Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za co teda hra dostala hodnocení 5 bodů? Když je hra popisována dost podprůměrně...respektive žádné klady, aby si to těch 5 zasloužilo

    (stejná situace jako se Syndicate)
    • Už za časů dávných bohů, hrdých náčelníků a králů dostávali 4 body a menej len hry ktoré nefungovali tak ako mali/nedali sa hrať takže si myslím, že v rámci číselného hodnotenia je 5 tak akurát.
      • pic, a už se mi vhlavě přehrává znělka:))))
        http://www.youtube.com/watch?v=zLtat7FW0kE
        • Ach... *13*
  • jooo kdyby tam měli netopýry tak dostanou aspon 7/10 *1*
  • Skoda, ja mam rad ty seriozne pojaty recenze...
    • Já taky ale řekl bych, že tentokrát komediálně pojatá recenze přišla vhod, vzhledem ke sračkovitosti recenzovaného titulu.
    • súhlasím s tebou toto je ostuda
      • Nerikam ze je to ostuda, jen ze mam rad kdyz se dozvim vsechny podstatny veci a celkove je to takovy "vazny".
        • však ses taky PODSTATU VĚCI DOZVĚDĚL!!! autor se evidetně bránil humorem, poněvadž by musel při hraní tohodle ho*na brečet!
  • zde nebylo co řešit.

    http://youtu.be/-sZnASB3UCA
  • Autor recenze jí asi vymyslel jako jednu velkou ironii.
  • 'Farming Simulator 2013' outsells 'Medal of Honor: Warfighter' zdroj N4G *1*
    Hovadiny jako COD a Farming simulátor (i když to je oproti COD naprostý skvost) se prodávají a takové pecky jako třeba Hotline Miami zájem nevzbudí :(
    • muj 2lety syn je z farming simulatoru nadsenej a ja taky.. dokud nepristane kombajnem na nejakym osobnim autu...
      • mít syna a ne dvě dcery taky bych s něma pařil farming simulator...bohužel s holkama pařím jen na Wiičku mária a pak mají rády ještě golf tak aspoň něco - i když občas se mě snaží nalákat abych jim koupil nějaký My Little Pony nebo co ale já odolám!! :D
  • Mato1987
    No tak na toto som teda velmi ale velmi zvedavý :):):)
    *EDIT
    takže po zhliadnutí videa musím skonštatovať, že recenzia bola neuveritelne biedna, je síce pekné, že sarkazmus recenzenta neopúšta ale všetkého vela škodí. Nezostáva nič iné ako sa povzniest nad všetkými týmito pochybnými recenziami.
    A mimochodom, čo takto zhodnotiť aj multiplayerovú časť hry, kampaň za vela nestojí to musím uznať, ale nie je až taká zlá ako ju tu recenzent prezentuje, žeby pomsta, tak ako u ostatných herných webov, kvôli review verziám, ktoré nedorazili pred vydaním hry?
    • kostejnesmrtelny
      Proč si děláš takovýhle věci? Jako nejsem proti srandě ale i sebeshazující humor má svoje meze. Takhle si ubližovat... *13*
      • Mato1987
        ak máš psychické problémy, odporúčam vyhladať profesionálnu pomoc, linka dôvery maybe? *12*
        • kostejnesmrtelny
          Počkej, tím chceš jako naznačit, žes to myslel vážně?? *8*

          EDIT: Jináč jestli teda linka důvěry u vás v Severním Maďarsku znamená "profesiálnu pomoc"...no, každej den se člověk doví něco novýho *5* . Do jistý míry by to i vysvětlovalo tvojí existenci.... *1*
          • Mato1987
            a sme doma stará mama, diskusia na úrovni s jednobunkovcom je vážne utópiou.
            hľadaj teda tú "profesiálnu pomoc" chlapče neštastný
    • sleepless
      Zhodnoceni multiplayeru probehlo sice uz v textove recenzi, nicmene multiplayeru se budeme venovat v samostatnem clanku.
    • USER47
      Ty zas perlíš... *7*
      • Mato1987
        teba už znova pustili z psychiatrie?
  • ted jsem prehodil komp kde mam win xp a video nejede, tak jsem kouknul youtube a tam tomu jeden manik dal 9/10 za multi. pry je to codko v lepší grafice.
    • jo prej je MP dobré lepší než COD
  • zavinilo to cod s bf a moh to odnesl... bohuzel
    • Dle mého to zavinil hlavně COD. BF to jen okopíroval ve snaze vydělat nějakou tu kačku a v mylné představě, že cod je ta správná cesta. Škoda. Až pak to odnášejí hry typu MoH.
      • BF nic nekopíruje. Řekni mi co kopíruje. Celá hra je jiná a o něčem jiném. Tak neříkej že kopíruje COD...;-) BF1942 vyšlo roku 2002 a COD1 vyšlo koncem roku 2003. Tak mi řekni kdo od koho kopíruje...;-) Jasně, první díly se nedají srovnávat, ale MW A BF se také nedá srovnávat. Když se podívaš na MP je tu hodně velký rozdíl. Jak v rozsáhlostech map tak ve zbraních a jejich realičnosti. V BF máš vozidla, což CoD postrádá a tak získává samolepku tupá střílečka a nic víc.
        • Sorry, ale slova "realističnost" a "Battlefield" nejdou cpát do jedné věty. *1* . No a Battlefield kopíruje COD od dob Modern Warfare a Bad Company...akorát že v BF je technika a je většinou v otevřeném prostranství + na velkých mapách. Proto taky ty hry mohou koexistovat.
          • Aha, že v moderní době byl první Battlefield 2...;-) =-D Tak co na to řekneš teď, kdo od koho kopíruje...
            • smejki
              přešlápni si
  • http://www.youtube.com/watch?v=C4yIxUOWrtw

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší