Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc je ta videorecenze koncipovana jako kdyby ta hra mela dostat 1/10 a dostane 5? Petre, jako sefredaktor bys mel zasahnout.
    • smejki
      "1/10 - Na hrách v této kategorii byste nenašli jediné pozitivum ani lupou a pinzetou. Buď nejdou vůbec spustit, nebo se nedají hrát. Jedničkové hry jsou nepovedenou parodií na profesionální a kvalitní produkt. Obloukem se takovým hrám vyhněte."

      tak jste si zase zapřeháněl, pane třídní.
  • Mother_of_god
    :D Geniálna videorecenzia :D
  • Strašne trápna "recenzia" ...vysmech! ked už je hra špatná aspon tu recenziu spravte normálne aspon tak aby si ju človek mohol pozriet a nie to od trápnosti vypnut po 30 sekundách.
    • Souhlas hlavně že HL nebyli koridory, ještě k tomu s nulovou přítomností skriptů.
  • Ale Arcania dostala 7/10 ...zajímavý *1*
    • smejki
      a) jiná redakce *3*
      b) nehodnotí se koncept (pokud není novátorský), nýbrž jeho naplnění. A i to možná Arcania zvládá líp než MoH:WF.
  • Výborná videorecenze.Hlavně ta část, která se věnovala MP se mi moc líbila.





    hm ?
  • Za tohle někdo dostal zaplaceno? To už se blíží amatérským recenzím Pana Danečka. Nulová hodnota a neserióznost.
    • Ono to mozna bude proto, ze ta hra ma nulovou hodnotu a neserioznot.
    • Spíš jak recenze od Kájibalase. Hloupá snaha zavděčit se tupým haterům na diskuzi vedla ke stvoření teto vyblijorecenze. Jestli si redaktoři myslí že když budou chválit indie hry a podobné kktiny, nemluvě o blbostech typu Black messa, (která nemá s kvalitní FPS nic společného) že za to dostanou byť jen jeden hlas do té jejich křišťálové lupy tak to se dost pletou. *5* *5* *6*
  • Vzdyt ta hra neni tak hrozna. Jasne, litr za 5-6 hodin kampane + MP, ktery bych podle videi asi stejne moc dlouho nehral, bych nedal, ale jako nenarocna odreagovacka, kterou si rychle projedu jen v case, kdy si nabijim PS3 controller, to docela ujde. Treba takova cast v Bosne a Hercegovine je fakt stylova imo. Naopak nejvice WTF byla mise, kde jsem jen jednou vystrelil ze sniperky a konec. *1*


    Jinak videorecenze mi neprisla moc vtipna. Chapu, ze ji chtel recenzent (mimochodem, to mel v hube pero, kdyz vyslovoval to ,Warfighter'? *15* ) podat trosku jinak, ale i beztak si myslim, ze to melo byt podano seriozni cestou. Jo ja vim, delat recenzi na recyklat recyklatu z recyklatu je nejspis hodne tezky. *7*
    • Jak dělat seriozní recenzi na 100x viděné??? Taky mohl říct, zahrajte si libovoný XX titul přidejte bugy a striktní koridor (myslim, že mise se sniperem a jeho nutností ho odpálit laserově naváděnou střelou, i když se dá oddělat puškou se zapíše do análů) a máte MoH
  • Je to docela trapné jak si v těch recenzích dělají z toho srandu. Až oni udělají nějakou hru tak pak mi to vadit nebude. A všichni palec dolů.
    • :D to snad ne. On s timhle nazorem jeste nekdo existuje??
    • Přečti si, co říkal K.H. Borovský... Stručně je tam napsané, že kritik nemusí bý t zároveň i umělcem. Přirovnám ti to třeba k fotbalu - poznám, že třeba Jarda Plašil hraje v poslední době hrozně. Tím ale neříkám, že já to zvládnu líp. Přesto si ho můžu dovolit kritizovat, protože ho srovnávám s jinými hráči a vidím, že je horší. Od toho tu kritika je - k hodnocení, nikoliv k vytváření umění atd.
    • Veskoslav
      Cože? Být opilý tak brzo po ránu?:) Recenzent je tu od toho, aby hru zhodnotil svým subjektivním názorem a pak čtenář zhodnotí, jestli je to objektivní zhodnocení. Ale tvý návrh je jak ze špatného sci-fi, kterému psal scénář Uwe Bolt.
    • kubi-wan
      Jó, bohužel recenze jsou od toho, aby hodnotily hry.
  • Kvalitní videorecenze na kvalitní hru. Lidi co to nehráli a jen pič*jou jsou akorát odpadem této diskuze. Ať si radši jdou hrát t svoje hloupoučký black messa a kvalitní hry nechaj profíkům
    • smejki
      Messa? To je někde v nazi Německu?
    • Tebe sem dosadili jako náhradu za Trolla? *6*
    • tak tento příspěvek je ještě více zmatený než samotná recenze :DDDDDD
      • samozřejmě to byla ironie, hra je skvělá recenze nestojí ani za zlámanou grešli. Napsal bych to líp, ale právě jsem vstal a pustil si kousek toho patlalu tak jsem ještě celej zmatenej.
        • DangerousDave
          ty si zmatenej od narodenia... a zhoršuje sa to.
        • Veskoslav
          Tak ji napiš a udělej ty "vysokoškoláku", rád se zasměji.
        • Amylee.Anderson
          No, tu ironii by sis měl protrénovat :D
  • Občas mě dokážou pobavit komenty typu klon CoD. Přitom serie MoH byla dávno před prvnim CoD. Ještě dneska si pamatuju jak mě bavilo když jste v původnim MoH střelily fricze do nohy a on začal komicky poskakovat na jedný noze. Jó v tý době stačilo k dobré zábavě opravdu málo.
    • ZvacA
      To, že MoH byl před CoD nemění nic na tom, že momentálně je ta značka tak zjevně prosáklá "CoD-standardem " a ke všemu nepovedeným, že se prostě současně tomu pojmu "klon" těžko vyhne. Nebál bych se říct, že ať už se Moh bude srovnávat s čímkoliv, Warfighter ukázal, že se značkou to spadlo do nepovedené žumpy. Nepochybuju o tom, že své příznivce si to stále asi najde, ale mazat si med kolem huby pseudosituacemi a pseudo odkazy k militarismu s bayovským výbuchem na každém centimetru a nudným průběhem obecně, to není věc, která by dnes ještě musela nutně táhnout a ze které by měli hráči sbírat hubu ze země. A na argumenty, že singleplayer, ať je v jakémkoliv stavu, je jen malá část hry a že o hře pro jednoho hráče to není a naopak multiplayer je to hlavní (!), jak se zmiňují někteří, tak na to při vší úctě s*re pes. Jednak ne všichni o "kvality" multiplayeru v současných MoH a v CoD jeví tak velký zájem a navíc dřív MoH dokázal přinést opravdu slušný zážitek v obou sférách a bylo vidět, že v tom byla práce zaujmout a hlavně se to dobře hrálo. Tahle poslední rychlokvaška je akorát poplatná téhle době a nezaslouží si nic jinýho, než aby se v solidní kritice vykoupala.
      • carlosac
        "CoD-standardem" ? Můžeš to nějak líp vysvětlit?
        • Ježiši je to je snad jasný jak to myslel. V minulosti to byl třeba doom kdo udával střílečkám směr a dneska je to bohužel CoD kteá udává jakýsi pomyslný milník "správných" FPS akcí.
      • No nezbejvá než souhlasit a rozhodně je škoda co se sérií MoH stalo ale nadruhou stranu CoDko se ve stejnym stylu vydává už dlouho a dostává 9ková hodnocení za nic takhle by podle mě tříáčkové tituly vypadat neměly.
        • ZvacA
          S hodnocením CoD to ale není tak ideální, jak se obecně míní. CoD není v hodnocení při recenzích tak jednotný ve vysokých číslech, ostatně podobně jako to momentálně kolísá u Warfighteru. Souhlasím s tím, že CoD by si taky zasloužilo kriticky v recenzích provětrat a nakopat, aby se konečně zapečetil fakt a stížnosti lidí, že ta hra dosahuje ekonomického úspěchů z principu, než z přímo z herního umění finálního produktu. Na druhou stranu, CoD dělá to, co vždy dělal, což je přece jen rozdíl oproti jiným střílečkám, které se ho snaží zbytečně a neúspěšně kopírovat, jako právě MoH, který se ještě ke všemu snaží zůstat jakože inovativní a jakože působit originálně svůj a výsledek přitom je na pytel. To samozřejmě u CoD neomlouvá takové evidentní kiksy jako věčně omílaný princip hratelnosti a podání scény, po letech hratelnostní kolaps, vizuální a technickou stagnaci a hodně velkou neinovaci obecně každým rokem, které by se měly v celkových verdiktech konečně promítnout.

          Ale určitě si dovolím tvrdit, že nelze donekonečna ty tituly jako CoD nebo MoH a jiné omlouvat při hodnocení tím, že ve svém rámci to dělají dobře a někoho umí stále bavit a že v mainstreamu jsou pecky. Jednak nelze říct, že by to stále i ve svém rámci dělaly zrovna bombasticky a velkou částí dokazují, že už neumí velkou porci hráčů nějak zaujmout, natož bavit. Jsou v nich stále zřetelnější technické problémy a herní chyby, které se bezostychu hned doopravují a to ještě sotva, záplatami v den vydání nebo pozdějšími DLčky. Vyskytující se zhmotněná zjednodušenost herní scény, hratelnosti a nějaké svobody playera při typů různých berliček a nápověd a vedením za ručičku už hraničí s děláním případných hráčů bezmozky, kterým je třeba servírovat a pomáhat. Tohle by se němělo opravdu přehlížet. Jaký by měl být s jejich pozicí " opakujících se záležitostí s řadou chyb a in-game šíleností " momentálně rozdíl od her od takových City interactive, které vesměs představují to samé?
          • Tak abych to už za sebe shrnul. Už se mi začíná přejídat standatní recept na FPS poslední doby. Prostě uděláme koridor prošpikovaný skripty skrz naskrz. Tam někam dozadu dáme respawn nepřátel. Okořeníme authealem a to všechno zabalíme do zastaralého enginu(případ CoD). Prostě všechno jednou skončí.Doom tu taky nebyl věčně takže nezbejvá než čekat až se najde další průkopník tohoto žánru.
            • ZvacA
              Yep. Ono nemusí nutně o průkopníka žánru, přestože tenhle směr by byl nejvíce žádoucí, ale o fakt dělání i těch stávajících her v žánru nějak více kvalitní. Jak říkáš, vše se valí dle už docela nevyhovujícího receptu a plánu, který je totožný téměř pro každou hru. A přitom jde vidět slušnej pokles všeho zajímavého na finálních titulech. Já osobně věřím, že tím adekvátním a kritickým ohodnocením FPS, které se nám současně nabízejí, může být jakýmsi prvním krokem k tomu, aby se ta tvorba dalších vojenských stříleček pozměnila. Je pravda, že se zatím jen teorizuje a držkuje jen z malých částí a navíc vždy rozhoduje nejvíce suma z prodaných kusů, ať už byla výsledná hra jakkoliv podělaná, než aby to mělo nějaký veleúspěšný vliv na situaci v herním průmyslu, ale třeba téměř globální obecný verdikt nad novým MoH jako hluboce nepovedené záležitosti, může zanechat nějakou slušnou stopu, ať už ve výrobci, vydavateli a hráčích, jak tento kurs může narazit na strop oblíbenosti.
          • Tak nepochybně se CoDčku hodně věcí odpouští ve stylu "No ten pohyb v koridoru už k té sérii tak nějak patří". Ale třeba v Případě takového Crysis 2,kde se bojiště trochu smrsklo ale koridor se z toho nestal už recenzenti začaly psát že se z toho stává koridorová střílečka a že už to prostě neni Crysis tak to mi příde docela nefér. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit