Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anime dokaze udelat mnohem lepsi a tizivejsi atmosferu nez kdejakej hranej film ale teda ne kdyz vypada takhle.
  • já vždycky, když vidím anime, tak si vybavím nějaký nechutný japonský péčko, nemůžu si pomoct, nevím čím to je
  • Kozy
    Pro mě je..já tenhle styl přímo nesnášim, přijde mi to jako pohádka, anime je fakt největší zlo
  • Cahir
    Já nemám rád anime, takže i kdyby to bylo sebelepší, tak mě to mine...

    Co se článku týče, jistě, v listopadu si příležitostní hráči na ME3 už nevzpomenou, ale komunita žijící ještě doteď nejen trojkou, ale i jedničkou, dvojkou, knihami atd. rozšíření univerza jistě uvítá. Tohle je prostě očividně pro fandy.

    A toho Vegu bych hned nezatracoval. Sice to není žádný myslitel, ale v soukromějších rozhovorech se projevil jako racionální férovej týpek se svědomím. Navíc musel na této misi (svěří se ve trojce) učinit dost nezáviděníhodnou morální volbu, takže na nějaké vypjaté situace, v nichž se zkouší charaktery, by mohlo dojít.
  • Na anime nic pohádkovýho není
  • Kozy
    Mě osobně tohle ztvárnění k ME napasuje, zlehčuje tu tíživou atmosféru, prostě mi to přijde jako pohádka. Já bych si to dovedl představit přesně ve stylu toho seriálu Star Wars
  • Trol.diskuzni
    Tak co, Cahu, dobrý?
  • mně se to líbí, pokud vás zajímá můj názor
  • No já nevím mi to připadá celkem pěkné, těším se ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit