Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavne aby nedodr**** ten Mass Effect.......
  • Upřímně, zajímají někoho ty hry, kromě samotných vývojářů a vydavatelů?
    • TheGGG
      není to pixealovka, tak hádám, že nic pro zdejší gamesníky...
      • Zrzzek
        Ale fuj, ty opovrhuješ pixelovkama? Že ty jsi ta konzoloidní konzumní ovce? Každý správný hráč, který je intelektuálně na výši a honí si nad Bergmanem, přeci nebude hrát něco tak plochého a bez duše jako je každá hra od té zlé megakorporace, která může za všechno zlé! Že tě hanba nefackuje!
    • tebe a těch 5% haterů na fórech asi ne, zbytek samozřejmě zvědavý je
    • Zrzzek
      Těch pár milionů lidí, co si to koupí, možná jo....
  • Snad vyjde i Rising Storm 2: Vietnam...
  • slibovat ale uměj *1*
  • Hlavně ať tu Andromedu EA nepohnojí.
    • species
      vzhledem k ME3(spis jejimu konci), simcity, sims4, vsechny posledni battlefieldy, battlefrontu atd atd.... o tom TEZCE pochybuju.
      • Nerozumím tomu, proč tolik lidí nadává na ten konec ME3. Vždyť byl naprosto geniální.
        • Nevim, vzit konec z jine hry (Deus Ex), okopirovat ho 1:1 a pak se ohanet artistic integrity ve mne vzbuzuje hodne vyrazu, ale genialni mezi nimi opravdu neni.
          • artistic integrity *7*
        • Magister_Peditum
          V čem byl geniální? Bez ohledu na to, co jsi za celou hru udělal máš 4 možnosti - zničení všech syntetiků, tedy i gethů, které si třeba dokázal s organiky usmířit a tedy vyvrátil tvrzení reaperů, že stroje a organici nemohou žít v míru. Nahrazení Catalysta Shepardem, takže nad námi bude bdít všemocná bytost (důsledky si můžeš domyslet sám). Pak tu máme konec, kdy se bez ptaní rozhodneš změnit život všem bytostem v galaxii a proměníš je v napůl stroje, ať by s tím souhlasili nebo ne (a mimochodem, co když se potom zase někde objeví organický život?). A nakonec ještě můžeš na vše hodit bobek a nechat Reapery vyhrát. Logika reaperů, že když se organici a syntetici neustále vraždí, tak je lepší, když je pro jistotu vyvraždíme každých 50 tisíc let sami a z pár z nich uděláme proti jejich vůli dalšího sépiového robota, mi prostě nepřijde geniální.
          • Byl jsi indoktrinován, amen :)
          • Luckiller
            Je ironie, že právě reakce na zmrv3ný konec ME3 mě donutily zahrát si celou ME sérii. Co jsem pochopil, tak v půlce vývoje ME3 měl odejít původní spisovatel příběhu. A pokuď je "mass effect indoctrination theory" pravdivá, měl podle něho být Shepred telepaticky ovládán "sekáči" (český překlad nikdy neomrzí *12* ) Celá závěrečná mise se tak odehrává v Sheperdově hlavě, kdy modrá a zelená volba znamenala oddání se moci reaperů, zatímco červená měl byl "dobrý konec,"
            • V češtině jsou to Smrťáci
    • Magister_Peditum
      Neměl si jako Crabtree napsat spíš něco ve stylu "...EA nepodojí"? *3*

      Jinak, taky doufám. Hlavně aby zase něco nevyvedli se scénářem, jako u trojky, kdy hodili Karpyshynův hlavní motiv za hlavu a udělali z Reaperů tuctové záporáky a konec ABC.
      • "Bodrá pozvánka!" *1*

        Že EA Andromedu podojí, tím jsem si naopak docela jist. *3* S tím komentářem ale souhlasím do puntíku.
  • tak slava daaalsiii battlefield ,to zase budou pr kecy jak bez te hry nebude mozny zivot na Zemi..no kazdopane se uz tesim na 6tku kterou ozmami tesne pred/po vydanim 5tky *2*
    • Vogon
      Cože? Vždyť cdprojekt nebo bethesda nemá s battlefieldem nic společného.
  • Hm, neslibovali v traileru na Andromedu vánoce? Ale co, po skoro pěti letech čekání už je pár měsíců jako nic :D
    • Puvodni plan, ktery se samozrejme meni podle potreby. Ty si v pozici ne aby sis stezoval, ale aby si samozrejme chapal, ze se vse upravuje jak je potreba a v dobe vydani traileru to je tak, ze "v tu chvili to vypada tak, ze by to na vanove bude".
  • TheGGG
    Helll yeah... TADY se jeden kažuál hrdě hlásí o plnou dávku EA AAA her... jen do mě... VŮBEC se za to nestydím...
    • Poslední battlefield co jsem hrál byla trojka, titanfall je zajímavý ale čistě online, ale na Mass Effect se těším a to tak že moc, jinak věřím tomu že i ten BF a TF budou dobré hry, jenom ne můj oblíbený žánr, já jsem spíš pro dobrý příběh na singleplayer, takže Andromedě fandím
    • Mass Effecta si taky rád zahraju, ME triologii považuju za svůj nej herní zážitek posledních 10-ti let, sci-fi mám mnohem raději než fantasy. Je otázka, jak to ovšem dopadne s ME4. EA je proslavený hrobař kvalitních studií a značek a mám obavy, že s Bioware to nedopadne o moc líp než s Westwoodem a jinými obětmi. Z kvalitních her se najednou stanou průměrné dojné krávy. Něco podobného jako když Walt Disney dostal do pracek licenci ke Star Wars.
      • TheGGG
        TRAITOR!!!


        cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc (kvůli malým písmenům)
      • tomocz
        U Disneyho a Star Wars ještě nemůžeš vynášet soudy - uvidí se až s dalšíma epizodama a meziepizodama. I Force Awakens se mi dost líbilo, protože jsem přesně pochopil záměr tvůrců a Džedžeie, kam tuhle epizodu chtěli směřovat a za jakým účelem je taková, jaká je. Popravdě filmově je naprosto peckovní a tu již viděnou dějovou linku jí s chutí odpustím, protože všechno ostatní tam funguje tak, jak má :) BTW: Disney koupil i Marvel a jakej to byl kvalitativní skok oproti "marvelovkám", který pod Disneym ještě nebyly. Nemluvě o parádních seriálových odskocích, který jsou součástí MCU. O tom se může DC jen zdát a nebejt Nolana, tak o nich filmový diváci pomalu ani neví.
        • asi jsme viděli každý jiný film, ale já dávám SW:TFA 40%. Hlavní důvod: naprosto katastrofální scénář, vedlejší důvody: laciný remake nedosahující kvalit originálu. Džejdžej šlápl do houna.

          http://www.huffingtonpost.com/seth-abramson/40-unforgivable-plot-holes-in-star-wars-the-force-awakens_b_8850324.html
          • Vogon
            To je zase naprosto mimo. To by ale někteří museli znát klasický příběhový postup zvaný Hero's Journey, viď? Tenhle postup se naprosto běžně využívá(ať už více či méně upravený), od Star Wars, přes pána Prstenů po třeba Rockyho, a není to vada. Nezáleží na postupu, ale na tom čím ho obalíš(postavy, svět, apod.), v čem uspělo TFA daleko více než prequely(což není žádné překvapení, stačilo by kdyby celý film bylo prázdné plátno a byl by to větší úspěch než prequely) a to je to hlavní.
            Ten tvůj list na úrovni buzzfeedu jsem vydržel do 5. čísla, a už tam autor ztrácel nit a nerozumí základům nejen filmu(filmové časování) ale taky Star Wars, autor je očividně lucasovec co si myslí, že člověk se sílu naučí používat tak, že půjde třicet let studovat do školky jedi. Škoda, že takový ten Luke se sílu naučil od Yody používat během pár dní a zbytek, se kterým porazil Vadera, který léta studoval v jedi školce, se doučil sám během chvilky. Samozřejmě, ne učením se z učebnic.
            A ještě by si taky chtělo uvědomit, že vyčítat filmu, ještě navíc filmu, který přesahuje námi známý vesmír a lidi tam používají světýlka místo zbraní, "plot holes" je naprosto stupidní. A ne, nejsi génius co si jako jediný dokázal uvědomit tyto "díry", ale jsi hlupák, co nedokáže pochopit, že to je film, který vypráví fantaskní příběh. Co nám tu řekneš příště, že Pán Prstenů je blbost, protože Společenstvo by nikdy takové dobrodružství nepřežilo?
          • tomocz
            To jako vážně dáváš tenhle odkaz? Většina těch "neodpustitelných děr" jsou jen krávoviny, který se ten pisatel snaží najít, aby ten film mohl mermomocí strhat nebo jeho nedostatkem fantazie a uvědomování si spojitostí anebo jsou daný jeho neznalostí pozadí, který sice není ve filmu vysvětlený, ale v knížce doprovázející film to vysvětlený je. A že něco není ve filmu vysvětlený ještě neznamená, že to je díra v ději (kdyby ano, tak to pak nevím, čím by například argumentovali fanoušci Dark Souls, že ta hra má vlastně skvělej příběh).

            Jak říkám, za mě je jediná slabina ten hlavní dějovej oblouk vycházející z E4, ale to není věc pro mě neodpustitelná, protože jinak jsem brečel nostalgií jak malej. A nostalgie byla hlavním cílem tohohle filmu a i proto je ten děj, jakej je. Je úplně jasný, že další epizody už si půjdou svojí cestou.
  • Tak mohl by to byt puvodni Battlefield z druhe svetove v novem kabate. Vubec bych si nestezoval.
    • Zrzzek
      Určitě jo. Her z 2. světový teď nevychází tolik, jako v letech minulých... Určitě by to spoustu hráčů potěšilo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit