Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    No pokud vím, tak Reapeři jsou přeloženi jako Smrťáci (minimálně v některém díle)... což zní taky dost blbě.
  • Veskoslav
    On je rozdíl mězi přezdívkou a jménem a to docela zásadní. Reapeři se třeba napřekládají:)Taky se jim neříká v překladu "dravci". Některé přezdívku jako Illusive man se dají a docela dobře přeložit.
  • x_ander
    Jména zásadně nepřekládat... vždycky to bude znít blbě. Vždyť taky hraješ za Johna Sheparda, a ne za Honzu Pastýře.
  • no chtelo by to ME4 a z sheprda udelat reapera, to bych si asi i zahral
  • Veskoslav
    A jak by sji to přeložil tedy? Ilussive je záhada, iluze, klam;)
  • x_ander
    Co ho mínuskujete? Vždyť má pravdu *5*
  • German Goo Girls!!!!! Jooooo ty mám rád.
  • Veskoslav
    No ono to pak má vliv na děj ve 3. dílu a na sílu Cerbera, když zničíš či nezničíš základnu:)
  • Veskoslav
    Tak ono bylo taky ME 2 uzavřená a přesto vycházely DLC do hry (Vládce, Shadow Broker). A zrovna dobytí Omegy "chybí" v ME 3. Navíc teď ME 3 stojí 250 Kč, DLC těch nynější vyjdou na 1600 bodů (215 Kč) a teď tohle 1000 BP, cože je dalších cca 215 Kč (musíš si stejně koupit 1600). V součtu ti hra navídne za nějakých 700 Kč více jak 30 hodin zábavy a skvělého příběhu. Sice konec stále katastrofa, ale aspoň dovysvětlovaly některé scény. Chápu sice, jak jsi to myslel, ale osobně vždy projedu ME napoprvé normálně a pak po letech znova se všemi DLC:)
  • Totálně je :-D
  • No jo, jenže GGG má tak trochu pravdu, ikdyž je to i*iot. ME universum a jeho příběh je už dávno uzavřený a BW dál vyrábí příběhová DLC, ikdyž už jsou zbytečný. Prostě chtějí ještě nahrabat nějaký prachy navíc.
  • Toto DLC vypadá super a tady mám důvody: pracuje se na něm už od dokončení ME3 a dělá na něm přímí Bioware Montreal (hlavní tvůrce serie), zatímco Leviathan dělalo více týmů dohromady a byla to hlavně vata, která měla umlčet hráče, stěžující si, že "nevíme nic zajímavýho o původu reaperů" A navíc, Omega se točí kolem něčeho, co je pro nás už známé a máme to rádí (Omega + Aria) podobně jako Tha Shadow Broker (Liara + Shadow Broker), zatímco ostatní DLC nám tam narvaly něco k čemu jsem předtím neměli žádnej vztah (arrival, overlord, i ten leviathan) takže to, alespoň pro mě, nebylo moc atraktivní. A také, obě DLC (Omega a The Shadow Broker) jsou provázeny s komiksy (Redemption a Invasion). Proto si troufám tvrdít, že Omega bude bomba.
  • Záhadný je The Illusive Man? OMG to zní tapně :-D
  • Veskoslav
    To je GGG, na něj nemá cenu reagovat. Ten stejně se svým IQ nepochopí, co jsi napsal....
  • rancor: Pravda, rozdíl je vlastně jen v tom, jestli vybuchne základna, nebo ne...
  • Xcomik
    Za 4 hodinové DLC si to myslím i zaslouží byť je fakt že si to nezaslouží EA (jakožto společnost kterou nerad dotuju, pak maj totiž pocit že vydávaj super Cool hry). Na druhou stranu BioWare je pod EA a s tím jsem se jaksi už smířil :-(
  • genesis len robil to ze ked si nehral 1-ku tak si mohol vybrat sám rozhodnutia z ME1 (cize nemusel by si hrat znova 1-ku.
  • rancor1223
    Ten výbuch byla nějaká radiace, která měla vyhladit veškerý život na té stanici. Od destruktivního výbuchu se ale liší jen minimálně.
  • Biotic sphere je vyborna vec, jedina nevyhoda je ze nejde pouzit na dalku. Pokud ji mas specnutu ofenzivne, tak kazdy protivnik pod ni dostava vic dmg (myslim o 25%) plus to na nej jeste hazi warp. Je vyborna i na bosse, kdyz ho reavnes a pak na nej castnes sphere bouchne biotic detonation a pokud na nej pak das reave znovu mas druhou explozi. Kdyz umis pouzivat asari dodge da se k bossovi v pohode priblizit aniz by te zasahl.
  • Bioware si svolává své stádečko ovcí. Je třeba získat trochu vlny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit