Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Raději další trologii, další MMO opravdu není třeba......
  • Hm. Kolik her bylo ze světa M&M a kolik z nich bylo kvalitních? Jentak ze zvědavosti...
  • OMG. Další nekonečná série?
  • Jako MM to bejt nemuze, ptz kdyz si kazdej udela jinej pribeh v klasickem ME, jak to bude? A jestli MMO, tak jedine tak, ze by akce hracu menily svet, ne jako wowko.....
  • Lawliet
    na co by si bio brali hrače dvěma MMO?
  • Lawliet
    ždímání značky... docela zajímavě volená slova cožpak star wars neždímá značku už pěkně dlouho? myslim si že mass effect ma našlapnuto na dost zajimavej universe dokonce možná lepší než sw .. kout železo dokud je horké to říkám kdyby timhle skončil universe ME byl bych zklamanej..
    • Presne tak :D Co treba takove Call of Duty? Kolik dilu jiz vyslo aniz by nekdo mektal? Reciklace projektu a jejich vyvoj je prirozena vec *7*
      • SA-reg
        CoD -> nikdo si nestěžuje... ?

        Si děláš srandu... já bych řekl že dost lidí už se probudilo a vidí, že je to furt stejná hra s trochou reskinů...
        • Lawliet
          Co se otazky CoD týče souhlasím MF1 byla pecka MF2 ještě taky slušná ale dal už prostě wtf .. ale co se týče tytulu a universa Mass Effect je to skvostné universum a lecjaky ňouma by dokazal vykoumat kolem čeho by se tam dalo točit další tituly
          • Mass effect 2 je IMHO lepší než Mass effect 1. Jasně, HC playeři drandí nad tím, že pět minut rolují mezi vylepšeníma s prapodivnýma názvama, ale mně to příšlo jako otravný a zbytečný, celej ten inventář v jedničce stál za starou belu a to se těžko odpouští :D I ten systém krytí byl mnohem víc kostrbatější =/
            • SA-reg
              Já osobně nemám nic proti tomu zjednodušení přímo, pokud to hře sedne, tak proč ne. Vadí mi, že to ale pak každej stejně považuje za RPG... příběhová kecací TPS to je.
    • to mě taky zaujalo, jak se tu nadává na ždímání značky Mass Effect, ale to že už několik let se ždímá SW značka nikdo necekne.
  • Ja bych bral nejakou promyšlenou vesmirnou strategii *4*
  • miker17
    já bych chtěl Mass Effect anime.....Shepard PUUUUUNCH http://www.youtube.com/watch?v=FFtw7qW7Vcw
    • ježiši......
  • Mohli by udělat jiný díl na motivy kníže bez všeprda, třeba neco o graysonovy nebo první kontakt. *3* *2*
  • Po uzavření celé trilogie by měli dát tomuhle universu aspoň chvilku pokoj... Ideálně by mohli v pauze mezi další trilogií, pentalogií, MMO nebo čímkoliv jiným, na enginu Mass Effectu udělat Knights of the Old Republic 3. Tim že je to co se týče prostředí dost podobný by si ušetřili i spoustu práce... Skoro si řikám, že jestli ne teď tak už asi nikdy *9*
    • KotOR na engine Mass Effectu? Tak to bych si nechal líbit.
      • s těmi KOTORy 3 jste už hodně trapní. Tak ještě jednou a naposledy. Bioware chtělo udělat KOTOR 3, ale Lucasarts nechtěli, tak Bioware z trucu vyrobili Mass Effect a později začali práce na SW:TOR. A vzhledem k tomu, že strýček Lucas není fanoušek světa KOTORu (jak pak by byl, potom co vymyslel v epizodách I-III), tak se ničeho dalšího kromě TOR ze světa KOTORu pravděpodobně nedočkáme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit