Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Rockstar has set out to reimagine gunplay mechanics of a third person action shooter by finding a way to implement precision targeting of a first person game..."

    Jaká "evoluce v animačním designu"? Tohle míření za pohybu, kdy postava natáčí torzo za kurzorem, je už do jisté míry v stařičkém Tomb Raideru (i když Lara míří automaticky) a objevuje se v celé řadě her (Oni, série Uncharted). To si v Rockstaru myslí, že hráči jsou padlí na hlavu?

    A dále Evoluce A.I.? Vidím A.I. která byla standardní dříve, než přišel cover systém. Tedy A.I. typu "pokud není vidět soupeře, A.I. postupuje k jeho pozici stále blíž a blíž, klidně se na něj třeba nalepí úplně, hlavně když ho bude mít v zorném poli." Tak jaká novinka? Existence skriptu "nelez přímo, ale obíhej místnost dokola?" Namoduju do Oni (rok výroby 2000) během jednoho dne.

    Ano, Rockstar umí, a sice vytvářet bublinu, jak je vše použité ve hře revoluční, evoluční a převratné. Tato hra nevypadá vůbec špatně (gameplay), ale u zvoleného stylu reklamy se nelze zbavit dojmu, jak si v Rockstaru myslí, že jsou hráči hloupí a slepí.
    • ocivdne nevies ako funguje auphoria engine.
    • Hairy_Ass
      Tak jako máš jistě pravdu, když ale odmyslíme tyhle PR kecy (které jsou dnes běžné: "náš produkt je revoluční, nic lepšího na trhu nenajdete, atd."), tak mě tahle ukázka přesvědčila o tom, že bych svůj zprvu spíše negativní postoj k této hře mohl nakonec změnit. Na kecy o nextgen atd dlabe pes. *3*
      • Hanzales
        Nápodobně. Byl jsem prve také skeptický, ale jak říkáš. Když si člověk odmyslí všechny ty PR kecy, pořád to působí zajímavě. Od prvního a druhého MPayna se to asi bude v mnoha ohledech lišit, na příběh a atmosféru s ním spojenou jsem stále zvědav, ale co se týče akce, bude to zase klasický bullet time s vylepšenými animacemi a možnostmi, jak se se střelbou vyblbnout :) A to já si klidně dám....
    • Podpis. Já nechápu, jak se někdo nechá tak snadno opít rohlíkem. Já v tom vidim prostě dvojku s lepší animací.
      • Což neznamená, že to je špatně (pro ty, co budou házet mínuska;)
  • XorxoxTalarius
    Tak snad nepodelaji port jako u GTA IV ... chceme poradne optimalizace a DX 11 efekty :)
    Diky.

    P.S.: O tom ze to nesmi byt dohratelna za hodinu a pribeh musi mit gule, je snad jasne :)
    • dx11 wet dream mozno
  • Ja se fakt hodne moc moc moc tesim. Smarja at to nezklame abych to mohl zase 8x dohrat !
  • odted se tesim na maxe trojku.. animace a fyzika vypadaji vyborne
  • Mechwarrior_bw
    tak euphoria odvádza svoju prácu veľmi dobre, po technologickej stránke ok, grafika ma príliš nezaujala, pôsobí tak nejak kreslene, resp. nemám z nej najlepší pocit a na niektorých efektoch by ešte mohli popracovať. Animácie sú prevažne dobré až na niektoré momenty. Celkovo nepochybujem, že Die Hard : Sao Paulo bude dobrá hra ale ja osobne som v ukážke nevidel nič čo by ma nejak extra nadchlo a motivovalo k jej zakúpeniu za plnú cenu. Ale rád by som videl viac ukážok z NY, potom sa rozhodnem. (/imho!!!)
    • grafika je bídná kvůli ukázce z konzolové verze...
    • Adam_M
      Die Hard?
      • PreidaQ
        Pro některé - Die Hard = Smrtonosná past. *3*
      • ZvacA
        Kolega se stále ne a ne vyrovnat s faktem, že MP3 přijde na světlo v jisté koncepci. :) Ale musím souhlasit s Mechwarriorem s tím překolorováním, to docela bije do očí.
        • Adam_M
          :D
  • O čem to vlastně je? Vypadá to jak CODko křížené s Rambem, který se naučil výhýbání se kulkám od Nea...

    Come on guys, vždyť to vypadá úplně absurdně, jak tam po něm pálí tak čtyři pět protivníků a on si normálně běží proti nim v kvádru s nějakou malinkou pistolkou v ruce... Nebo pak v další scéně jak běží jen v košili kolem skupiny několika aktivně střílejících a plně se soustředících protivníků, skočí si efektivně do vzduchu a... a nic, prostě jak by se nechumelilo. *7*
    • Hairy_Ass
      Přiznej se, že tys žádnýho MP předtím nikdy nehrál? *15*
      • Nehrál, právě proto ta první věta. *3*

        (a jak se dívám na to, jak absurdně to působí, ani nebudu...)
        • Tak si prve zahraj Max payne 2 a dohraj ho a pak něco říkej ! takovou atmosféru zažiješ u málokterý hry ! Jasny možná že trojka na mě tolik nezapůsobí když to nedělá Remedy.
        • PreidaQ
          Jenže je faktem, že i tak je to pořád ještě o dost smysluplnější hra než třeba FIFA. *7*
          • Jo aha... Z jakého pohledu tak usuzuješ?
            • takze pro tebe jsou nejlepsi videa napriklad trailer k Postal 3 protoze tam jezdi na nosorozci, coz se ti v beznem zivote hned tak asi nepostesti?
            • PreidaQ
              Ano, připadá mi smysluplnější koukat na chlápka v kvádru sřílejícím po ostatních chlápcích, než na bandu fotbalistů čutajících míč. Také proto, že fotbal je v běžném životě poměrně běžná záležitost, zatímco k takovéhlemu střílení po lidech se člověk mockrát za život nedostane. *3*
            • Jestli ti připadá absurdnější video s hráči, jak kopou do míče, přihrávají si, střílejí góly či se jim snaží zabránit... Mně připadá absurdnější se dívat na chlapíka v kvádru, jak běží s pistolkou proti několika aktivně střílejícím členům na první pohled konsolidované jednotky a nic se mu neděje.
            • ZvacA
              Z jakého pohledu usuzovat FIFU? Dovol citovat klasika : " Můj pohled na tuto hru je subjektivní a založený na videu, které jsem před chvíli shlédl... ".
        • Tvoje námitka je jako, kdyby jsi si stežoval, že The Expendables je až moc akční film, i když je to prostě akční film.
          • Můj pohled na tuto hru je subjektivní a založený na videu, které jsem před chvíli shlédl... Pokud však tohle má být video, které promuje to, o čem ta hra má být, tak jsem se nad tím musel pozastavit, jak směšně to působí, zvláště v roce 2012.
        • Jednoduše proto že si blb, prosím odejdi.
    • XorxoxTalarius
      Podle tohoto popisu vidim ze neznas ani puvodni hry, ani komiks ze ktereho hra vychazi. Treba ten dil kdy MAx Payne zachranuje Santu Clause pred utokem zlych skritku a gauneru co mu chteji ukrast jeho nekonecny pytel s darky :)
      Takze jako trolling spatny, jako nazor hloupy, ale v pohode, zadnej ucenej z nebe nespadl.
    • V tvym pripade mam obavy, ze ten komentar fakt myslis vazne : D

      Pletu se? (vlastne spis recnicka... odpoved si nejspis ani neprectu ; )
    • ty seš hroznej šašek :D .Si maxe asi moc nepochopil co? Ale nemám ti to za zlé seš moc mladej abys znal tuhle serii *3*
      • Co mám na tom chápat? Max Payne je borec největší a COD, které je oproti tomuhle ultrarealistické, je sr*čka nejvyššího kalibru? Aha...
        • :D já zas nehcápu jak to můžeš srovnavat s COD .A jen tak mimochodem to video je jenom ukázkový to neznamená že to takhle ve hře může bejt.
        • CoD je dobrej, jenže pořád stejnej. A tady je ta obtížnost nějak podivná(ve dvojce, jedničku sem nehrál, by mě to zabilo), nicméně zábava to určitě bude jak cip. *3*
        • A napadlo te, ze hlavni problemy CoD nemusi byt o absenci realismu? *7*

          AHA *15*
    • asi tak .. ale na druhou stranu je prijemne vedet, ze premysleji nad mechanisma trochu vic nez je dnes bezne ... verim, ze se po nejake dobe objevi mod, ktery z toho udela solidni rozumnou hru ...
      • Mechwarrior_bw
        áno je vidieť, že pritom niekto premýšlal... snaha vylepšíť mechanizmy nezmenené 10 rokov je určite chválitebná. Čo sa týka Rambo-style postupu, tak v konečnom dôsledku bude stačiť iba zvýšiť DMG zbraní (alebo znížit health) a hráč bude automaticky nútený tento štýl postupu obmedziť... (v MP1a2 to fungovalo výborne).
  • Takže naprosto stejná hra jako předešlé dva díly. Akorát se změnilo prostředí kvůli příběhu a drobné detaily. Teď je otázka, jestli je to plus či mínus.Jestli bude ten příběh tak dobrej a emočně silnej jako Man on Fire (ten od Scotta), kterej tahle hra evidentně vykrádá. Sice nemám věštící kouli, ale je mi naprosto jasný, proč si Max (zřejmě ke konci hry) oholí hlavu.
  • Ta hra výpadá uplně úžasně.Welcome back Max Payne :)
  • Doufám, že herní doba řesáhne dve hodiny :). Vypádá to úžasně *4*
  • ucho
    Rockstar prostě umí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit