Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takhle by mohl vypadat metal gear solid 4 na PC
  • po 4 bitkach som to odinstaloval, nie je to moj salok kavy
  • TheGGG
    Jediný problém, ve hře nejde zapnout japonský dabing *16*
    • Jack1947
      No melo to bejt Patriotske-Americke ale puvodni JAP dabing tam byt mohl no. )ASi).
  • TheGGG
    Parádní hra a skvělá ozdoba mého steam účtu. Skutečně jsem byl překvapen kvalitou PC verze.
    Pokud jde o samotnou hru, tak je to jen další důkaz toho že epický šermovačky a řezačky nezvládá nikdo tak dobře jako Japonci.
  • Dyť má tanga a vysoký podpatky...
  • Tyhle zrůdnosti opravdu nesnášim, kde každej vypadá jak parodie na člověka. Vcelku by mě zajímalo jestli šikmoočka evropany opravdu vidí takhle?
    • Ve hre jde o americany takze to maji v pohode.
  • Cypri
    Jak moc mi tady bude chybět story z předchozích Metal Gearů?? Docela to na mě působí dobře, ale jestli z příběhu pak nic mít nebudu tak je to na nic.
    Nesnáším když je série prostě roztahaná přes všechny konzole.
    • *SPOILER ALERT*
      Bylo nebylo, byli zlí týpci a cyborgninja jich pobůchal šecky na hromadu.

      A ted si bez uzit hru.
    • irdzi
      Nepotřebuješ k tomu vůbec nic...Ta hra má svůj příběh a jsou tam sice odkazy na MGS ale když je člověk nějak "nechytne" tak se vlastně nic neděje ... já třeba hrál MGR dřív než MGS4 a teprve potom mi došlo, že si toho ninju uplně Platinum nevycucali z prstu:))) nicmeně pro pochopení story v MGR stačí hrát MGR:)
      • irdzi
        Až co jsem to dopsal mě trklo že Raiden běhá s mečem už od MGS2, hrál jsem cca před rokem ten HD remake (ať si kdo chce co chce říká podle mě je nejlepší MGS hra právě MGS2) takže vlastně je i logický, že se z něho stane MGR takovej ninja-maso-robo-mlejnek:)
        • Cypri
          Díky všem
    • Jestli mne paměť nešálí, tak je tohle spin-off, takže podobně jako u Portable Ops to není potřeba k "hlavnímu" příběhu znát. Navíc nový MGS bude za Big Bosse a to nebyl ještě milý Raiden na světě :)
    • Jsou tam narážky apod. Aspoň zkus přečíst summary.... http://www.icvdforums.com/forum/lofiversion/index.php?t3425.html
  • OT:
    Bude recenze PC verze Injustice: Gods Among Us?
  • Tak tohle je jednoznačně výborná hra a zatím hra roku na pc. Stejně jako vloni byla hra roku Castlevania, tak letos je to zatím MGR. Sice to nedosahuje kvalit Castlevanie, ale je to jednoznačně lepší než poslední DMC a to o hodně.
    • MGS je dobre, ale DmC je rozhodne lepsie. I ked kolko ludi tolko chuti ;)
      • Oprava, *MGR
    • Ristoro
      Mně z těch co jsi tu napsal přijde nejlepší DMC. Neskutečný soundtrack a obrovský počet komb. Vynikající stylizace levelů. Co víc si u bojovky přát.
      • Každý to má jinak, ale pro mě je DMC snad nejhorším dílem série. To už aji víceméně "hrozná" dvojka mě bavila více. Jinak Castevania je pro mě nejlepší slasher na staré generaci konzol a bavila mě více než God of War...
  • Mě osobně to nechytlo (PS3 verze). Souboje s "trash" moby ještě celkem dobrý, ale bossové nic moc a hlavně to "ninja run" tlačítko. Zlatej Dante (vzhled mi nevadil, hratelnost byla boží).
    • Ninja run tlacitko bylo jeste jakz takz ale to zpomaleni casu se sekanim strasne zasahuje do plynulosti souboju a vylozene mi vadi...
      • Drastíku Tebe jsem se chtěl zeptat ještě v diskuzi na Nidhogg... Ty jsi nějaký hipsterský troll??? Co jsem tam od tebe četl, tak jsi tam psal, že dvě eura za Injustice je pro tebe vyhození peněz a 14 euro za Nidhogg je tak akorát. Ty jsi tam napsal tolik srraček, že sem žasl, bohužel jsem se nemohl vyjádřit, nějaký chudáček mě zabanoval za slušně podanou pravdu...
        • Proc zase hipstersky? Protoze nemam rad svalovce v upnutych obleccich? Jestli kvuli tomu tak ja preferuju kdyz se to mu rika heterosexual :D
          Nebo je to protoze me uz davno nebavi tyhle mlaticky typu Inujustice, Tekken, Street fighter apod. a prijde mi jejich nakup jako vyhozeny penize?
          Nebo je to snad kvuli tomu ze tvrdim ze vyssi pocet pixelu a polygonu nemusi znamenat hezci grafiku?
          Navic jsem ani nepsal ze 14 Euro je tak akorat. Psal jsem ze bych za tu cenu uvital nejakou SP kampan s alespon jednoduchym pribehem nebo vic map a taky jsem psal ze 14 Euro pro me nejsou zadny zvlast velky penize takze jsem nemel problem to za tu cenu koupit.
          • Opravdu myslíš vážně to co jsi psal? Já myslel, že trollíš *1* Potěš koště...Chtěl bych tě poznat a vidět jak vypadá takový člověk jako ty...
            • Jsi vtipný. Možná by to mezi námi klapalo *14*
            • Skoda ze nejsi z Prahy. Klidne bych te pozval a zahral si to s tebou :D
            • *1* Teď jsi mě dostal. Zas tak liberální nejsem .)
            • Uz jsi teda zkusil s nekym hrat Nidhogga?
            • Tož se neostýchej... Zkusit se má všechno *14*
            • To sis ale vylozil uplne spatne... ja myslel ze s tou orientaci jsme si to uz vyjasnili predtim.
            • Praha je z ruky čili rande se nekoná.
            • Tak prvni vetou samozrejme trolim ale co se ti nezda na tom ostatnim si uplne jisty nejsem ale treba jeste prijde nejaka "slusne podana pravda" a ja to tady cely zabalim a pujdu domu.

              A jestli mas opravdu neodolatelnou chut me videt a jsi z Prahy tak pro me za me...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit