Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zayl
    No nedávno jsem hrál Leviathana a znova to kvůli pár minutám nového contentu určitě instalovat nebudu. A to ne proto, že by mnou jímal pocit beznaděje z ukončení série, ale prostě proto, že to zas bude hodina gameplaye.

    Fuck DLC.
    • uz asi dva roky vsechny dlcka sjizdim na youtube, zatim jsem nenasel ani jedno ktere by stalo za to koupit ( jinak problem s kupovanim nemam , ted jsem dal 250$ na elite ). Moje lenost dosahla takovych rozmeru, ze uz jim ty dlcka ani nekradu, nestahuju, jen si vecer dam jointa a juknu na youtube :) asi to tak zacnu delat i s hrama, stejne je to vetsinou onrail predstaveni :)
      • Shadow broker (a zatím jedině ten) by za to stál :-)
        • Shaker
          arrival taky nebyl spatnej...
  • No tak zacvakame vraj 1200 BWP a dostaneme 4 misie plne strelby a minimum pribehu, no hmm dakujem... videl som uvodnych 30 minut gameplaya a popravde z tohoto casu bolo tak 2 minuty koverzacii ale to taktiez stylom video-sequencie takze Shepard len malokedy povedal nieco ine co by ste si zvolili... povedali ze to ma by udajne najvecsie DLC, no to povedali aj o Leviathan a skoncil som to za 1 hodinu a 34 minut zo vsetkym takze o nejaky dlhy gameplay si fakt hlavu nerobim... Ludia sa dozadovali viac HUBov, novych squadmatov a kopu dalsich veci no Omega z tohoto faktoru nedava nic nove do hry a o nejakom storytellingu si fakt asi len necham snivat.
  • Proč má turainka prsa, když jsou to biologicky de-facto ptáci? To fakt designéři v Bioware nesvedou nic lepšího než na model turiana připlácnout prsa?
    • Viktor_H
      Ptáci to fakt nejsou. Tvrdit o čemkoliv, co nepochází ze Země, že je to de facto "něco" ze Země, je celkem liché... Autorům bych zrovna tohle klidně odpustil.
      • No jestli se nepletu, slyšela jsem výpověď jednoho turiana, který se moc divil, co divného to ty lidský a asrijský ženský mají vepředu na hrudi. Takže by správně žádný prsa mít ani neměla. Akorát si nejsem jistá, jestli ten rozhovor byl ve hře a nebo ve vynechaných scénách, to by pak vše trochu měnilo.
    • Keyz
      Velká zadky a prsa u každého ufona.To je vesmír dle Mass Effect *11*
      • Veskoslav
        No velký zadek jsem viděl akorát u Kroganů....Jinak štíhlé s dobrými kozami. A po pravdě? Vyhovuje mi to. Kdo by se chtěl dívat na baculaté, obtloustlé ženy.

        P.S: Ukaž mi prosím Tě, kde je napsané, že jsou defacto ptáci;)My jsme defacto opice.....
        • hehe další honič
        • x_ander
          Dobře ty :-D
      • Spíš bysme tomu měli říkat Ass Effect
  • Keyz
    Drsné holky :)

    Potkat takový xicht někde v noci tak nevím no *15*
  • Stále ještě pevně a navině věřím, že až budou bioware vydávat poslední DLC přidají tam navíc jeden konec *3*
    • jeste jeden konec jako ze by pridali dalsi barvu z duhy sice to bude uplne stejny konec, ale bude jinak barevny? *1* vzdit je to Bioware ty neumi jine konce tvari se jako kinoautomat, ale zadne jinak vetvene verze nemaji vzdy se to vraci do stejneho bodu at udelate co udelate *11* *10*
    • x_ander
      No podle leaknutého DLC seznamu tam něco takového je... otázka je, jestli se tomu dá věřit...
      - Mass Effect 3 Guardian DLC: 800 MS/BioWare Points - The truth is close. Discover the mysteries and secrets hidden in the heart of every civilization. DLC release date: November 2012
      - Mass Effect 3 Retaliation DLC: Multiplayer DLC and last.
      - Mass Effect 3 Assassin DLC pack: (DLC name may change)
      - Weapon DLC pack: DLC release date: November 2012
      - Mass Effect 3 War Assets Cinematics DLC: free DLC, DLC release date: not yet known
      - Mass Effect 3 Take Earth Back DLC: free DLC - Expand your experience in the battle for Earth. DLC release date: probably December 2012
      - Mass Effect 3 Light DLC {DLC name may change}:800 MS/BioWare Points; Activate mass relay and discover uncharted corners of the Milky Way.
      - Mass Effect 3 Rebirth DLC: free DLC (requires all DLC), DLC release date: February 2013, This is the last DLC
      • Pokud by toto byla pravda, znamená to, že dostaneme extra animačky, ve kterých bude zobrazeno v akci všechno, o jsme chtěli (aria's mercenaries, asari commandos, etc etc) a dlc, které předělá finální bitvu, takže konecčně dostaneme bad-ass war like experience, ne tu totálně obyčejnou misi, která vůbec nevypadala jako to "that's it" který ke konci pořád shephard mlel všude kolem sebe. Long story short ... jestli to vyjde, budud ten nejštastnější člověk na světě :-D
        • x_ander
          Tak tak. hodně rád bych konečně viděl tu rotu Elcorů s kanóny přepevněnými na zádech, když už ve War assets je :)
      • Xcomik
        Podle téhle informace by tedy měli tenhle měsíc vylézt:
        - Mass Effect 3 Guardian DLC (předpokládám nová hratelná postava + k ní nějaký jeden quest jako u Kasumi Stollen Memory) jen můj odhad
        - Weapon DLC pack (nové hračky do hry to je celkem zajímavé)
        + Omega

        No to se maj hoši co činit Jedno Big jedno small a jedno medium DLC za jeden měsíc. Paráda
        • x_ander
          No ikdyby ten seznam byl pravý, tak těm datumům nevěřím.. vydat tolik DLC během následujících 3-4 měsíců je nesmysl...
          • Xcomik
            Určitě ale tak hezké by to bylo že? :-) Každopádně nějaké zajímavé DLC se tam fakt rýsujou nakonec podle mě se všema DLC bude ME3 stejně dobrá jako ME2 jen to prostě ještě chvilku potrvá.

            Kdyby to pak v celkovém počtu mělo se všemi DLC o 10-12 hodin více bylo by to dle mého názoru celkem fajn
            • Presne, az to bude cele, tak to mozno rozohram nanovo. Dovtedy si vystacim s multakom :)
            • x_ander
              No hezké by to bylo každopádně :) Já si stejně jako u dvojky počkám, až budou všechny DLC venku, a pak si celý ME3 dám znovu.
      • x_ander
        Ale jak říkám, kdo ví co je na tom pravdy. Tohle se objevilo někdy v září a je z toho jasné, že minimálně release dates nesedí. Na druhou stranu údajně stejný zdroj proflákl Leviathana a Omegu předtím, než byly oznámeny... no uvidíme :)
  • Jeff
    Co to je za WTF článek? Tohle má být preview? Aria je číča, dělá bubliny a v půlce hry bude mít jiný názor? Vždyť je to napsaný, jako, když Vám zfetovanej trafikant s DVDčkama vypráví o Rychle a zběsile.
    Být to v nějaký jiný rubrice, tak ok, ale preview na games.cz? WTF?! *15*
    • Viktor_H
      Jestli ti to vadí po formální stránce, chápu, každému sedí něco jiného... Obsahově to ale pracuje s dosud uveřejněnými informacemi, s tím autor článku nic neudělá.
      • Jeff
        O obsahu nemluvím. Spíš o to, jakým způsobem je to napsaný. Připadá mi to až směšný. Ale jak říkáš - každému sedí něco jiného. *3*
  • no chtelo by to ME4 a z sheprda udelat reapera, to bych si asi i zahral
    • ty si mimo....
  • Toto DLC vypadá super a tady mám důvody: pracuje se na něm už od dokončení ME3 a dělá na něm přímí Bioware Montreal (hlavní tvůrce serie), zatímco Leviathan dělalo více týmů dohromady a byla to hlavně vata, která měla umlčet hráče, stěžující si, že "nevíme nic zajímavýho o původu reaperů" A navíc, Omega se točí kolem něčeho, co je pro nás už známé a máme to rádí (Omega + Aria) podobně jako Tha Shadow Broker (Liara + Shadow Broker), zatímco ostatní DLC nám tam narvaly něco k čemu jsem předtím neměli žádnej vztah (arrival, overlord, i ten leviathan) takže to, alespoň pro mě, nebylo moc atraktivní. A také, obě DLC (Omega a The Shadow Broker) jsou provázeny s komiksy (Redemption a Invasion). Proto si troufám tvrdít, že Omega bude bomba.
    • Viktor_H
      Hlavní tým Bioware je v Edmontonu. Montreal pomáhá s vývojem všech projektů (podpůrná role), Aaryn Flynn ale tuším kdesi na blogu mluvil o tom, že i v Montrealu se bude rozjíždět vlastní projekt...
      • Ok, je možné, že jsem je zaměnil. Pointa je, že na tom dělá ten hlavní ME tým.
        • Viktor_H
          smazáno.
  • Bioware si svolává své stádečko ovcí. Je třeba získat trochu vlny.
    • Xcomik
      Za 4 hodinové DLC si to myslím i zaslouží byť je fakt že si to nezaslouží EA (jakožto společnost kterou nerad dotuju, pak maj totiž pocit že vydávaj super Cool hry). Na druhou stranu BioWare je pod EA a s tím jsem se jaksi už smířil :-(
      • Veskoslav
        To je GGG, na něj nemá cenu reagovat. Ten stejně se svým IQ nepochopí, co jsi napsal....
        • German Goo Girls!!!!! Jooooo ty mám rád.
        • No jo, jenže GGG má tak trochu pravdu, ikdyž je to i*iot. ME universum a jeho příběh je už dávno uzavřený a BW dál vyrábí příběhová DLC, ikdyž už jsou zbytečný. Prostě chtějí ještě nahrabat nějaký prachy navíc.
          • Veskoslav
            Tak ono bylo taky ME 2 uzavřená a přesto vycházely DLC do hry (Vládce, Shadow Broker). A zrovna dobytí Omegy "chybí" v ME 3. Navíc teď ME 3 stojí 250 Kč, DLC těch nynější vyjdou na 1600 bodů (215 Kč) a teď tohle 1000 BP, cože je dalších cca 215 Kč (musíš si stejně koupit 1600). V součtu ti hra navídne za nějakých 700 Kč více jak 30 hodin zábavy a skvělého příběhu. Sice konec stále katastrofa, ale aspoň dovysvětlovaly některé scény. Chápu sice, jak jsi to myslel, ale osobně vždy projedu ME napoprvé normálně a pak po letech znova se všemi DLC:)
            • tss měl jsem za to že diskuze se vedou slušně. Na intelektuální rovině plné jemného humoru a satirických narážek. Do toho mě slovo pičča zrovna nezapadá
            • Veskoslav
              Jsi vážně pičča GGG....
            • Á veskoslav opět připravil své vemínko k podojení *7*
  • V MP je bioticka kopula uz obsiahnuta u asarijskej justikarky. Je to sice efektna, ale dost zbytocna schopnost, ktora sa hodi maximalne pri statickom braneni urciteho uzemia. Pri pohyblivom boji je tato schopnost skoro nepouzitelna, co v MP viac prevlada, hlavne pri zlatej a platinovej obtiaznosti
    • Biotic sphere je vyborna vec, jedina nevyhoda je ze nejde pouzit na dalku. Pokud ji mas specnutu ofenzivne, tak kazdy protivnik pod ni dostava vic dmg (myslim o 25%) plus to na nej jeste hazi warp. Je vyborna i na bosse, kdyz ho reavnes a pak na nej castnes sphere bouchne biotic detonation a pokud na nej pak das reave znovu mas druhou explozi. Kdyz umis pouzivat asari dodge da se k bossovi v pohode priblizit aniz by te zasahl.
    • Veskoslav
      Tak když bráníš pozici (odblokování bomb či data) tak je to neocenitelná pomoc, obzvlášť v tebou zmíněných ligách:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit