Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    EDIT: smazáno, přesunuto
  • MickTheMage
    Ak je pravda, co sa pise tu: http://www.pcgamer.com/2012/03/06/mass-effect-3-war-assets-and-readiness-how-multiplayer-affects-your-ending/ Vobec by som sa s vysokym hodnotenim hry neunuval, nech je sebelepsia po pribehovej, ci hratelnostnej stranke. Pretoze je to skratka jedno velke svinstvo :( Ergo tlacia na nieco, co mnohych nezaujima a znemoznuju im dosiahnut lepsi koniec, nez by si priali a to podla mna nie je koser.
    • sleepless
      No, nejlepsi konec muzes ziskat i bez hrani multaku, jen je to obtiznejsi viz veta z toho clanku: "It is possible to get the best ending in single player without playing multiplayer, but it’s twice as hard". Jinak ano, je to trosku podpasovka.
      • Cahir
        Aspoň je to výzva. Možná to některým teoretickým fyzikům, resp "pravým" rpg hráčům zavře hubu.
        • ME 3 není RPG, ale third person shooter.
          • Cahir
            O tom, co je a není rpg se tu v minulosti vedli sáhodlouhé diskuze a nakonec jsme se ničeho nedobrali. Důležité je, že neexistuje žádná seriózní definice, která by ME z množiny rpgéček vylučovala. Podle tebe tedy není, neberu ti to. Podle mě zase není RPG Skyrim...
            • MikeKing
              "Podle mě zase není RPG Skyrim" Samozřejmě že není, protože Skyrim je simulátor turistiky *1*.
  • Hmm jak je vidět podle reakcí, tak herní průmysl se mění ve fanatizmus. Děláte si srandu ze "hloupých" blondýn v růžovém ala barbie, ale neuvědomujete si, že vy sami jimi jste. Jako ty nákupní horečky např.: v Americe, kde jsou schopni se lidé navzájem ušlapat!!! Hmm v této větě podmět lidé je, tak trochu nešťastně volen, protože přesně tahle se chovají hladová zvířata. takže žádní lidé, ale zvířata. Člověk je moudře inteligentně smýšlející bytost co si uvědomuje sama sebe a následky svých činů. Takže jste člověk nebo zvíře. Rozhodnutí je jen na vás. Oblbnout mě nebo kohokoliv jiného můžete, ale sami sebe ne. Nejtěžší v životě je zjistit kdo skutečně jste a následně se naučit žít sám se sebou. Žít s tím vědomím, pravdou, ... Váše osobní názory na mne zbytečně nepište. 1. nejde o mě ale především o vás. Vy jste podmětem 2. už předem vím co mi napíšete. LEGENDY PADNOU, VŮDCOVÉ ZHYNOU, ZÁSTUP S ŘEVEM BUDE NA NAHOU A PAK SE OBRODÍME.
    • V Americe? U nás je to naprosto stejné. Stačí v ElectroWorldu před svátky snížit cenu televize o 500,- a tady se lidé ušlapou také.
    • Souhlasím s tebou soudruhu! Pryč se světovým kapitálem, nechť žije libertinský komunismus!
    • Cahir
      Odkudpak jsi nám utekl?
      • ze Souhvězdí Andromedy
    • jdi si zkázat někam do přírody dubum, jo?
      • asi jo protože i ten dub je moudřejší než ty
  • takova blbost to uz i codko me vic bavilo dohral sem to za 7hod a konec ze se znici vsechny mass reley je pekne klise urovni codka
    • Mizerná uroveň trollingu
    • Ringwraith
      Velmi slabý pokus, když uvážíš, že pravý Trol.diskuzni už má dávno jiný avatar.

      http://games.tiscali.cz/profil/Trol.diskuzni/
      • Ach ta láska - hory přenáší *2* *1*
        • Ringwraith
          Věřil bys, že jsem si chvíli říkal, jestli nejsi ten napodobitel zrovna právě ty. *15* *3*

          Ale to je teď fuk, nebudeme přece dál psát off-topic k recenzi na takové dílo jako je Mass Effect 3.
          • Hele možná sem píšu často, ale zas tak to neprožívám, abych tady rozjížděl nějaké ehm pokusy na "intriky".... Nn nebudeme ;-)
      • no a? apson tu amem dva dementy :)
    • To, že na tebe reaguju je samozřejmě jen známka mojí nízké inteligence *12*
  • Ta hra si zaslouží být nejstahovanější warez hrou roku , vyvojaři se bestak topí v penězích jen se stačí mrknout na Call of Duty každý rok vychází a vydělává miliardy dolarů .
  • Upřímně řečeno - hráčská hodnocení bych nepovažoval za spolehlivější, než ,,podplacené" herní recenzenty. Aneb když vezmu v potaz, jak často (a nejenom co se týče her) narážím na lidi, kteří lípnout 10/10 (popřípadě 100/100) filmu (např. Kocour v botách) s tím, že se jim film líbil, nebo protipól, že se jim film nelíbil, vždycky mě to vede k úvahám o lidské soudnosti. Taková hodnocení bych viděl pouze pro něco naprosto kompletně žánr měnícího, nebo naopak absolutně zbytečného, ne pro každý druhý film protože se dotyčnému nechce hlouběji zamýšlet nad známkou, která by byla adekvátnější, nebo protože je zrovna v extázi nebo naštvaný.
    • Cahir
      Myslíš, že české servery jsou taky podplacené? A v podstatě tu nikdo nešel pod 9... A když už nic jiného, tak recenze je alespoň podepřená argumenty, hate nikoliv. Teda pokud nepovažuješ za argumenty ORIGIN! DLC! BAD GRAPHIC! F*CK THIS SH*T - 0/10.
      • Ale ono nejde jen o hodnoceni, jde o to, ze tyto "recenze" nezminuji ani jednu chybu, ani jeden problem, vse je naprosto dokonale. Viz muj prispevek nize ohledne prenosu obliceje z ME1.
      • no Origin, dlc je urcite na -3 body minimalne u mna, preto cakam este par mesiacov a potom sa rozhodnem co s ME3 urobim
        • Cahir
          Promiň, ale tenhle DEMENTNÍ přístup prostě nepochopím. Tak hodnotíš hru, nebo praktiky distributora?? Origin nemá s Mass Effectem jakožto herním dílem absolutně nic společného. Je to jako hodnotit film v závislosti na tom, jestli se ti u něj sedělo pohodlně na gauči, nebo nepohodlně na dřevěný židli.

          Jestli chceš protestovat, hru si nekupuj, ale určitě ji nepras hodnocení. Vidím, že herní plebs ještě hooodně dlouho nebude schopen podílet se na seriózní kritice. U filmů to funguje (csfd, imdb), ale herní komunita na to ještě nemá.

          Co to s váma lidi do prd*le je.
          Teď abych sem tak tejden nepách, protože tohle je fakt o žaludeční vřed. Taková koncentrace stupidních příspěvků jako je tady, je opravdu požehnáním. *16*
          • Říhači nelži, přečti si pořádně komentáře a diskuse na csfd - je to stejnej patok jak tady a to od té doby kdy umožnili registraci každýmu blbci... Stačí si pročíst např. trochu diskuse u Avatara...

            PS: CSFD má stále výhodu v cervenakovi a dalsich podobných exotech... Tady nám tak maximálně servíruje trapně novinky s trapnými nadpisi smutný master and commander...
            • Cahir
              Ale pořád máš aposň na očích seriózní lidi (cival, imf, cervenak...), kdežto oni retardéři jsou kdesi (většina) na chvostu. Pořád tam cítíš tu propast mezi normálními lidmi a naprostými trdly. V herní branži je každý rozumný příspěvek/postřeh udolán stovkami stupidních. Kvalita imdb, dokonce i csfd nesnese srovnání s metacritic.
          • To jsou ti Valve fanboyove kterejm se skrz Origin do PC vkrade sam sef EA a honi si ho nad udajeme z jejich internetovy historie... *4*
            • tak to bylo ze slabsiho soudku ;)
          • ale no tak, i na csfd najdes u prakticky kazdeho filmu nekoho, kdo to hodnoti 5* a jiny tomu napali "odpad"
            • Reakce na: Konzolista - Ne, nemáš hodnotit hru jen z hlediska obsahu a řeknu ti proč...

              Diskuze jsou od toho, aby se diskutovalo a to děláme, že bysme tu plakali jsem si nevšim :P. Ale k tý reakci, takže když budu psát recenzi na film na Blu-ray, kterej teda taky můžu brát jako službu, tak budu do hodnocení zahrnovat i to jestli je v pěkný krabičce a jestli má hezky udělaný menu? Nebo když ho budu recenzovat s ohledem na to že jsem ho viděl v kině, tak do hodnocení budu zahrnovat i to jestli před filmem běželo dost trailerů na jiný filmy? Nebo snad budu u web seriálu hodnotit to, že je oficiálně stažitelnej pouze ze zdroje, kterej mi zrovna neni po chuti, nebo že film je z produkční společnosti, kterou nemam rád? Jasně že ne, opět opakuju, že hodnotim obsah díla *4*

              Snad jsem to moc nepřekombinoval, ale už nevim jak jinak to popsat *4*
          • Ringwraith
            Cahire, kámo, představ si, že aby jsi ten skvělý Mass Effect 3 mohl hrát, tak se s tím Originem a praktikami EA musíš nějak vypořádat. Takže lidi hodnotí hru celkově i s tím, co k ním patří.

            To je jako by jsi šel do restaurace a cestou ke stolu jsi musel přejít po uličce ze střepů. Ale tak nevadí, že ne... jídlo přece bylo skvělý.

            Asi máš rád Mass Effect a tak před něčím přivřeš oči a něco jednoduše skousneš. Ale to každej neudělá.
            • Ne, nemáš hodnotit hru jen z hlediska obsahu a řeknu ti proč. Protože hra je ti nabízená, na rozdíl od jídla - jako služba. Nelze jí vrátit (v rámci ČR těžko)- nelze reklamovat, lze ji brát se vším, co je k ní přidáno, tedy i s Originem. Ale jak už říkám po sté - nářek na fóru nespraví nic, je třeba hlasovat peněženkami, protože právě na to Bioware a EA slyšej nejvíc.
            • Cahir
              Jak píše ještěr, to pak hodnotíš restauraci, nikoliv jídlo! Hodnotit máš prostě obsah díla, ne to, že ti pan pošťák přines rozbitou krabičku, ne to, že potřebuješ ke hraní Origin, ani to, že máš malej monitor... Kdo to takhle hodnotí, nemá u seriózní kritiky co pohledávat. Hodnocení, ať už knih, filmů, her apod. nemá co dělat s politikou, společenskými náladami atd. Tady se hodnotí produkt, fňukat nad tím, jak jsou EA zlí můžou hráči jinde.
            • Souhlasim s Cahirem, tvuj případ s restaurací mi přijde nesmyslnej a jako zbytečný rejpání, protože pak na to můžu odvětit "no jo ale střepy už jsou součástí tý restaurace, tudíž jí hodnotim celou se všim všudy", ovšem kdyby střepy byly 100 metrů před restaurací, už to není chyba restaurace, ale někoho jinýho. Podobnej případ jsou, jak všude slýchám, jelikož nemám s originem zkušenosti, problémy s Originem. Hodnotit by se měl obsah hry a ne to okolo, což je v tomhle případě Origin, za kterej tvůrci obsahu hry prostě nemůžou. To si potom napište recenze zvlášť na Origin a na Steam, ale strhávat body svym způsobem uměleckýmu dílu (myslim tim hru jako takovou, ne konkrétně Mass Effect i když ho mam hodně rád) za to, že má černou kaňku na obalu je nesmysl. Nadneseně řečeno, nehodnotim obal, ale obsah.
            • 2 TheBiggestHarryOfGames: Prakticky ve všem... Ještě nějakej jinej stupidní dotaz?
            • A v cem je ten Origin o tolik horsi nez steam? *6*
  • kolik vam za tu recenzi v EA dali ?
    • Tipujem pár kilo kvalitných klobás , jaterníc a krkrovičky z dobrej zabíjačky , bonboniéru alebo čokoládu a nejaké to vínečko poprípade domácu pálenku
      • Cahir
        Tak pánové, přiznejte se, jak to bylo, přijel Ray do Prahy, nebo jste za ním letěli do Kanady??
    • Trol.diskuzni
      Mně se líbí, jak se dost často dá už podle nicku poznat forma a kvalita příspěvku. *1*
      • Trololo
      • me nenaseres kamarade *14*
        • Trol.diskuzni
          To nemělo být myšleno tak, aby tě to naštvalo (se podívej na můj nick). *4*
      • Taky myslim. I kdyz ted ses nakej jinej... Tak at ti to vydrzi *3*
  • No hodnoceni neprekvapilo,ikdyz na 9/10 tahle hra opravdu nema...Tahle hra je na urovni DA 2,opravdu zadna inovace,zadny pokrok.6,5/10 za me a to primhourim obe oci
    • Mayuri12
      Jistě já včera dohrál Diablo 3 a je to taky hrozná kokoti*a.
      Ne vážně líbí se mi jak všichni tobě podobný kritici začínají slovy už mám nahraných bla bla hodin.
      Nu a nebo ti vadí že se tam mluví a nelze to proběhnout s prstem na levém myšítku.
      A nebo patříš k těm chytrolínům co by z ME udělali tahové RPG a stejně by furt remcali že je to moc akční.
      Jestli je tahle hra na 5 z 10 tak to by rovnou mohli stupnici o polovinu zkrátit protože ať se vám to líbi nebo ne snad kromě Witchera a Deusexu nevyšla v posledních letech lepší hra.
      No dobře Batman AC byl taky boží ale jinak nic a ze skyrimem na mě nechoďte.
    • Tak bych chtěl mít jednou tolik času, abych se mohl deset hodin dobrovolně nudit :-D
      • Studuji a u toho pracuji ,ale trpim nespavosti *1*
        • Tak to chápu, to je člověk rád, když ten čas zabije jakýmkoliv způsobem. :-D
    • MarekTV
      Hehe, ty jsi tu hru dohrál? A jooo, zapomněl jsem, že na warforech už hra vlastně je...mimochodem, v Evropě se začne prodávat až od pátku. Až si hru koupíš a pořádně zahraješ, teprv pak hodnoť, a nestřílej tu 6,5/10 na základě trailerů a článků.
      • Pitomost, hra se u nas uz normalne prodava, zadnej patek.
        • Mayuri12
          Ano ale aktivovat půjde až v pátek.
        • Hra se prodává, ale spustit půjde, díky Originu, až v pátek.
          • Aha, diky za doplneni, to jsem nevedel...
        • MarekTV
          Fakt? Tak to by měl mít můj kamarád u sebe schovanou kolektorku, kterou jsem si zamluvil. Termín pro Evropu měl být 9. 3., tak jestli je to tak jak říkáš, nevím, proč toto datum koluje všude možno.
      • Jinak davat penize do teto hry je opravdu skoda....
        • MarekTV
          Já to ještě nehrál, každopádně si hru koupím, až tu bude k dispozici krabicovka. Jinak jako sorry, s warez verzí si nezahraješ mulťák (kterej si hodně lidí chválilo už za bety, uvidíme jak se to bude líbit mně), a pokud nemáš importovaný savy z předešlých dílů., tak si můžeš dát facku (protože rozhodnutí, která jsi udělal během dvou dílů, se v posledním díle odrazí nejvíc).

          Fakt obdivuju lidi, kteří si stáhnou pirátskou verzi a pohnojí tu hru špínou. Běž se vrátit k MW3.
          • MW3 jsem nehral ani neplanuji hraji pouze RPG a to pouze kdyz mam cas a ver tomu ,ze rpg jsem nahral za ty roky opravdu hodne.
            • MarekTV
              Tak to netuším, v čem je problém...RPGček mám nahraných víc než dost, na poličce tvoří valnou většinu krabicovek. Začínal jsem na Daggerfallu (ten jsem však nedohrál, protože to tehdy nešlo, you know what I mean), a dobrodružství od Bioware jsou parádní. Líbil se mi Baldurs Gate, KotOR, Dragon Age a Mass Effect těmto hrám nedělá ostudu.

              Pokud jsi hrál první dva díly, tak nevím, co bys chtěl ve třetím díle jinak. Razantní překopání statistik jak u 1/2? Návrat přehřívání zbraní? Grafika je mi u šimpanzí zadele, já doufám (a snad oprávněně), že hra uzavře celou trilogii a že se v ní odrazí mnoho mých činů, které jsem roznesl po celé galaxii. Pokud bude stejně dobrá jak dvojka, nemusím se čeho bát.
      • 10 hodin nahranejch a opravdu je to nuda.. Po treri a porad to same.
        • Ale budes se nudit dal, dokud nedohrajes ne? *2*
          • Ano dohraji a treba zmenim nazor,ale zatim opravdu zklamani.Bioware v zadnem pripade neni to co byvalo...bohuzel
  • claymen
    škoda, že ta recenze se věnovala spíš minispoilerům, než mechanice; příjemnější pro mě byla ta od rossignola na rockpaperu...
  • Problem vizeraju nie konce, ako samotne ich prepojenie s hrou. Je to akoby vam dali pestou do tvare ked ked ste na vrchole stastia. Inami slovami EA a BW menaj prachov na reklamu a viac na na hru pani. Nebudem kupovat x downloadov, aby som videl konecne doladenie hry a konca.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit