Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak když xbox používá zastaralý DVD tak je jasný že se tam toho moc nevejde
  • A co obsáhne kus, který se nevejde do ME3 ? *5*
    • skaven123
      vydaju to ako DLC len za 29,99$ , no nekup to
  • Ad změna scénáře - nic se na základě reakcí fanů nezmění. Na to není čas. Hra musí být běhěm 14 dní odeslána na certifikace do Microsoft/Sony, takže se teď nebude měnit scénář, což vyžaduje masivní betatesting. Pokud se scénář měnil, tak před naposledy před půl rokem.
  • Je povoleno rict, ze me ME nebavi a prijdemi jako ne moc kvalitni rpg? Nebo hrozi smrt ukamenovanim? Ovsem koho bavi a prijdemu uzasnej proc ne, tisic lidi tisic chuti.
    • Cahir
      Nehrozí, protože ME nikdy nebylo čistokrevné RPG - nikdo ho s tímto záměrem nedělal a rozumný člověk ho tak bral.
    • yuri337
      Jednička bylo hódně, zjednodušené RPG se spoustou kecání a střílení. Dvojka už prakticky žádné prvky RPG neobsahuje. Střílení a kecání zůstalo. Celkem klišoidní, ale dobře podaný příběh také. Obě mají skvělý soundtrack. Moc příjemná trilogie.
      • Já jedničku miloval a tak pro mě byla koupě dvojky nutností, bohužel zhruba v půlce hry mě nějak přestala oslovovat a zabalil jsem to, snad trojka bude opět stát za to.
    • owny
      Hlavně to vůbec není RPG.
    • Každý má své chutě a má svůj žánr. Já mám taky někdy náladu jen na auta. Tři roky jsem Star Wars nemohl ani cítit a teď mi stačilo být hodinu na přednášce o Old Republic a hnedka jsem musel zkusit Betu a už čekám na plnou hru (mimochodem WoW jsem nikdy nehrál).

      A co se ME týče, tak jsem na něj nešáhl od doby, co jsem ho testoval pro patch 1. Dokonale jsem si ho tím znechutil. Ale teď kvůli oprav ME2 a příprav na další díl ji musím zahrát znova. Tak snad mě nechutenství už přešlo ;).
  • Ludo
    Poprosim redakciu bud o prepisanie novinky niekym co si s ME tyka alebo o jej stiahnutie. Ako bolo pisane nizsie toto nema s kvalitnou novinarskou pracou moc spolocne. A GAMES dufam chcu byt kvalitnym webom s kvalitnym obsahom.
  • Zase ten Masový efekt? Hrůza, toto...
    • Na jindru stejně nemáš tak buď potichu *1*
  • Citadela byl a pěkně nudná, když jsem se do ní vracel, měl jsem pocit že jdu do práce, v 2. díle opravdový těžký opruz, je tam jakoby dost přátel a ti nakonec omýlají jen to samé jako zaseklá deska, vše zdlouhavé na umření, začátek šel a napínal a z toho vzešla nula. Mám rád MA, ale je děsně nedotaženej, místy na hlavu - což je u ncih zcela běžné (DA to samé zase koncovkách - takto výborné hry by neměli trpět místy doslova béčkovým diletantismem - smutné je že se jedná o to nejlepší co je na trhu - rozhodně pro mě ano), ale jinak prd*l (zábava)
    • Joha
      MA = Mass Affect? :D
      • *1* *1*
  • Cosi
    To nemohli vydat misi z citadely jako DLC, pro druhý díl?
  • http://www.oxm.co.uk/36571/mass-effect-3-to-feature-canned-mass-effect-2-citadel-mission/

    Hm, zajímavý, v originálním článku není o Babylonu 5 ani slovo. Naopak se tam píše, že v ME3 bude/budou mise v citadele, které původně chtěli do dvojky. Že proti jedničce byla citadela znatelně ořezaná a to že napraví.
    • Nechci trolovat, ale nedá mi to: české slovo "originální" neznamená to samé jako anglické "original"!
  • Eda.Frtan
    Tak jak zmiňuje příspěvěk od Awakened. Citadela byla už v prvním díle. A tím hubem, který tam v článku zmiňujete buď myslíte Citadelu, ale to nesedí na zmínku o prvním zobrazení v ME2, takže je tím možná myšlena stanice OMEGA...

    Každopádně tento článek nedává žádný smysl...
    • RavenHolm
      Levis a překlady článků = Odvěcí nepřátelé.
      • Nechapem ako niekoho takeho ako je Levis mozu v GAMES stale drzat. Keby to bolo prve zlyhanie ale podobne nezmysly su od neho velmi caste.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit