Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo peníze se musí dojit dokud jsou teplé, ale u ME to zase tak nevadí.
  • Tak to vypadá, že ME3 neuzavře příběh Reaperů, jen Shephard odvrátí invazi na Zemi (případně další místa) a pokud přežije, tak se za pochodu závěrečné melodie vydá nakopat pozadí zbytku galaxie (stejně jako na konci jedničky)...

    Jestli to dopadne takhle, tak budu velice zklamaný.
  • Ach jo,ac mam ME serii rad ,tak zdimani znacky rozhodne rad nevidim.
    • Teď je otázka, zda je lepší "ždímání značky", nebo další hra s vysokou pravděpodobností nadprůměrné zábavy.
  • nevím co všichni plašíte. ME 3 má uzavřít příběh o Shepardovi/ové a jeho/jejím boji s Reapery. To, že plánují další hry z ME univerza není žádná novinka. Já doufám, že jim vyjde ten film. Produkční společnost zatím jde a námět (First Contact War) vypadá zajímavě. Teď aby to nezkrachovalo na penězích, scénaristovi a řežisérovi.
  • Spades
    Dragon Age MMO by bylo daleko luxusnejsi...
    Akorat se bojim toho, ze ukoly tam budou vybij tento dungeon 100x, protoze takove kvanta nepratel co byly ve DA2, no tak to sorry, ale to je demence sama...
    • Dragon Age mmo, může být, ale Mass effect MMO, jóo to je mnohem lepší. Nejen, že je těch fantasy mmo, mnohem víc ale hlavně, Mass effect se k tomu přímo vybízí. Ze začátku máte slabou loď, jednoho kámoše do týmu, ošuntělé zbraně. A pak se lepšíte, získáváte členy do týmu, získáváte dovednosti, najímáte žoldáky, ti najímají vás, plníte questy, obchodujete, třeba i načerno s rudopískem, s lepší lodí se už dostáváte do větší části vesmíru(potažmo galaxie) a prozkoumáváte nové planety. A formujete se plněním misí tak, že se přidáváte k různé frakci, citadele, či aliance, či piráti..., což vám bude moct změnit vývojové stromy, ale i další postup hrou(lepší parťáci, lepší výbava, lepší všechno...). To vše v third person. Pak by mohli přidat ještě možnost vesmírných misí z létáním. A to vše pujde dělat s dalšíma lidma. Takové mmo bych prostě bral všemi deseti a pokud něco takového vyjde, tak to sežeru i s navijákem a o ždímání značky neprohodím ani slovo.
      • Co třeba SWTOR? Ten na ten popis docela sedí.
        • To teprv vyjde, ale neboj, taky mám v hledáčku. *3*
  • Preed
    Co k tomu povedat? Bioware pada a pada,od tej firmy uz nic dobre necakat asi.
    • chvilu som dufal ze aspon nejakej firme pojde viac o zazitok ich fanusikov ako o prachy ked dojnu kravu ma uz SWTOR :( ...mohli by spravit aspon nieco na styl EVE ak chcu ist do mmo...nieco netradicne...alebo nejaku skvelu strategiu
  • No tak jestli plánujou třetí díl zakončit velkým cliffhangerem, tak mě fakt vytočí. U ME3 jse mprávě doufal v to, že by to mohla být uzavřená série s koncem. A ne, že tím teprve vlastně něco začne. To se můžu jít koukat na Dallas.
  • ME MMO bych se opravdu nebál, alespon nadost dlouhou dobu, Bioware ma vic nez dost práce na The Old Republic. Spíš bych to viděl na novou trilogii.
  • SA-reg
    Tož kujeme železo, dokud je žhavý. Lidi jsou furt ochotní ME kupovat, tak proč jim nevybrat kapsy... že jo?
    • Spades
      A proto si to stáhnu, žeano ? :D
      • SA-reg
        I wonder... no včera jsem kupoval 10 DVD na masivní vypalování... to je fakt.
        • SA-reg
          Pálil jsem totiž pět řad Ally McBealové... joke's on you guys.
          • Spades
            Tak jako já osobně jsem si koupil 50 DVD na xboxové hry *5* *5* *5*
  • DA by mohli vratit ke starym korenum. Volba rasy, pohlavi, povolani a puvod. K tomu Kampan aspon 30 hodin bez vedlejsich ukolu, dokonale promyslene postavy a dialogy a budu chrochtat blahem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit