Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • muzete dat nekdo link na youtube, ja mam windows xp a tohle nespustim
    • spook.y
      To asi nebude chyba ve Win XP.
  • Práve včera som ukazoval kolegom v práci Duty Calls a dneska takáto recenzia... 100 bodov!
  • Vetsina lidi tu pise ze je to odpad,proc to teda komentuji?ja bych v zivote nikdy odpad nekomentoval tak hluboko bych neklesnul komentovat neco co se mi nelibi.
    • Komentovat něco, co je podle tebe sranec pomíhí ostatním uvědomit si, že je to sranec. ....(A někteří lidi si tím možná i ventilujou komplexy, taky pravda)
  • Velice kvalitně sarkasticky udělaná videorecenze. Když jsem poprvé viděl trailer z MoH:WF vzpomněl jsem si na kampaň před vydáním Bulletstormu a jejich úletového reklamního počinu Duty Calls. S autorem plně souhlasím. Oponenti by měli vystřízlivět a nebo si nalít čistého vína, protože když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
  • Boring boring byla tato ubohá recenze. Tak strasne jsem se chtel nevyjadrovat ale nedá mi to :D aneb jak jsem videl recenezi.
    Ahoj mám nižší vzdělání (základní) než vojáci v armádě. Přesto jsem schopnej určitě používat vlastní hlavu (teda samozřejmě ne na myšlení ale třeba na rozbíjení věcí). Hned ze začátku na mě přišel první šok v akční hře se objevila akce což mi můj nevzdělaný mozek nepobral. A ten příběh ten se udává v reálným světě no tak to je nuda. Jakmile nejsem bodyguard který ho zachránili hodní vzbouřenci aby našel princeznu království (Dishonored je fajn ale příběh je hrůza) tak to není ono.
    Nakonec se ptám dočkám se OPRAVDOVÉ VIDEORECENZE nebo tento emocionální výlev recenzenta, kterého nebaví hrát ty stejné hry pořád dokola je vše co zde najdu. Proč to teda nemohl dělat někdo jinej.
    BTW: jestli to nemá být videorecenze tak to beru jakou fajn joke ale pak to ma napsat do titulu

    http://www.gamestar.de/spiele/medal-of-honor-warfighter-/46738.html

    Poslední dotaz kritizujete nejenom vy ale i jiní recenzenti MoH za to stejný jako CoD přesto MoH má horší někdy i poloviční hdonocení. jde o to že kopírují CoD pak proč má Dishonored stejný hodnocení jak Deus Ex? Nezaslouží si pak MoH jako dobrá kopie CoD aspon 7?!
    • To víš. Pan recenzent se bavil možná o dost víc než u dishonored, (což je jinak dobrá hra) ale musel jít s davem haterů a remcalů tak hru prostě neobjektivně ztrapnil. Prostě snaha zavděčit se zdejší komunitě. Kdyby tu byly samí fanoušci CoD apod. tak by zase třeba RPG typu Dark Souls a zaklínače 2
    • Souhlasím s tebou. Tohle není videorecenze a v podstatě by se měl stydět, že něco takového splácal. S tím hodnocením s tebou taktéž souhlasím. Ale vem si to, že MoH není CoD. Není úplně, nokopíruje úplně. Ale ono taky vymyslet něco nového není tak lehké. Všechny ty novodobé střílečky jsou na jedno brd. OSLAVUJÍ DEMOKRACII A USA A ŠPINÍ ISLÁM. ( NE ŽE BYCH BYL JEJICH ZASTÁNCE, ALE USA JE SAMA VYPROVOKOVALA A TERÁCI BY BEZ NICH NEEXISTOVALI) Dishonored by se dalo přirovnat k Deus Exu. Je fakt, že jsem čekal na nějakou steampunkovou hru, ale tato mne vážně moc nenadchla.
    • CoD=MoH, Deus Ex≠Dishonored. To by si chtělo ujasnit. No a ta poslední věta byla myšlena vážně?
    • Mato1987
      To že sa toto za videorecenziu považovať nedá je fakt, v tom s tebou súhlasím, no tie osobné narážky si si mohol vážne odpustiť.
      Tento moh vôbec nie je taký špatný ako ho neprávom vykresluje asi polovina herných médií a magazínov. Je to presne tak ako píšeš, má to rovnaké chyby a nedostatky ako práve herná séria call of duty, ale u moh je to krajšie, ostrejšie a sviežejšie audiovizuálne spracovanie ako u konkurencie, takže keby sa to dalo zhrnúť tak by mal medal of honor dostávať vyššie hodnotenia ako čím ďalej tým viacej recyklované call of duty.
  • Jak tio muzete srovnavat s Cod..to je tak o dve tridy vejs minimalne...tuto je nedodelana hra s technickyma chybama...mohla dopadnout podstatne lepe..
    • A COD má bejt jako něco extra? Je to jen vymejvačka mozků blbejch americkéjch dětí. Hra vytvořená jen kvůli ziskům. Dohrál jsem a hned smazal. Nic jiného jsem, ale ani nečekal.
      • Přesně. Komerční sr*čka, která vymívá VŠEM palice a hlásá jak USA je dobrá. Prd z toho. To jsou ti největší sv*ně na světě. CoD nestojí u mne ani za jednu korunu. To už dám raději prachy do Survivarium a podpořim je, než ty americké zmetky.
  • A důvod, proč bych si měl přešlápnout? Jen vám, zatvrzencům a codkařům se nelíbí ten fakt, že to tak je... *1* *1* *15* *15*
  • Asi se zeptám blbě, ale co se vám všem tak nelíbí na střílečkách typu CoD? IMHO jako zábava na odreagování fungují dokonale a o to přece jde, ne?

    Tím nechci říct, že Warfigter se povedl, protože podle vlastní zkušennosti můžu říct, že moc ne.
    • vasi nam to, ze to lidi kupujou jak pokemony a skoro nikdo uz tak nechce udelat poradnou fps
    • Kronoss1
      Teď už asi všechno. Hlavně se mi nelíbí to, že ty hry jsou prakticky identické, akorát mají jiné mapy. Na odreagování fungují, to je pravda, pak ale nemají stát 1099 Kč, ale 299 Kč.
      • Aby stály 299, tak by musel stát vývoj řádově míň. To se možná některým herním sériím stane, ale u CoDů a jim podobným bych to nečekal. Ještě k tomu cenu neovlivňují pouze náklady na vývoj, takže bych v každým případě mířil trochu výš. A nebo na nulu a mikrotransakce.
    • walltar
      No já nevím jak ostatním, ale mě se na nich nelíbí kam se posunuli od takového COD1 a 2 ... strašně moc wow efektů a jinak press x to kill kravina.
      • No a co je špatnýho na Press X to kill, pokud to není věc, kterou hra používá neustále? Jak se hratelnostně liší COD1 od Warfightera? Pokud si pamatuju, tak v podstatě nijak, takže zas takovej posun se nstal. COD MW1 jenom převedl stejnou hratelnost do současnosti.
        • Kronoss1
          Posunula se doba a to, že zůstaly stejné, je velice smutné a to třeba mně vadí.
          • Kam? Vzhledem k tomu, že máme pořád stejné konzole, tak se neposunula vůbec nikam. Posun očekávej tak za rok.
            • @Kronoss1: No ty možná ne (já taky ne), ale právě kvůli konzolím v podstatě neexistuje pokrok. A většina zisku v herním sektoru je právě na konzolích. A střílečky, na který se tady tak nadává (jmenovitě COD) generují během 24 hodin miliadu dolarů. A proč si to nepřiznat, herní průmysl je v první řadě o penězích.
            • Kronoss1
              Vypadá to, že se starám o konzole?
    • Ja sa tiez opytam blbo, ci to len CoD, MoH a ***** im podobne sluzia na zabavu a odregovanie a ine hry zasa na zabavu nie su a cibri sa pri nich mozog, myslenie a nie su zabavne...

      Lebo to je vas primitivny argument, ked vyjde nejaka totalna blbost, ze ved to je na zabavu a odregovanie...FU.CK LOGIC

      Odreagovat a zabavit sa mozem aj pri sachu, aj pri citani knihy, tak neustale do tejto pozicie totalne tupe hry, ktore su tak tupe, ze clovek s IQ nad hranicou demencie sa pri tom akurat poriadne nastve miesto zabavy, je uz vrcholne trapne...Ja som MW3 zahral cez free vikend a co je na tom take zabavne...Dokym som nesiel na prestige server a neodomkol si OP zbrane plus attachmenty k tomu, bola to totalna *****, lebo ma kazdy daval a nemal som sancu...Ked som si odomkol OP zbrane, tiez to nebola nejako ktovieaka zabava, lebo sice som zabijal ludi ale otrasne FOV a vsade dementni kemperi, one hit killy so sniperkami, zabijanie nozikom na 10 metrov akosi pre mna zabavne nebolo...Ale chapem, "narocne" publikum dnesnej mladeze, pre ktoru je vrchol zabavy sa ozrat a bez alkoholu to proste nejde, tak to oceni..
      • Nevím koho tu troluješ. 90 % lidí tu má stejný názor jako ty a ti ostatní jsou buď trolové, nebo jim je to jedno *2*
    • Zdejší diskutéři jen trpí nějakou chorobnou představou že hrát se má jen RPG a stealth. Pokud se nedej bože objeví někdo kdo řekne že si podobnou hru rád zahraje hned se na něj sesypou trollové a hateři
      • Kronoss1
        Proč mluvíš o sobě?
        • Další co si nezaslouží svou profilovku
      • Veskoslav
        Ty trpíš více chorobami a většina je v kolonce pro duševní stav člověka.
        • Ty by sis měl dat do profilovky opici v kazajce
          • walltar
            Hmm ale proč by si měl na profilovku dávat tvůj potrét?
            • Tak u tebe to snad ani nemá cenu komentovat. Prznění Masarykovi fotky *7*
  • To nechápu je to dobrá nebo špatná hra ? *7*
    • hobbito
      Tak to jsi extrémně natvrdlý.
  • A realičnost zbraní jsem myslel. Jelikož ta je v Bf lepší než v COD... a o MoH 2010 bylo také se zbraněmi na tom o mnohel lépe...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit