Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V MP 1 byla nejucinejsi zbran a to kotoul. Pokud ste to pouzívali tak jste se stali nezranitelni na jakoukoliv obtiznost. Kdo hral tak bude vedet
    • Ve dvojce uz to ale nefungovalo :D
  • Bude to bomba, tesim se moc!
  • Tolik míru a lásky v jednom traileru *14*
  • aaaj :-D hral sem kdysy jedničku,když vyšla-byla super. Hlavně si doted pamatuju tu "snovou" depresivní misi, kdy Max skákal z kapky krve na kapku krve a do toho tam řvala ta jeho zabita dcera. Dvojka byla taky super. Obecne mel MP výbornej příběh a atmosféru. Ale tohle promo video vypadá šíleně-sorry :-D jasný,pořád je to Max, pořád je tam bullet-time,pořád je tam ten stejnej herní princip, ale to jak tam "nesmrtelnej" pobíhá mezi desítkama neschopnejch nepřátel,který sou asi fakt tupý a debilní,pač Maxíkovi nejsou schopný ani uštědřit direst na čenich :-D to je smutný. Vim,že na hard,už si to člověk nebude moct dovolit. Ale konkretně tohle vypadalo jako Captain America Rambo,Terminator,Wesley Snippes a Mič Bjukenen v jednom pYco :(
    • DusanMPupak
      Vždyť to pobíhání a skákání mezi desítkami tupých nepřátel bylo v předchozích dílech dost podobné, ne-li stejné.
    • souhlas, hlavně tam určitě bude ten nejvíc trapnej autoheal, kterej cpou kam se dá...
      • ten autoheal je snad nejhorší věc co se kdy do her zavedla!!!!!!
      • koukni na to video jeste jednou ;)
      • ucho
        a určitě bude moct střílet jen jednou zbraní a neunese žádné další zbraně, jak je to všude, hrůza...
      • ZvacA
        :D ............
  • Já si jen přeju aby se většina hry odehrávala v tom zimnim městě(nevim jak se jmenuje), cejtim z toho uplně tu atmosféru z jedničky...
    • Hairy_Ass
      Asi logicky to bude NY...
  • Max vypadá naprosto super , jen mě v KAŽDÉM videu naprosto zděsí pohled jak si max vklidu běží ( bez žádného většího krytí ) a vklidu si každého kosí jenže což o to člověk si prostě dá větší obtížnost jen pak je tu druhá stránka věci a to je AI. Pokaždy co jde záběr tak mi připadá že oni nejsou vubec nijak šikovně skrytí a většina z nich co výpada že tam nejspíš zrovna přibehli tak stojí jen na místě střílejí po maxovi a max si je jak stojící panáky vklidu postřílí. Nevím jak vy, ale já z tohodle mám trochu obavy maxe si chci koupit ale co to AI ? Nejspíš nezbývá než čekat buď na nějaké demo nebo na reakce hráčů po vydání.
    • ucho
      je to hra. ve skutečnosti by jeden člověk stovky lidí se zbraněmi v ruce opravdu nepostřílel. to že to dokážeš v nějaké hře opravdu neznamená, že bys to dokázal i ve skutečnosti... ve hrách jsou nepřátelé pokaždé jen panáci na odstřel, jde jen o to, abys byl pokud možno neustále v pohybu a měl pocit, jak jsi dobrej. bohužel někteří lidé díky tomu ztratí pojem o realitě a chtějí realitu i od hry. realita by byla prakticky nehratelná, hra má být zábava...
      • Já bych to zatím neřešil, ta videa jso udělána na efekt... Ve finální hře to tak snadné jistě nebude:)
      • Souhlasím, ale to co ukazují je trošku moc ne ? Vždyt i v původním maxovi nešlo ( ne všude ) si prostě jen tak běžet a střílet. Navíc v dnešní době už se dělají v dost her docela slušná AI a tak nějak nedokážu pochopit že v MAXOVI budou panáci kteří jen stojí bezhlavě střílejí a ani se nekryjí? Jestli to opravdu tak bude tak to prostě zníčí znovuhratelnost.
        • ZvacA
          Je fakt, že v prvním Paynovi nešlo mezi protivníkama tak jednuduše pobíhat ani se zapnutým bullet timem, ale ve dvojce, hlavně v rámci jeho utility " kolik nepřátel sejmeš ve stejnou chvíli, tolik se ti bullet time zpomalí " šlo krásně mezi paňácama proplouvat a poslat klidně pěti protivníkův projektil na hlavu téměř ve stejnou chvíli i z metru bez toho, aby stačili něco udělat. V obou předchozích dílech se protivníci taktéž nekryli, pokud to vyloženě neměli v popisu práce od programátora a buď stáli na místě nebo si to směřovali ke hráči, aby se nechali zastřelit. Ve dvojce je pravda byli tužší, hráče se snažili obcházet, utíkali kupříkladu od granátů, ale momentky, kdy si hodili granát pod nohy byly taky běžný a jestliže se hráč k nim dostal blízko ( což v kombinaci s bullet timem nebo klidně bez bullet timu pomocí úskoků, šlo zcela snadno i přes jejich opětování palby ), tak si ani neškrtli a naopak srandovně neutále padali na záda, když do nich hráč narážel, takže o nějakém větším problému by se tu dalo diskutovat, naopak dokázali zatopit spíše až z dálky. A ničilo to znovuhratelnost? Nikoliv. Ti nepřátelé tam jsou tak trochu jen pro parádu a vše vyvažuje jejich umístění a počet, případně to, jakou disponují o něco lepší výzbrojí a zda mají vesty. Takže asi tolik čistého vína o nepřátelích předchozích dílů, což je v podstatě uděláno schválně, že Payne je nezastavitelným maníkem, který zlikviduje klidně celé grupy v místnosti. Dokonce se to ve dvojce na to naráží v jednom z rozhovorů mezi uklízeči, kteří filozofují nad tím, proč se jim nedaří Payna zabít a že všichni končí v kytkách. Prostě jejich " neschopnost " efektně čelit Paynovi je jedním ze znaků Maxe Payna, to si dovolím alespoň tvrdit, a dává připomenout starým akčním filmům, kde hrdina vykosil jednoduše celé skladiště - zmiňovaly se tu dokonce filmy, které by mohly dát připomenout koncept Max Payne, tak osobně bych doporučil Hard-Boiled, který naprosto ukázkově vystihuje absurditu a koncept střetů, které jsou ve hře.

          Navíc si prostě myslím, že je to schválně kvůli prezentaci a hráč si potom může s nepřáteli blbnout co je mu libo, nemluvě o nastavené obtížnosti.
          • ano v předchozích dílech byli hloupí také ale beru v potaz to že už je to xx let zpátky a my už jsme pokročili s technologii trošku dál než aby tam jen tak stáli. No doufejme že z toho bude další super titul jako předchozí díly *5*
            • Ve fyzice jsme pokrocili, v grafice asi taky o nakej ten fous ale u AI jsem si teda zadnych velkych pokroku nevsiml. Samozrejme se muzu mylit takze pokud to tak neni rad se necham opravit...
        • To vis ze slo si jen tak bezet a strilet jen to neslo uplne vsude.
  • Chce to vice krve a rozletujici hlavy mame ve hrach malo brutality chtelo by to neco tvrdsiho poradny masakr.Temer v kazde hre se navzajem masakruji lide a docela by me zajimalo jake jine tema by se dalo vymyslet ? :) mozna sadit stromky nekde v lese .Je me s toho na *11*
    Predem dekuju za - ka *4*
    • Tobe netreba davat minuska omlouva te to, ze jsi reatardovany a jelikoz ses jiz stimto postizenim narodil, tak za to defakto nemuzes a netreba te jeste vice frustrovat minuskama.
      • komplex měněcenosti budeš mít Alexi spíš ty ;)
        • Komplex menecennosti ? Hehe zajimalo by me dle ceho tak soudis ? Ze pan v prispevku nademnou chce ve hre vice krve a naklikat minuska ,tak z toho mam komlex ? Zajimava uvaha, tato "myslenka" by zcela jiste prekvapila i Freuda :-)))))
          • Muj komentar na Maxe mel a je cisty sarkasmus ze jsi to nepochopil je tvoje chyba a zneman to ze jsi se nedival na video nebo si jenom nepozorne precetl co jsem napsal.
            *3*
  • hezky, hezky ale max to neni....ten linearni pohyb kamery pres gaypad vypada strasne
  • poviem to po vyhodnarsky.. co ti jebeee.. to jake dzive bude :D
  • Mě to zatím ještě furt nepřipomíná Maxe...Kdyby mi to video někdo pustil a neřekl, že se jedná o Maxe Payna, tak to prostě nepoznam. Jinak hra to bude jistojistě kvalitní a zábavná, jen ta atmosféra videí mi moc nesedí, ale třeba finální zážitek příjemně překvapí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit