Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peppa
    Ty jo, ještě tam přidejte bullet time a tím klasiku úplně zabijete. Konzolova dmnc v praxi...
    • lolololololololol *1*
    • MidnighT91
      hrál jsi někdy Maxe Payna ?
    • GuruSerpent
      Jsi hloupej člověk, co předstírá, že hrál starýho Maxe Payna a ještě ke všemu neoriginální anti-konzolista. Je mi Tě líto Peppo...
    • wtf?
    • Doufam, ze to bylo s tim Bullet-timem mysleno ironicky.
  • Sem zvědavej,jestli čapne nějakej vrtulník do dlaně a mrskne s ním do nějakého mrakodrapu.. *1*
    • A já jsem zase zvědavej, jestli se ti někdo zasměje :D
    • A to jako mělo bejt vtipné? :D
  • Tak prenasanie vahy z nohy na nohu, to je presne to, co tejto hre chybalo.
    • kdyby všichni vývojáři nebyli prasata, už by euphoria dávno byla standard, neboť rigidní animace nic nesimulují, napříklaž že člověk přenáší těžiště při pohybu se v žádné FPS neprojevilo, možná v ME, ale to bych si asi všimnul. Nejhorší a nejčastější animační zločin je neadablitbilní pozice nohou, což vede k dementním hovadinám animace v polovině případů a místo any to někdo konečně dodělal se dnešní FPS vysraly na cokoli kromě rukou.
      • Mechwarrior_bw
        to je žial problém nie len v hrách ale i vo filmoch vrátane kasových trhákoch kde navyše animátori zrejme nikdy nepočuli o zrýchlení a aké energie sú potrebné na rozhýbanie predmetu P na rýchlosť v, čoho výsledkom je že postavy pôsobia ako duté figúrky s minimálnou hmotnosťou.

        Euphoria je obrovský krok vpred ale ešte to nie je ono, napr. v RDR je s tým riadna zábava ale stále to nepôsobý realisticky i keď to je zrejme aj problém zapracovania u developera.
    • skaven123
      keby este zvladol prenasat vahu na jednej nohe, tak si poviem ze ano, hry idu spravnym smerom ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit