Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Kašlete na Medal of Honor, zahrajte si Soldier of Fortune: Payback - to je panečku sranda! *5*
    A myslim to vážně.
    • Náhodou Payback je opravdu luxusní odreagovávačka. Narozdíl od těchto slátanin nabízí spoustu velmi realisticky vyobrazených zbraní s možností dovybavení dle potřeby a nekonečné možnosti zábavy při rostřelování tupých nepřátel, kteří vědí, že jsou tupí a tak jsou aspoň zábavní, což se tady u COD a Warfighterů říct nedá. Prostě Payback ví, že je špatná hra, ale dokáže pobavit a tak si ji člověk rád zahraje znovu - zvlášť když přijde naštvaný z práce a potřebuje se vybít. No a ktomu právě ta hromada vojáků v Paybacku poslouží a to velice dobře. Narozdíl od rádoby cool codů si je tady můžete nakrájet jak je libo:-)
      • kubi-wan
        Přesně tak. Já se u toho bavil s kámošem náramně, protože jsme věděli, že je to blbost a na nic si to nehraje. A navíc tolik panáků, u kterých se dá furt zkoumat, jakejma ještě způsobama se daj rozstřílet *1*
        • drasta
          Jak kolika zpusobama se daj rozstrilet? Dik tam nejdou rozstrilet vubec. Jen jim muzes ustrelit koncetiny v kloubech a navic je to cely takova nuda. Jestli chces zkoumat jak jdou rozstrilet nepratele zahraj si SoF2.
          • SoF 1 to je brilantní hra. SoF 2 byla velmi násilná, ale bavila mě z těch třech nejmíň. Navíc SoF 3 musíš brát s nadsázkou. Sof 2 byla více méně vážně braný thriller , kdežto SoF 3 je takové Commando:)
            • kubi-wan
              *15* vybuchující hlavy rulez!
    • to mas hodne zkreslene meritko kvality
  • No tak prepacte ale nazyvat toto videorecenzia je skutocne vysmech. Ak si budem chciet zajst na nejaku komediu tak pojdem do kina. Mam velmi rad objektivnych recenzentov a este viac takych, ktory sa ani nesnazia o objektivne zhodnotenie. Cele video jeden 4+ minutovy sarkazmus? Vazne!?
    • ZvacA
      To chce mozek, kolego.
      • no poviem to takto. Vyjdril som svoj nazor tak ako to ja vidim. Iny ludia vyjadrili ten svoj opacny tym ze mi dali minus, to respektujem. Ale svoje "chytre" reci o rozume so prosim ta strc dakam. Dakujem
        • ZvacA
          Nemusíš děkovat, příteli. Občas radost zde číst rozčílenýho panáčka, který afektovaně plácne pseudo " svoj nazor " na problematiku a přitom odmítá se nad tím vším trochu víc rozumově zamyslet.
          • vidim ze som skutocne nemusel dakovat, lebo si prisiel trolovat dalej. Co ja na mojom nazore afektovane , je uplne mimo mna, preco sa snazis hned urazat druheho, uz 2hym komentarom prezradza o tvojej povahe mnohe. Preco ma nazivas kolegom, ked nemas ani najmensieho tusenia cim sa zaoberam je opat mimo mna. Odkial beries ze som sa nezamyslel je OPAT mimo mna. Nie som tvoj priatel, tak sa na nic nehraj. Nazyvas ma panackom, rad by som sa s tebou niekdy stretol, aby sme viedli normalnu diskusiu, lebo hrat sa na nieco cez chat ti ide mimoriadne dobre. Btw moj nazor nebol rozculeny, zrejme si ho nepochopil, no ked clovek v dobrej viere klikne na clanok XY videorecenzia tak caka videorecenziu a nie satiru. Dufam ze uz rozumies a konecne sa zdrzis urazlivych komentarov (ktore nehnevaj sa ale posobia neskutocne arogantne). Tento typ trolovania nema vacsinou konca, cize uz nebudem reagovat ak dalsi komentar nebude v civilnom a konstruktivnom duchu.
            • ZvacA
              Národnost mi nevadí, jen občas jednotlivci, kteří ji ke smůle ostatních reprezentují...
            • Som rad ze som sa dockal, normalnej odpovede, pripad uzavrety

              PS:dalsi Cech so nema rad Slovakov?
            • ZvacA
              V civilním a konstruktivním duchu a se stále a správně pochopenou arogancí vůči tvé osobě ti jen sdělím, že videorecenze zde korespondují s recenzí textovou, která je primární. O stavu MoH toho bylo napsáno dost, takže videorecenze jen akorát za hrou udělala satirickou tečku, která hru parádně vystihuje, takže není nic jinýho dodávat. Většina to tady pochopila, ale jen kolega Slovák a někteří pantáti, kteří se strašně rádi hrabou v nuancích, nikoliv. Jestliže tedy nejsi s tímto spokojený a raději by si striktně a dle pravidel morálně stavěnou videorecenzi, tak si navštiv jiný web, není nic jednoduššího.
  • Proc si lidi co nesnasi cod a medala nereknout tohle je tema o hrach co me nezajimaji tak tam ani nepolezu?Stejne to vsichni ty ubrecenci hraji a nekteri i s nadsenim *1*
    • drasta
      Njn tak to jsem tu spatne... tak ja zase jdu.

      BTW. zatim jsem nenasel nikoho kdo hral tenhle MoH s nadsenim a to vcetne MP.
      • Multak je super,jen lidi co se do niceho netrefi a litaji tam jak paka to odsuzuji.
        • drasta
          Ja o tom mluvil s lidma rozhodne nejsou zadny paka a napr. v BF3 jsou ve skillu hodne nahore a to i na pechotnich mapach. Hraju s nima a vim o cem mluvim. Ale jestli hrajete MoH MP s nadsenim tak jsem alespon nekoho nasel... achievement unlocked.
          • tak je to jiny druh zabavy .. taky jedu v BF3 (a predtim v podstate jen America`s Army 2, MP CODu jsem napriklad nikdy nehral) a taky hraju z 90% jako pechota a nejsem uplne nejhorsi (ve zbranich ktere pouzivam se dle BF3stats pohybuji mezi hornimi 4-6%) ale obcas proste clovek chce jen nahradu za moorhuhn .. tak proc ne zrovna MoH:W ..
        • MP je v pohode .. zvlast kdyz si chce clovek zahrat jen na par minut .. nic narocneho, clovek nemusi resit recoil, vybalancovane to neni zas tak spatne ... mohli trochu zpomalit levelovani .. ono kazdy match 1-2x levelovat je divne .. kolik krat clovek chytne konec zapasu a povysi jen za ucast, spawnuti, par killu a treba polozeni bomby .. ne ze by to byl velky problem .. ale mohlo to trochu odmenovat snahu a aktivitu ..
  • bóoring bôôôóoring.

    Ty vole, uz jen z toho videa mi prislo blivno, ne to jeste "hrát".

    A tohle damy a panove, tole je zlatej dul...
  • Jako, perfektní, zasmál jsem se. U mě byl tentokrát medal hodně velkým zklamáním a já tak nějak doufám, že BO2 budou, alespoň trochu lepší (rozumějte minimálně bez bugů jak radši nic.) Uvidíme, jak to dopadne, ale chtěl bych vidět prohlášení týpka EA, kterej na jaře prohlašoval že BO2 je unavená vypelichaná hra oproti Warfighteru.

    PS: TOTO NENÍ reklama na COD. MW3 mě nehorázně vadil, ale BO 1 mě bavily, ne jako válečná akce, ale jako béčko let 80ých *1* *1*
  • Docela jsem se zasmál. Vadí mi akorát to, že je to pojmenované videorecenze, protože pod tímto útvarem si představuju přeci jen o chlup objektivnější a informačně výživnější záležitost. Něco jako... hmm, ostatní Lukášovy videorecenze. Například. Ale kdyby se z toho udělal specifický "žánr" a nenahrazovalo to klasické videorecenze, tak by toho tady klidně mohlo být víc. *4*
  • Tak hned na začátek k autorovi videorecenze. Co CoD?? Tam spomalovače času nemáš? Tam nemáš vymezené teritorium kudy musíš jít abys ji nechytil a nehebnul. Srovnávat MoH s parodií na COD? Dost ubohé... Ke konci odkazuješ na BO. Nevím však proč. BO s tímto nemá vůbec nic společného a bylo, po příběhové stránce milionkrát lepší a srozumitelnější, než nějaké MW.

    Jasně letos je MoH fiasko, ale porovnat ho takhle? To je pro recenzenta dost blbé...
    • Klidně si mne mínusujte, ale mám pravdu a za ní si stát budu. Spomalovače v sérii MW. Cestičky, kde vás netrefí už v prvních CoD, které hraji doteď, jelikož to jsou ty pravé střílečky a ne jako MW.

      Ještě k videu a MoH... Jak tam mluvíš o otevírání dveří. Že je to arkádovka, tak to nesouhlasím. Je to lepší než v CoD kde dveře otevíráš stále dokola stejně...

      Tož tak a teď do mne... *2* *15* *15* *15* *1* *1*
    • janchor
      Porovnávám takhle, protože BO považuju za nejslabší CoD.
      • Black Ops nejslabší COD? *1* *1* No, oproti MW3 to bylo pořád na výši... S Treyarchem to teďka vypadá tak, že předežene Infinity Ward... nebo aspoň to, co z něj zbylo....
      • Nevím proč. BO je po příběhové stránce dokonalé. Co všem vadí je odlišnost. Stejně tak nadávají na WaW, které je návratem do 2WW. MW1 ještě ušla a nenudil jsem se u ni jako u 2 a 3.. to už jsem dohrával i s nechutí...
        • janchor
          Obávám se, že ze svý planety na tu tvou, kde je BO "příběhově dokonalé", empaticky nedosáhnu.
          • Hmm, na planete Grygar musi byt suprove misto k zivotu.
          • Nevím o jaké planetě mluvíš, ale to je tvá věc. Já stojím pevně na Zemi. ;-) co je podle mne příběhově slabé z řad COD tak COD3 a MW2 a MW3. Je to jen věc názoru. A příběh se drří faktů z doby. Stačí se jen víc zajímat o historii a okolnosti studené války...
            • smejki
              přítomnost doutníku, plnovousu a řečnického pultíku amerického presidenta není dostatečný předpoklad pro tvrzení, že se příběh "drří faktů z doby".
            • Cosi
              Jak proti tomu porovnáte příběh z Spec Ops: The Line?
            • Mato1987
              úplne s tebou súhlasím, ale mw2 zase nemalo až taký zlý príbeh, boli tam pasáže ktoré boli celkom fajn, no naopak príbeh mw3 bola neskutočná zmeska nezmyslov. Na Cod 3 som pomaly aj zabudol, a to bolo čo sa týka príbehu (malo to vôbec nejaký príbeh?) asi najhoršie cod.
      • Mato1987
        nechcem sa dohadovať, ale black ops bol jeden z tých lepších dielov cod popri pôvodnom call of duty a modern warfare 1 ... za najslabší sa všeobecne považuje práve posledný mw3 spolu s jeho predchádzajúcim dielom mw2.
  • ... DOOM 3 BFG Edition 4/10 to fakt ? A Call of Duty: Modern Warfare 3 ... 7/10 ? To mi vysvetlite...DOOM 3 BFG som kúpil a som celkovo spokojný. Dostal som to, čo som čakal...čistokrvná nefalšovaná "řezba" (upravená do HD) akou Doom vždy bola. Žiadne stačte "E" a hodinové dialógy. Ta čo vlastne na Games chlapci čakajú? Že by ? If Doom was done today? Je to retro kabátik, uřcite by to šlo :) Však posúďte sami http://www.youtube.com/watch?v=C4yIxUOWrtw
    • No předpokládám, že to hodnocení 4/10 spíš hodnotilo kvalitu re-releasu a nového obsahu. A toho pro PC moc není. Na konzolích by to hodnocení asi bylo lepší, protože pro ně D3 neexistuje (hlavně pro PS3).
  • Ja MOHW mam hraji predevsim MP a nemuzu rict proti tehle hre pul slova,v živote bych si nekoupil hru jen kvuli SP. Nový COD vypada strasne,ale uz ted vim ze dostane 9/10.
    • Já bych si zase takovou hru nekoupil jen kvuli multiplayeru...zvlášť v dnešní době záplavy F2P FPS do kterých nemusíš vrazit ani korunu...viz. PlanetSide 2, Ghost Recon Online, Tribes Ascend etc. (Do takovýho Tribes nemusíš vrazit ani korunu a nijak tě to neznevýhodňuje, krom toho, že zbraně si odemkneš pomalejc (tim dýl to budeš hrát) a PlanetSide 2 který se se svojí taktikou 1 cert point za 250xp zdá taky dost drozumný))
      • No to kecám...některý hry mám kvuli mulťáku...L4D2 a ták...ale to má přeci jen trochu jinej druh "mp" než kill streaky
  • nejede video
    • Spiker01
      jede v pohodě
      • tobe ale me ne
        • tak si kup jinej prohlížeč *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit