Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tři slova, ending je sr*cka, nekupujte si tuhle hru, pokud chcete konec, který skutečně můžete ovlivnit, pokud vám stačil konec jako mělo dragon age 2 (podle mě sr*cka) tak jen do toho, mě to skazilo celou hru.
  • michaliuz18
    si pojdem kupit hru ked vyjde na pc , pockam na cestinku , recenziu necitam radsej :D ach zavidim tym co to uz hraju
  • LoL TaKoVa CiPoViNa a ZaS SkOrO 1o :D
  • Co přesně znamená Weight Capacity?
    Co jsme četl tak to pouze říká kolik zbraní mohu vzít sebou na misi.Jestliže tu hodnotu překročím tak budu penalizován.

    V tom případě již není omezeno jakou zbraň si kdo vezme?Jestli ne tak to je podle mně škoda.Takto si mohu nakombinovat co chci a jak chci a získat zvláštní kombinaci postavy.

    V demu jsem měl například infiltrátora s neviditelností a s brokovnicí :) Musím říci,že hra byla pak opravu lehká.Snadno jsme se dostal do dobré pozice kde šlo z brokovnicí střílet jedna radost.Navíc protože není skill na trénování zbraně tak jsem ji mohl používat maximálně efektivně.Jestli to takto bylo zamýšleno tak to bude "zajímavé"
  • Moc pekna recenze, jen jsem nejak nepochopil, proc hra nedostala 10/10 (recenze se nijak o nedostatcich nezminuje). Ja mam nahrano asi 6h a zatim jsem nenarazil na jedinou chybicku.

    BTW, hru mam legalne koupenou na Xbox, sice vsude rikali, ze to melo vyjit az 9. ale pak to zmenili na 7. a nakonec mi vcera (tedy 6.) prisla SMSka, ze uz je na sklade.
    • Jo vcera jsem si taky domu prinesl krabici a pomoci VPN/proxy jsem si to rovnou aktivoval.
      Zatim jsem to ale nehral, protoze dohravam ME2 kvuli transferu sejvu *4* .
      p.s. je trochu psycho,ze v multiplayeru si mas moznost kupovat bedny za realne penize (bioware body). Nastesti te k tomu nikdo nenuti, kredity si farmis hranim samotnym.
  • Ahoj lidi, jsem zoufalý, koupil jsem si hru, nainstaloval, hrál, ale asi v polovině příběhu při spouštění mi hra napsala, že se musí aktualizovat, po aktualizaci už ji nespustím, žádná hláška o chybě, prostě nic, nevíte někdo co s tím? Mám originálku.
    • skus preintalovat hru a neaktilizuj jabych potreboval instalacni kod strtil jsem navod a nemuzu instalovatjestly muzez posli my ho diky
      • Super, ze mu radis po dvou letech :D
        • Po 2 rokoch moze aspon pokracovat v hrani *1*
  • může mi někdo vysvětlit, co to znamená ten dospělý příběh?! vždy je to naprosto nereálná kravina, tak co je na tom dospělýho?! tady si zas někdo plete pojmy a dojmy *7*
    • Veskoslav
      Trochu i pleteš pojem a dojem:-D Reálny neznamená dospělý a nereálný neznamená dětský. Znám spoustu krutých sci-fi, který kdy by jsi nechal přečíst dítěti, tak týden nespí z nočních můr, co má. A přesto je to příběh nereálný, smyšlený, odehrávající se v budoucnosti, ale přesto je to příběh dospělý. Už jsi to pochopil?
      • Děkujeme za vysvětlení
      • aha, takže známkou dospělosti je krutost?! *1* proč se teda o dospělých příbězích nepíše v souvislosti s Manhutem nebo Postalem?!?!?!

        prostě dospělý příběh je pseudointelktuální výmysl, který používají nevyzráli jedinci, aby měli pocit, že už nejsou děti, a ani ho neumí pořádně vysvětlit, ono to ani nejde, páč je to blbost*5*
        • Dospely pribeh je neco, co neni naivni a blby. Jednoduchy.
          • dospělý příběh je jednoduše ten, který dítě jen tak lehce nepobere, má víc symbolických rovin, sem tam nějakou tu intelektuální myšlenku, nutí tě k zamyšlení, kterého ještě dítě není schopno. Jednoduchý jak facka, není co řešit. Dospělý příběh maj třeba System Shocky, obal pochopí i každej kojenec, ale co se děje pod ní už nedává. Naopak Star Wars je obyč pohádka, i když si hraje na něco víc, na jakejsi epos typu Pán Prstenů, ale to je jen můj názor:). I tak mám díly 4-6 rád.
            • jestli jsi pobíral celej příběh i s tou filosofickou dimenzí (viz Bioshocka vlastně všechny shocky), tak gratuluju, já můžu říct, že jsem Ayn Rand a další filosofy pochopil až o hodně let pozdějc.
            • Sem hral System Shock jeste jako dite a myslim, ze sem to docela daval :)
          • to pak není dospělý, ale vyspělý, a to je rozdíl
            • Vyspely a ne dospely? To teda nechapu. Nehrajes si jen se slovicky? *3*
        • Veskoslav
          Za to ty jsi dospělý až do nebe, co?:-D
    • Holky s holkama a kluci s klukama...
      • mate ponekud zvracene predstavy o dospelosti snad z toho vyrostete
    • ze si to tam muzou rozdat gayove *14* *14* *14*
    • Umaroth
      Dospělý ve stylu, že ti nenandavá ruzove bryl a nerostou tak kyticky a negehaji kralicci a ty pak ziskas pul kralovstvi..... nechapu jak muzes vubec myslet dospel=realny...???
    • dospely pribeh = realny?
  • smejki
    "Stejně tak zůstanete po závěru několik minut konsternovaně sedět s pohledem upřeným na monitor a přemýšlet nad tím, jak to tedy celé bylo"
    není to doufám projev ledničkové logiky?
  • Veskoslav
    No mně terve cesta peklem čeká. Česká pošta už pomalu žhaví auto, aby mi ji přiezla:-D No naposledy jsem se takto těšil na Sc II a nezklamal. Ještě dolaďuji postavu z ME 2 a hurá na věc.
    • jj ja to same dneska odpoledne mi od xzone prisla sms ze zbozi bylo vyexpedovano,ja na to cucel ja d***l bo sem v te dobe este nevedel ze se datum vydani takhle zmenilo,a nechtel sem tomu uverit az kdyz sem se podival doma na mail tak sem malem upad do komatu,ja si planuju jak si v patek zahraju ME3 psychicky se pripravuju na to ze hra na kterou sem cekal 2 roky je konecne tu a najednou,booom taka podpasovka, to bylo take prekvapeni.neco jako kdyz se psychicky pripravujete na patecni test pridete do skoly a on je hned prvni hodinu,
      PS:samozrejme sem rad ze to vyslo drive:D
  • Tak kdo neni spokojen s hodnocenim tak at se koukne na tento profil games. ten pan se fakt vyzna a je to borec.

    http://games.tiscali.cz/profil/jindra.veliky/kolekce/

    *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit