Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A bude tam i stará, vousatá, plešatá Mona Sax v havajský košili? *1*
  • dost mi pripomina Kanea :D
  • ta havaska kosela mi pride ako "addon mod sceny" je to zbytocne, ten upgread enginu z 2jky stacil na peknu atmosku v NEW YOEKu
    • Dlaha
      Max je v utajení za turistu *4*
  • Dlaha
    Me gusta!
  • Mhm, zdá se mi to, nebo vypadá Max jako Kazatel Kalašnikov.... :)
    • Zdá se ti to, protože Kazatel Kalašnikov vypadá jako Max *3*
  • aspon ze tam bude vylepseni stary engine s 2jky, bol skvely...
    • Bude tam engine z GTA *3*
  • Zelenej
    zachovaly starý dobrý herní prvky... já sem spokojenej :) po dlouhý době dobře něco.... sem zvědavej na tomb ridera ještě
  • Zpomalim cas, vsem dam hlavy, bezim dal, zpomalim cas, dam vsem hlavy, bezim dal... really exciting :)
    • Je vidět, že si nehrál předchozí díly. Navíc bulet time není neomezený a rychle se vyčerpá. Zvlášť na hard se to dá použít v opravdu jen nejnutnějších případech, protože je to nedostatkové zboží. Takže si to nejdřív zahraj a pak něco přispívej. Jinak za mě - jooooo je to stare jdobrej Max! Už se moc těším!!!
    • LOL zadubenec tato hra neni len o tom ako by to vyzeralo keby si das do COD bullet time.....
      • To je madarstina nebo slovenstina nebo?? Muze mi to nekdo prelozit?
        • to je cestina ja za to nemozem ze mate taky jazyk....
          • :O ?

            http://www.e-slovensko.cz/slovnik/ *3*
      • a o cem jestE?:)
    • tak to nehraj lamka
      • neboj to nehrozí :) sledování zdi dobu ekvivalentní k herní době tady arnolda bude záživnější :)
  • Max je hodně nasranej. *1*
    • Mechwarrior_bw
      na mňa pôsobý ako znudený a miestami hodne nasraný postarší chlapík, snažiaci sa vystrúhnuť najdrsnejší výraz akého je schopný (taká kombinácia Norris+Willis na konci ich kariéry). A nevidím v ukážke ani len minimálny náznak Maxovho cynizmu, ktorý bol tak špecifický pre MP1 a o ktorom autori trojky tak veľmi radi hovorili ... o to viac komicky pôsobý veta "cynical than ever before" :-/
  • Miluju když se v půlce přestřelky hra rozhodne že mu ukáže nějaký super headshot. Doufám, že podobné rušivé rádobycool prvky půjdou vypnout.
    • Ja zas miluju typka stojiciho uprosted mistnosti plne smejdu se samopalama, ktery jeden podruhym cekaji s debilnim vyrazm ve tvari nez je nas hustokrutej max vsechny postrili... demosntrace te nejjednodusi jednoduchosti. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit