám, počkám si na vydání hry a od přátel zjistím, jestli se mi to vyplatí kupovat hned na začátku a jestli to za ty peníze stojí.
  • Mayuri12
    Tak kur*a jak DLC nebo datadisk za cenu jako předchozí příběhová DLC nebo za cenu datadisku? Pořád se na ME 3 nehorázně těším a tak dále a tak dále ale todle je k posrá*í
    • KokyMetalGear
      prostě se EA schovává za značkou ME a zkouší, co jsou zákazníci ještě schopní snést...
      • KokyMetalGear
        vykořisťovat takový titul jako je ME to chce kus odvady nebo drzosti
        • Mayuri12
          V jejich případě to bude prostě jen ta drzost jsem. Jsem rád že kromě ME mě hry vydávané EA většinou nezajímají.
    • Veskoslav
      Taky se pomalu přestávám orientovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit