Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jo ale ještě tam neměli tak strašné animace ksichtu, chůzi gorile po lobotomii *7*
  • Horší a nudnější než Zaklínač III to snad nebude.
  • Jack1947
    To je trochu přehnané tvrzení.
  • Fordzy
    No, zrovna postavy v DAI mají jen krůček k postavám z Andromedy. Pán s knírkem mě straší ještě teď... A o kvalitě dialogů by se také dalo pochybovat. https://www.youtube.com/watch?v=Z2q_IAGw5hA Když si to hrála v angličtině a anglicky moc neumíš, tak trochu pochybuji, že si dokázala poznat pravou nekvalitu dialogů.
  • prave proto, uz v puvodni trilogii byla kvalita kolisava

    napriklad naprosto zbytecna 2

    kdo pristoupi na tuhle hru trilogii a vykuchanych casti do dlc, si nic jinyho nezaslouzi
  • Jack1947
    I když za to padlo dobré jméno ??
  • DwaR
    určite súhlasím. poliaci vždy vedeli robiť kšeft a CDPR to len potvrdzujú. zacielili správne na dieru v trhu, postavili si v poľsku/CZ&SK pevnú základňu a šikovne expandovali cez zaklínača a gog. oplatilo sa, začínajú prerážať vo svete. To ale Bioware ani EA nepotrebujú. majú svoju základňu inde a lokalizovať hru pre potencionálnych 100-150 000 predaných kópií nemá cenu.
    stretávame sa s tým aj "doma". česká dex dostala lokalizáciu až pár mesiacov po vydaní, teraz posledne slovenský Vikings nemajú lokalizáciu. proste predaje sa čakajú inde, nie na domácom trhu.
    EA sa dá vyčítať všeličo, ale zrovna absencia lokalizácií je nefér.

    P.S.: fascinuje ma ubisoft, ktorý poctivo lokalizuje. s premenlivou kvalitou, ale lokalizuje.jasné, ubi hry nedosahujú ani zlomku rozsahu DA:I, či ME:A, ale i tak...
  • a ja tyhle brecky vsem tem preplatitelum preju, nic jinyho si nezaslouzi
  • Virgi
    Já se náhodou AJ učím, obávám se, že mi to bude trvat dalších 5 - 7 let, takže NE, není to jednodušší.
  • Virgi
    evidentně nevíš nic o psaní scénáře, o psaní postav, ani o tom jak psát dobré dialogy. A až poznáš rozdíl mezi strukturou hry a scénářem, tak pak se můžeme bavit *3*
  • Virgi
    Osobně si myslím, že to není jen o tom, že pro CD Projekt jsme relevantní trh. Je to o přístupu z dlouhodobého hlediska. Slyšela jsem, že tržby jsou vyšší protože Zaklínač. Ale pokud se zachováš k hráčům pěkně při vydání jedné hry, tak při vydání další se ti to zúročí i s úroky. Počkej až vyjde CyberPunk, bude to v ČR naprostý trhák, protože CD Projekt, a pak porovnej prodeje s nějakou hrou od EA. A pak si na mě vzpomeň.
  • Jack1947
    Možná, to nemění nic na tom že už tohle trochu s tou nízkou latkou přehnali. Přeci jenom každý má své meze. ME může být pouze vynikajicí a ne tohle. Jen se směj, když ti to pomůže.
  • Nikoli, chtěl jsem jen poukázat na to, že i ME2 má své mínusy, a přestože je spousta lidí, kteří ji zbožňují, najdou se i takoví, kteří si myslí, že jsou ostatní díly lepší.
    Andromeda má také své mínusy, ale přestože je spousta lidí, kteří ji moc nemusí, tak se najdou i lidé, kterým se hra líbí a jak se říká - všechno má své stinné i světlé stránky. Proto si jen myslím, že není fér psát komentáře ve stylu "Ani ten hnůj nekupujte" protože každý má svůj osobitý subjektivní názor a jiný úhel pohledu na věc (Ty můžeš být fanoušek fotbalu, já fotbal vůbec nemusím a pustím si radši hokej apod. - ano, vím že jsou to dva rozdílné sporty, ale snažím se popsat, jak to myslím :D )
  • No jak ti to rict slusne Jacku. Ty jsi tady na games povazovanej rekneme hodne slusne za nizkou latku. Tak je proste vtipny kdyz si nizka latka stezuje na nizkou latku ostatnich.
  • Jack1947
    Sami řekli/napsali že špatné hry nerecenzují takže špatná hra v měřítkách AAA na Games je 5/10 a to tu nedostalo dlouho nic. Průměr začiná na 6-7 tady na games yep *4*
  • protoze je zvykem hodnotit prumerne hry 7/8...nadprumerne 8/9 a dobre 9/10
  • Jack1947
    Proč bych si nenapsal, nebo myslíš že plytkej příběh a nezajímavý nudný, hnusný charaktery mě nějak víc zajímaj ??
  • Pokud to děláš úmyslně, tak tím tomu člověku dáváš najevo, že nerespektuješ jeho identitu. Ať už si o tom myslíš co chceš, srovnávat to s tím, že se mezi kámošema oslovujete "ty kundo" je mimo.
  • podle textu (i gamesplaye) se to zda jako (nad) prumerna hra se spousty chyb jako z predchozich dilu. takze, proc ze to nedostalo hodnoceni 5/6? jasne, asi by to bylo pro takovou hru (a firmu) moc malo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit