Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle dostavá 9/10 http://www.youtube.com/watch?v=Gayz4s82LHs Kam ten herní svět spěje.
    • Cahir
      Tjn. jakmile se v tý hře neběhá dostatečně realisticky, hodnocení nad 2/10 si nezaslouží. *7*

      Tak alespoň, že nejsi povrchní hráč.
    • video vtipný, ale ty jsi mimo.... připomíná mi to třeba, jak jsem se kdysi u Mafie nasmál kvůli technickým nedostatkům a kolikrát i nasral a normálně i přesto, věř tomu nebo ne, je to super hra
  • Tak se těším až si to zapařím, jak malý dtě. Na konci sem zachránila všechny, tak doufám, že se mi to povede i ve trojce. a jestli ne...budu brečet *3*
    Jenom mám obavu z toho jak tu řešíte ty konce...já si počkám..předem na nic čumět nebudu, ještě bych si zkazila zážitek ze hry.
    Potom mi ještě přijde divný jak na všech picture je týpek..já hraju za takovou sexy kóču.
    • Nic co ve hře uděláš nezmění konec.
      • Tak ME1 a 2 mal tiez iba 1 koniec a nikto sa nestazoval.
        !!!SPOJLERY!!!
        na konci v ME1 bol len 1 koniec - smrt Sarena a hlavne Sovereigna
        na konci v ME2 bol tiez len 1 koniec - znicenie zakladne Collectorou
        Na konci oboch hier mal clovek pocit ze konce su 2:
        ME1 senat prezil alebo umrel. ME2 zakladna znicena, alebo vycistena.
        Pritom vysledok bol stale rovnaky: ME1 koniec sovereigna, ME2 koniec Collectorov

        KONEC SPOJLEROV - co sa tyka ME3.. predsudky skresluju zazitok. Neocakvajte od tej hry ze bude dokonala. Film tak isto nehodntime aky by mohol byt, ale aky je.
        • Spoiler ME1 a 2
          Jednička byla začátek trilogie a stejně sis mohl vybrat jestli necháš radu přežít či ne, důsledky to mělo. Tvůj úkol byl zničit sovereigna, neměl si důvod to nedělat, konec byl spletitý. Ve dvojce si mohl umřít s celou svoji posádkou, připravou si to mohl změnit. Nic takového ve trojce neexistuje.
          • Ano ale tieto variacie koncov sa preniesli do dalsej hry. A ME4 uz nebude, tam uz sa nema ake rozhodnutie preniest. Iked je pravda ze mohli to spravit tak aby bola moznost ze Reaperi zvitazia a cela civilizacia vyhasne. Aj smutny koniec je koniec.
            • A i kdyby, to vůbec není podstatné, když dočteš knížku nebo dokoukáš film, který nemá pokračování, taky ti jde o to jak zpracovaný je konec.
            • Skutečně si myslíš, že firma, která se teď chová jako Bioware, nechá krávu pořádně nepodojenou? Můžeš si být jistý, že tu bude další Mass Effect, nebo aspoň hra s jeho universem.
  • Games.cz, tu recenzi myslite jako vazne? pokud jsem mel nekdy pocit, ze jdete EA na ruku, tak prave ted. Mass Effect 3 je velmi slaba hra, kterou jsem si na zaklade vasi a dalsich pozitivnich recenzi koupil. Bohuzel prekvapive rozumnou recenzi na Bonuswebu jsem si precetl pozde. Jsem timhle koridorem zhnusen. Jak muzete tohle chvalit? To se ma odsoudit, aby uz takovou prasarnu neopakovali. Konec je na Mass Effect 3 jeste to nejlepsi, aspon to neuzavira jako nejakou sci-fi pohadku. Ale narozdil od prvnich dvou dilu jsem se do hrani musel nutit. Zajimave je hodnoceni na Metacritic. Od recenzentu hra nabrala pres 90%, od hracu 50% (a zdaleka ne jen kvuli tomu konci). Jeste vic me udivuje, ze soucasti davoveho silenstvi se stal i muj oblibeny autor Pavel Dobrovsky. Sorry, ale tohle je drsnej fail herni zurnalistiky.
    • Hráči to kritizují hlavně kvůli příběhu ! A taky kvůli EA a jejich politice DLC atd.
      KDyž si pročteš fora Bioware tak uvidíš že každej je s hrou spokojenej. Ale štve je konec, jejich nedodržené sliby o konci a rozhodnutí a pak přístpu EA k DLC.

      Já si ME 1-3 užil všechny maximálně a u ME mi zklamal jen konec. Né svou pointou, ale svým zpracováním. Je ta, prostě dost příběhových mezer. A ještě aby ne, když měnili konec kvůli jednomu leaku.
  • Mno, vzhledem k tomu že to není v češtině, tak nekupujeme ... (chtěli jsme, bohužel) a takových znám víc ... jsme v ČR a pokud nejsou schopni zajistit aspoň titulky u hry za kterou chtějí 1300+ ... ať si ji strčí kam chtějí :) (Tečka, stupidní argumenty typu jací jsou chudáci a nevyplatilo by se to fakt neberu :) Takže bez diskuze prosím, jen jsem vyjádřil názor.
    • České titulky budou
  • To co sou ty lidi tady schopny vypotit z tich jejich papulý, to je opravdu čistá demence. Spousta tu píše, že si ME nepořídí jelikož vyžaduje origin. Takže si ji radši upirátí a pak se diví, že vývojáři na PC z vysoka se*ou. Co takhle si tu hru koupit a cracknout? Hmmm? Sám jsem si Mass Effect 3 koupil, ano origin nesnášim, má hnusnej vzhled a jeho EULA se mi moc nezdá, ale takovej dem*nt abych napsal jako jeden z tich předtim, že si to nekoupim jen kvuli originu... Nevim , prostě to chování nechápu. *9*
    • karera porad moralizujte... at se podivam do jakekoliv diskuze, kdyby jeden, ale cela plejada komentaru se toci kolem afektovane sentimentalniho nazoru, jak pc scena hraje piratske hry a chudaci vyvojari a podobne, pripadne jak se maji prestat vydavat hry na pc a orientovat se ciste na konzole. uvedomte si jeden prozaicky fakt, ze presto, ze se pirati, tak ty zkurvene korporace jsou porad fest, fest, fest v baliku. Imho by se muselo krast desetkrat tolik, aby je to doslova polozilo na ritni otvor. Takze narky podobne typu "achich ouvej, jen aby financni gigant mel jeste almuznicku na to splacat nejakou hru". jasne budu ted zkurvene moralizovat a hrat na city, ale polozte si alespon takovou vcelku komplikovanou otazku, cim jsem ziv. Hry, ackoliv neodmyslitelne patri do nasich zivotu jsou sic fajn, ale jak by rekl muj deda, chleba si za to nekoupis (nemluvim nyni pouze o tech virtualnich). Proc cpat nyni, kdy je svet na pokraji totalniho globalniho pruseru neuveritelne sumy penez do zabavniho prumyslu, kdyz drtiva vetsina sveta zije pod hranici chudoby, tam chcipaji decka hlady, jinde zas musi v deseti letech litat s flintou kvuli rezimu nejakeho ocase. Vim, nenapsal jsem to nejelepe, prakticky jak maly negramotny smrad, alespon trocha sebereflexe z me strany tu je, ale doufam, ze jsem alespon nekomu, kdyz si za litr ci kolik to stoji koupy masovy efekt ci cokoliv jineho uvedomi, jak a damy snad omluvi, k pyci mu to je.
    • Niektorí ľudia proste nechcú podporovať spoločnosti, ktoré im vyslovene prdia do ksichtu. Aj ja som prestal kupovať hry od EA, dávno pred ME3.

      Svojimi peniazmi radšej podporím vývojárov, ktorí mi za to stoja. Čo na tom nechápeš?
      • Erien
        Myslím, že řeší lidi, kteři to kvůli Originu stáhnou hrajou, ale nekoupí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit