Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No standartní edice je neúplná. Chybí DLC From Ashes, které se zdá být nedílnou součástí hry.
  • Do dodat..
  • Co má HW společného se hrou? To je jako bych napsal, že mě mašina stále 8 mega, protože sem k ní potřeboval hadry, garáž a ke garáži i barák.
    To se zase někdo zviditelňuje hovadinama.
    • protoze k tomu HW dostavas i obsah do hry ruzne zbrane, prevleky atd.
  • Stanley_Waiter
    Kdybych nemusel živit rodinu a měl čas na pičoviny, taky bych si to klidně koupil :)))
  • no tak ked by bola Liara v zivotnej velkosti a s seckymi telesnymi otvormi, tak za 16 ju berem :D
    • deridon
      to je celkem... smutné :D
  • vlastik.plaminek
    Když porovnám jenom cenu a neberu v potaz stáří značky, tak mi připadá 16 tisíc v porovnání s merchendisingem komixových hrdinů jako celkem směšná částka. A to nepočítám cenu samotných komixů. Je to sice srovnávání jablek a hrušek, ale poukazuju spíš na to, že těch 16000 není nic šokujícího.
  • Erien
    Tak sběratelku jsem objednal ze dvou důvodů první byl Artbook. A druhej bylo dlc zdarma, které bych jinak musel platit, to by mě pak vyšla hra na cca na 1300-1400, tak to už mi příjde lepší vzít tu sběratelku za 1700, která je pak vlastně jen o nějaké tři až čtyři stovky dražší.
  • Na nejaké N7 klávesnice od Razeru kašlem! Navaľte ten Wallpaper čo je k článku v 1080p!!!! A bleskom! *14*
    • christiane
      chod na official stranky mass effectu medzi images ;) snad to je zadarmo:)
    • jistě, ale to bude za 10 dolarů *1* *1* *1*
  • Celkem bych si zahral i jednicku ale bohuzel, zda se ze nepodporuje 64 bit windows stejne tak i zaklinac 1 nevite o tom nekdo neco blizsiho ???Diky za odpoved.
    • Diky za komenty, mne se u toho mass effectu ani nerozbehne instalace prave zadam klic a kdyz se spusti tak to po chvili vyhodi chybu dat a hototvo mam origo, jinak mass effect 3 bude jiste paradni zalezitost.
    • Podporuje a to i bez patche. Problem bych videl mezi klavesnici a zidli.
      • Úplně stoprocentně ne, bez patche třeba nefungovala configuration utility a v některých případech se nechtěla ani spustit hra.
    • Podporuje, před týdnem jsem ji dohrál na Win 7 64-bit. Zkus nainstalovat nejnovější patch a nastavit kompatibilitu pro Win Vista sp1.
      • vlastik.plaminek
        A nainstalovat jako správce
        • Přesně tak, tohle mi vypadlo...
          • vlastik.plaminek
            Neznal bys náhodou nějaký způsob, jak na Win7 rozchodit Vietcong? Zkoušel jsem režim kompatibility, program VCstarter, který doporučovali i na oficiálním fóru. Hra mi vždycky po nějaké době spadne a co se mi povedlo zjistit, tak je to problém sedmiček a vist.
            • Bohužel žádný způsob neznám, Vietcong jsem hrál naposledy ještě na xpčkách, takže s ním na 7 nemám zkušenosti. Ale divím se, že VCstarter nepomohl.
  • Mayuri12
    OMG ta Liara vypadá jak kdyby dostala pořádnou dávku botoxu.
    Tohle je nějaká parodie na japonskou mangu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit