Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdenek.sipek
    Jsem velice RPG pozitivní ale Mass Effect se mi nelíbí - vlastně z těch nových titulů mě zaujali jen poslední Stalker, Fallouti a Zaklínač ... asi už stárnu :)
    • ME neber jako RPG stylu SKyrim zaklínač atd. Tady je Role play hlavně o vžití do příběhu a ztotožněním s hrdinou. Bioware samo řeklo, že jejich RPG není o tetrisu v inventáři.
      Tady je to jedna příběhová dlouhá cesta, která hraje na smysly a pocity a někdy hlavně na morálku hráče :) ME i Witcher jsou pro mě jedny z Top her, ale nedají se porovnávat i když to je RPG :)
  • moc se těším jelikož jsem velkej fanda RPG jako třeba Knights of the old republic nebo Zaklínače. První díl mě byl podle mého názoru průměrný a ve srovnání třeba se zmiňovaným zaklínačem 1 slabší, pak přišla dvojka a ta byla velice nadprůměrná zastínila i zaklínače 1. No druhý zaklínač mě naprosto ohromil a myslím si že je to král mezi novodobými RPG. Ale i král musí být někdy sesazen :)
    • Ak máš rád RPGčka tohoto tipu , skús Vampire the masquerade : bloodlines , pre mňa osobne asi stále najlepšia hra svojho druhu čo sa týka sveta , postáv , atmošky atd... ... a dnes už je opatchovaná dosť natolko aby sa dala vpohode dohrať bez závažných bugov *3*
  • Tak se ukázalo, že Bioware/EA sprostě lhali. Tvrdili že DLC vzniklo samostatně až potom co už museli poslat hru na certifikaci ( http://games.tiscali.cz/preview/mass-effect-3-from-ashes-dlc-vznikalo-samostatne-58575 ), ale přitom je DLC na disku se hrou, takže muselo vzniknout před tím termínem.
    • Tak to by mě zajímalo, proč se mi to DLC (kolem 560 MB dat) stahovalo, když je teda na disku se hrou. Napovíš? Nenapovíš, protože je to jen tvá domněnka.
      • Ne to DLC je opravdu vyseklé ze hry, odemkneš ho pokud použiješ crack(5MB exe).
        • Vznika otazka, co to potom stahuje, ak tam uz From Ashej je (a my vieme ze je)?
  • Nechapu co kdo proti teto hre muze mit, ano nekomu nesedne to chapu ale ti co si na ni doslova stezujou ty nechapu,a ano ma par chyb ale to snad kazda hra ne?? a nejde hlavne o pribeh??(kterej je jen tak mimochodem perfektni),samozrejme vam nebranim v krytice, at zije volnost vyjadrovani ale velice rad bych vas videl sedet u kompu a tvorit tuto hru,to bych se nasmal
    PS:opravdu nemam moc rad kdyz nekdo kritizuje nekoho za neco co sam ani neumi
    • Mně třeba právě o příběh jde, proto mi poněkud vadí, že Bioware už roky nezaměstnává nikoho, kdo by dokázal kvalitně psát.

      Občas mi připadá, že scénář outsourcujou někam do kroužku tvůrčího psaní na základní škole.
    • kdyz mi jde jen o pribej, tak si necto prectu nebo zkouknu, bohuzel jinak toto nudne konzoloidni siditko pro deti nema s rpg mnoho spolecneho
      • Kdyz si neco prectu / zkouknu, nemuzu nic ovlivnit a jenom sleduju, co si autor vymyslel. Tady pribeh aspon castecne ovlivnuju, me osobne to umi hodne vtahnout do deje. RPG prvky sice nic moc, ale zaplat panbu aspon za to, strilecky moc nemusim.
  • Nemuzu uverit co za tupy lidi jsou v cechach to snad neni mozny kritizujete kazdou kravovinu co vas napadne samy byste nedokazali vytvorit ani h...o casto se divim ze se umite podepsat. Drzkujete tu na firmy ktery maj uz dlouholety zkusenosti v oboru bez nich by jste si dneska skoro nic nezahraly. A pro zajimavost mam Origin a muzu s klidem rict ze je daleko min otravnej nez Steam ale ani s jednim nemam jedinej problem. Takze nazory typu "Mass Eklhafkt s Originem mi nesmi do kompu" pise jen kkt co nema co na praci nez ze sebe delat pitomce co videl jiny potomce psat to samy aniz by nemel poneti proc to vlastne pise.
    • No sorry ale ked maju tie dlouholety skusenosti prečo pôsobí Shepard ako keby mal od riti až do krku vrazenú dubovú palicu? Presne ako Skyrim s pohladu 3tej osoby.
    • Tebe musi hodne kdyz myslis co?
    • Ja potvrzuji tvou zkusenost s Originem. NE ze by to bylo neco prinosnyho, ale aspon v porovnani se Steamem se to instaluje a spousti rychleji. Odinstalace bezproblemova. To se Steamem potrebnym k hrani HL2 bylo problemu neskutecne (zvlast u vytacenych linek :) ). Dnes je samozrejme situace jina. Chapu a souhlasim pokud nekdo krici, ze Origin ani Steam nechce. Co nepochopim je, ze nekomu Steam nevadi ale Origin (kterej je v podstate to samy) ano *7* .
      • smejki
        Za sebe:
        Steam prohledává jen svůj vlastní obsah, získaná data využívá pouze pro sebe (a ta nejsou předávána třetím stranám) a člověk se po potvrzení může účastnit anonymních HW/SW statistik, což je jen extrakt infofilů v OS, ne výsledek sáhodlouhého šmátrání po každém bitu v počítači. Steam mi neleze do soukromých složek, ani mi neleze nikam, kde nemá co dělat. Valve je navíc firma vstřícná k hráčům/zákazníkům. Jestli mě něco štve, tak ne 100% funkční offline mode, pokud vypadne připojení v době přihlášení. To fakt není důvod k bojkotu.

        Origin prohledává v počítači obsah, který s ním není nijak spojený. V EULE je pak deklarováno, že tato data EA klidně předá třetím stranám. Zkušenosti s přístupem EA k hráčům/zákazníkům nemluví dvakrát v jejich prospěch.

        A abych nebyl nařčen z přejímání poplašných zpráv, chování těch dvou programů jsem si monitoroval i sám.
        • Hm a co tak si zjistit, že Origin je pod licencí GPL, stáhnout si k němu zdrojáky a podívat se co a kam (pokud vůbec) odesílá? Co? to ještě nikoho nenapadlo? A nebo to někoho napadlo a nezjistil nic?
          • smejki
            mně je úplně jedno, jestli něco odesílá. Origin mi jen tak z plezíru leze tam, kam mi bez soudního příkazu nesmí ani policie.
          • dyť už se to právě dělalo, výsledky byly dost rozporuplný, rozhodně ti scanuje internetovou historii, k čemuž nemá naprosto žádnej důvod jako herní klient do háje.. Co je komu z EA po tom, kam chodíš na stránky, jasně, je to pro ně business info zadarmo, ale takhle to chodit nemá, etika šla v tomhle případě fakt stranou a nelíbí se mi to a nehodlám to podporovat. V minulosti jsem her EA koupil dost, dokonce i her Valve v distribuci EA, ale Origin už je fakt za čarou..
        • Sam jsem byl prekvapen kolik informaci o vsem moznem z meho pocitace ziskava Steam, podle meho nazoru je to uz daleko za carou, co se maji nekam odesilat informace o dobe kterou stravim u jake hry, o me konfiguraci apod.? Pokud je to s Originem tak jak pises, je to samozrejme hrozny, ale jen proto, ze je neco jeste horsiho budeme ze Steamu delat ok vec? . Valve je hlavne vstricna ke svym obchodnim zajmum, kdyby mysleli na hrace, proc neumoznili cloveku co si koupi krabicovku Portalu 2 hrat bez Steamu? Kdyz me achievemnty nezajimaji, multiplayer rovnez, proc musim mit pred ocima porad ty jejich reklamy a kvuli nim spoustet nejake bizarni sluzby na pozadi? (ktery o me navic zjistuji schranuji informace?) to, ze je nekdo jeste horsi (Origin) to neomlouva...
          • smejki
            chápeš doufám rozdíl mezi "steam čumí, jak dlouho je spuštěný exáč, který jsem u něj koupil, a následně vylepí toto info na mém profilu"(BTW, když vypneš in-game steamoverlay, tak se to nepočítá) a "origin mi projíždí kompletně celý program files, leze mi na déčko a čumí po každém exe, co v kompu je, informace odesílá dál a otevřeně přiznává, že je klidně předá třetí straně"?

            reklamy (první strany!) si můžeš vypnout, aut-update taky a ANONYMNÍCH statistik se nemusíš účastnit. Origin není o pidižvíček horší. Ten je horší o míle.

            "kdyby mysleli na hrace, proc neumoznili cloveku co si koupi krabicovku Portalu 2 hrat bez Steamu?"
            na tohle nemusím reagovta, že ne?
            • smejki
              já si někde stěžoval na to, že tlačí Origin exkluzivitami?
            • Reagovat nemusis, je to jasne, Valve jsou asi stejni lidumilove jako EA. Krabicovej Portal 2 si bez Steamu nezahraju zrovna tak jako krabicovej ME3 bez Originu. Je fakt, ze EA me nuti prihodit par E za DLC v den vydani, ale zase na druhou stranu Valve mi za 40 E prodalo hru na jedno odpoledne...

              Jo rozdil chapu, ale porad to nesnizuje tu prasarnu co taky dela Steam.
      • owny
        Origin ve stavu, v jakém je teď, má ještě docela dost chyb. Zejména komunitních, když jsem chtěl vyzkoušet multiplayer ME 3 s přáteli, tak se často stávalo, že jsme se navzájem neviděli a podobné kiksy. Další věc, která mi vadí, je nemožnost zálohovat soubory nainstalované hry, takže nezbývá nic jiného, než ji znovu stáhnout, je tam sice možnost jako zachovat instalační soubory po instalaci, ale to není zrovna šťastné řešení. Dál jsem to nezkoumal, ale je jasné, že Origin má ještě co dohánět a srovnání, že je stejný nebo nedej bože lepší než Steam, není na místě.
        • life28
          So zálohou na Origine som ja nemal problém. Súbory som skopíroval do zálohy, po inštalácii Originu som ich vložil naspäť a hotovo, hra nainštalovaná, nesťahoval som ju znova. Jasné, má pár chýb, je to nový software a určite nie je na trhu 7 rokov, ale povedať, že ME3 si nekúpim preto, lebo to má Origin, je o hubu.
      • Někomu může vadit i jenom EULA u Originu, která je dost invazivní. Plus Origin ani zdaleka nenabízí stejnou přidanou hodnotu jako Steam. Zbytek je na osobních preferencích uživatele.
        • Počti si, jakou EULu mají windows... *7*
          • Že jsi něco přinucen strpět od jedné firmy přece neznamená, že si to musíš nechat líbit ode všech...
    • Hairy_Ass
      Tím, že se uchyluješ k nadávkám, se od těch, které kritizuješ, moc neodlišuješ. *5*
  • Co je pravdy na tom, že hra nemá ani obyčejnej skybox? Může někdo potvrdit/vyvrátit? Díky..
  • Shenkster
    Kde je 10ka ? nějak mi v shrnutí chybý ALE tak proč 9 ? *7*
  • Chlapci může mi někdo ve stručnosti napsat co se na konci stalo ?...proč je ten konec tak v prdeli?....já si právě rozehrál jedničku a dvojku znovu (teď jí finišiju) a tak se těším na trojku...co je špatně?.....prosím napsat...i tak si to zhraju, ale chci vědět na co se připravit.....díky...
    • V jednoduchosti je síla, řekli si v BioWare a udělali 3 konce, které jsou ve výsledku stejné. Nejlépe působí modrej, ten vyber. A pro tvé vlastní dobro ti to spoilerovat nebudu.
  • need origin?
    • MrSanta
      Na single kvůli aktivaci, při hraní ne (jestli teda něco na poslední chvíli nezměnili). Na MP pořád.
      • Veskoslav
        U SP (aspoň co jsem slyšel a četl) tak nemusíš mít, u MP to ani nejde bezz něj:)
        • a jak ze se da vypnout ta kontrola PC?? ja to tam nikde nenasel
          • Veskoslav
            MMntík, přeinstalovávám Origin, hnedka řeknu;)
            • Bože... proč si EA vymyslelo takovou fičuru ? proč nám pořát ubližujou , :D
    • Veskoslav
      Ano. Taková trpěná nutnost.
    • Ringwraith
      yeah
  • MishKonn
    Ví někdo z vás, jestli jde obejít Release Date Check třeba tak, jak u BF3?

    edit: Tak nic, už jsem to vymyslel *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit