Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phil_Payne
    Prášky po hrstech budu brát já, jestli Rockstar Games zkazí tudle hru. Může mi někdo říct, co je to za plešatýho a obézního dědulu na obrázcích ? A kde je Max Payne ? *9*
    • Přijde mi zvláštní, jak všichni hrozně hrotí Maxův vzhled... Mně třeba nevyhovoval vzhled v druhém dílu - tento mi vyhovuje - ale hru jsem si i přesto užil.
      • Dle mě je problém, že lidi si jeho vzhled hodně spojujou s americkýma plešatýma hrdinama ala Bruce Willis .
        • Rorschah
          zacal to Sam Fisher pokud se nepletu. zestarl. a tak si ostatni kopiraci rekli,ze sediny a zarostly oblicej sou sexy a cool a supa a tak proc ne ze :/ dalsi hrebicek populismu. tenhle konzumni styl zivota,ktery se cpe i do her (!!) pritahl z usa ...
    • keny11
      To víš i herní postavy stárnou.
  • "Ačkoliv je hra lineární, jako její předchůdci, nemáte pocit, že by vás designéři hnali jednou chodbou. V tom napomáhá i celkový feeling, na němž se podepisují skvělé animace."

    Za prve, "feeling" namiesto pocit si moze dovolit ctenar v sekci komentarov ale u clanku to posobi lacine.
    Za druhe, co ma linearny navrh level designu spolocneho s animaciami?! ZIADNE cool efekty nenahradia poctivy otvorenejsi svet.
    • Psychotic
      Co mají společného animace a efekty?
  • Mahcake
    Max v tomhle díle tak zemře, že se mi chce brečet. (Myslim jako celkově)
  • s*acka.... další vlivný hrdina PC scény zemřel.... rip Max Payne
  • Grifus: Tak to máš štěstí, protože taková hra vyšla už před deseti lety.

    Nevím jak to s tim třetím dílem bude, moc tomu nevěřím, když Sam Lake už nepíše scénář, ale tohle rozhodně zní líp než katastrofa, kterou jsem si představoval.
    • Nevim jak ty, ale ja bych se velmi rad spokojil s obdobnym obsahem i do tretice... *3*
  • Nechci Sao Paulo, nechci nepratele v podobe "kolumbijskych" kartelu, nechci hrane cutsceny. Chci pouze pokracovani v tmavem zasnezenem New Yorku, kde pri komiksovych predelech, rozpletam pribeh v podobe zamotaneho klubka, ktere se venuje "Vecku" a Maxove pomste za smrt jeho rodiny. *9*
    No aspon ze "painkillery" zustanou...
  • Mě hlavně přijde, že tím krycím systémem by hra mohla ztratit to svoje hektické tempo z předešlých dílů. Přece jen kempovat za dřevěnou neprůstřelnou krabicí není Maxe Paynea hodno.
    • presne o tomto hovorim.
  • misho8723
    Tak som sa dozvedel pár dobrých správ a pár nie tak potešujúcich.. to, že Max bude musieť zase brať lieky je skvelá správa.. to, že je to lineárna hra, je veľmi dobre.. takisto mi to nevadilo ani v jednotke ani dvojke a tvorcovia sa môžu zamerať na silný príbeh a misie.. čo ma nepotešilo je, že už tam nejdú byť tie skvelé komixové videá.. pri krycom systéme mám neutrálny postoj.. hlavne dúfam, že ale bullet-time bude stále v našej réžií.. pre mňa osobne prostredie Latinskej Ameriky ma príliš neberie..a to je jedno z akého hľadiska.. ani rôzne iné hry z toho prostredia nemávam rád.. pasáže s tlstým a holohlavým Maxom budem asi musieť pretrpieť, čo už.. dúfam, že v hre budú aj pasáže v jeho nočných morách.. tie som mal veľmi rád.. no neviem, zatiaľ mám celkovo veľmi zmiešané pocity z tohto pokračovania.. chladný fínsky prístup mi asi bude dosť chýbať
  • skream: zdielam podobne pocity.
  • preco vsade davaju ten postihnuty system krytia, to je pre lamerov na konzolach co sa potrebuju skryt za 5cm drievko aby ich nic nemohlo pol hodinu zabit. grrrr. aspon ze tam nedali kontinualne liecenie.
    • JerryC
      Ty chytráku, kdytí je krok k realistickému ztvárnění přestřelek. I ve skutečnosti se lidi musí krýt, aby to nekoupili. Tohle nemá s konzolama nic společnýho. To léčení je hovadina, to máš pravdu, ale s tím krytím meleš blbosti.
      • Já s tebou naprosto souhlasím. Akorát upřesnim. Vadí mi krytí s možností koukat za roh bez vystrčení jakékoli části těla, namíření kurzorem na nepřítele a pak pomocí jednoho tlačítka jen na pikovteřinu vykouknout a poslat jednu ránu na headshot. Myslim, že tohle je od reality hódně vzdálený. A ve hrách už to začíná bejt ubohý. Mafia1(bez systému krytí) vs Mafia2 (se systémem krytí): u mě vyhrává Mafia1. Nebo Rainbow six: raven shield a R6: vegas, úplně to stejný - zase tu hru podělali systémem krytí a "rozdejchávánim" zásahů.

        To Jerry: V reálu musíš vykouknout hlavou, a když po tobě někdo střílí, tak si budeš dost rozmejšlet kdy vykouknout.
      • nemelem blbosti len som napisal svoj nazor vole. krytie zaviedli prvy krat na konzolovych tituloch a kryt sa mozes aj bez toho. mne je jedno ci je to na konzole alebo kde, ale ponizuje ma to ako hraca ze mi developeri daju moznost "skryt" sa za hocaku chujovinu a som kvazi nesmrtelny. to je uplna lamerina podla mna.
        • krycí systém byl podle wikipedie poprvé použit ve hře Rolling Thunder (1986, mincoví automat), pak dlouho nic a použil ho Blizzard ve své hře Blackthorne ... to jen tak pro zajímavost, mě zajímalo kde to bylo použitý jako první, tak jsem kouknul na Wiki :-D
          • V novodobej ere to bolo na gears of war 1.
            • Už třeba Rogue Trooper je na tom postavenej... zbytečný to řešit, určitě by se našlo něco i dřív.
        • JerryC
          Ale většinou se konzolovým hrám spíš zazlívá přílišná arkádovitost. A cover system naopak dává hrám jistej realistickej feeling. A jak jsi sám napsal, máš MOŽNOST se krýt. Když tě to uráží, tak se prostě nekryj. It's that simple. Na druhou stranu Maxe Payne jsem si nikdy nespojoval zrovna s realistickým ztvárněním boje a proto mi tam možnost krytí taky zrovna nesedí. Většinou to bylo spíš o schopnosti využívat bullet time v pravou chvíli a vybíjet hordy nepřátel.
          • no jasne, ze nekryj, ale chapes to je o nicom ked to dali do tej hry... ta hra je tym padom tak koncipovana, ze schovaj sa za 5cm stlpik a kempovanim strielaj nepriatelov. ako vravis, vzdy to bolo prave naopak... ja chapem ze niekomu (nemyslim teba) to mozno vyhovuje ale hracom ktori hraju hry od davnominulych cias urcite nie...
            • keny11
              Já hraju od "davnominulych cias" a vyhovuje mi to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit