Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty si mimo....
  • Shaker
    arrival taky nebyl spatnej...
  • No jestli se nepletu, slyšela jsem výpověď jednoho turiana, který se moc divil, co divného to ty lidský a asrijský ženský mají vepředu na hrudi. Takže by správně žádný prsa mít ani neměla. Akorát si nejsem jistá, jestli ten rozhovor byl ve hře a nebo ve vynechaných scénách, to by pak vše trochu měnilo.
  • Shadow broker (a zatím jedině ten) by za to stál :-)
  • hehe další honič
  • uz asi dva roky vsechny dlcka sjizdim na youtube, zatim jsem nenasel ani jedno ktere by stalo za to koupit ( jinak problem s kupovanim nemam , ted jsem dal 250$ na elite ). Moje lenost dosahla takovych rozmeru, ze uz jim ty dlcka ani nekradu, nestahuju, jen si vecer dam jointa a juknu na youtube :) asi to tak zacnu delat i s hrama, stejne je to vetsinou onrail predstaveni :)
  • x_ander
    Tak tak. hodně rád bych konečně viděl tu rotu Elcorů s kanóny přepevněnými na zádech, když už ve War assets je :)
  • jeste jeden konec jako ze by pridali dalsi barvu z duhy sice to bude uplne stejny konec, ale bude jinak barevny? *1* vzdit je to Bioware ty neumi jine konce tvari se jako kinoautomat, ale zadne jinak vetvene verze nemaji vzdy se to vraci do stejneho bodu at udelate co udelate *11* *10*
  • Zayl
    No nedávno jsem hrál Leviathana a znova to kvůli pár minutám nového contentu určitě instalovat nebudu. A to ne proto, že by mnou jímal pocit beznaděje z ukončení série, ale prostě proto, že to zas bude hodina gameplaye.

    Fuck DLC.
  • No tak zacvakame vraj 1200 BWP a dostaneme 4 misie plne strelby a minimum pribehu, no hmm dakujem... videl som uvodnych 30 minut gameplaya a popravde z tohoto casu bolo tak 2 minuty koverzacii ale to taktiez stylom video-sequencie takze Shepard len malokedy povedal nieco ine co by ste si zvolili... povedali ze to ma by udajne najvecsie DLC, no to povedali aj o Leviathan a skoncil som to za 1 hodinu a 34 minut zo vsetkym takze o nejaky dlhy gameplay si fakt hlavu nerobim... Ludia sa dozadovali viac HUBov, novych squadmatov a kopu dalsich veci no Omega z tohoto faktoru nedava nic nove do hry a o nejakom storytellingu si fakt asi len necham snivat.
  • x_ander
    Dobře ty :-D
  • Presne, az to bude cele, tak to mozno rozohram nanovo. Dovtedy si vystacim s multakom :)
  • tss měl jsem za to že diskuze se vedou slušně. Na intelektuální rovině plné jemného humoru a satirických narážek. Do toho mě slovo pičča zrovna nezapadá
  • Veskoslav
    Jsi vážně pičča GGG....
  • Viktor_H
    Ptáci to fakt nejsou. Tvrdit o čemkoliv, co nepochází ze Země, že je to de facto "něco" ze Země, je celkem liché... Autorům bych zrovna tohle klidně odpustil.
  • Veskoslav
    No velký zadek jsem viděl akorát u Kroganů....Jinak štíhlé s dobrými kozami. A po pravdě? Vyhovuje mi to. Kdo by se chtěl dívat na baculaté, obtloustlé ženy.

    P.S: Ukaž mi prosím Tě, kde je napsané, že jsou defacto ptáci;)My jsme defacto opice.....
  • Spíš bysme tomu měli říkat Ass Effect
  • Keyz
    Velká zadky a prsa u každého ufona.To je vesmír dle Mass Effect *11*
  • Proč má turainka prsa, když jsou to biologicky de-facto ptáci? To fakt designéři v Bioware nesvedou nic lepšího než na model turiana připlácnout prsa?
  • Pokud by toto byla pravda, znamená to, že dostaneme extra animačky, ve kterých bude zobrazeno v akci všechno, o jsme chtěli (aria's mercenaries, asari commandos, etc etc) a dlc, které předělá finální bitvu, takže konecčně dostaneme bad-ass war like experience, ne tu totálně obyčejnou misi, která vůbec nevypadala jako to "that's it" který ke konci pořád shephard mlel všude kolem sebe. Long story short ... jestli to vyjde, budud ten nejštastnější člověk na světě :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit