Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to hraju na myši a zatím v pohodě, docela dobry, beru to spíš jako takovou oddechovku, než abych se v tom nějak vyžíval. Třeba DMC mi je ale bližší.
  • Strasne umele navysena obtiznost , nemit dneska block je opravdu trapne.. Nake nahodne parry je k smichu.
    • prudislav
      ále vzdyt parry je strasne jednoduchý
  • prudislav
    Hra super , jen si to chce zvyknout na neobvyklou rychlost akce a použití parry
  • KIMCID
    uvidime sice na rubačky nejsem ale třeba mě to chytne
  • I přes to že jsem fanoušek MGS série, a i příležitostný hráč hack and slash her, tak bych se nad MGR až tolik nerozplýval jako autor článku... hru jsem si koupil na steamu a dohrál, a jediné proč jsem nebyl zklamaný je že jsem neměl příliš velké očekávání... příběh geniální opravdu není... grafika je podprůměrná, a co s týká hratelnosti, některé prvky dost pokulhávají (vedlejší zbraně jsou téměř k ničemu)... To už bych příznivcům tohoto žánru spíš doporučil nějaký díl série Devil May Cry(ideálně třetí) dokonce i DMC5 (navzdory mému prvotnímu odporu k netradičnímu vzhledu Danteho) byl dobrý...

    co se týká MGR hodnotil bych hru za 7/10 a to jen proto že jsem rád za každou Metal Gear hru :)
  • Tuhle gamesu jsem si na x360 hodně užil, frenetická akce, hodně kvalitní soundtrack, souboje s bossama (u posledního jsem myslel že mě praskne cévka v palici :D) a k tomu všemu kde se Vám poštěstí rozsekat nepřátele na kousky s takovou grácií :D
    Fandům HnS jděte do toho je to jízda .........
  • maros.goc
    Na svoju dobu bola revolucna len svojim spracovanim.. Stealth bol lepsie spraveny v prvom splinter cell napríklad a pribeh si vela poziciava z prveho metal gear
    • Ferdis2
      Metal Gear Solid - 1998
      Tom Clancy's Splinter Cell - 2002
      *7*
      • maros.goc
        čo si tým chcel povedať? :) že v roku 1998 bolo nemožné spraviť stealth systém ako v roku 2002 ? hlavne keď si uvedomíš že Thief je taktiež z roku 98 :P :) hlúposť :) ...stealth je v MGS proste divný :)
        *3* *2*
        • Ferdis2
          Je divné očakávať od psx hry herné machanizmy, ktoré bolo možné realizovať až o generáciu neskor (i keď je asi pozitívum, že so Splinter Cell neporovnávaš povodný Metal Gear z MSX2)...

          P.S.
          Ak už chceš silou mocou tieto dve série stavať do jednej lajny, tak by som si vybral diel Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, kde stealth systém v porovnaní so SC (ktorý vyšiel ale o rok neskor) už posobil naozaj obstarožne.
        • A co si tim chtel povedet ty ? Ze je to tvuj spatny specificky nazor ? *3*
  • co zahrat toto alebo castelvaniu ?
    • TheGGG
      oboje a přestaň se ptát jak pětiletý děcko
  • Tahle hra je důkaz, že Jesse Cox je jeden s géniů game castingu, MGR Rev sleduju na jeho You T kanálu, a dobře se bavím - přesto že je to jedna z nejhorších her co znám.
    Chápu, že hack and slash milovník v tom může najít nějaký nový obsah, ale forma je bídná slátanina všech cliché co znám, další samurajské meče, hi tech obleky a ušatí blonďáci vs kopající roboti na kuřecích nohách ...
    Jediný důvod proč jsem na tenhle japonský bizár narazil je ten, že jsem před mnoha lety hrál na svém PS1 Metal Gear Solid, ... ale tohle je úplně jiná hra.
    • pozerať sa ako druhý hrá, pokiaľ ti nie je 5 rokov je asi najväčšia strata času a o kvalite hry to nič nevypovedá...v podstate len hororové hry takto nie sú ultimátna nuda....get a life alebo si to zahraj
      • C-BEAM
        paradoxne práve tento tvoj príspevok je ako od 5 ročného.
    • no jeto super hra de videt ze neznas metal geara ani Rivena neznas a nevis vubec oco go pribech dobrej vse co ma bejt je jasne ze neudelaj steal kdiz jeto o Rivenovi a ne o Sneak takze prome velka zmena sem rad ze udelali akcni hru protoze uz cekam na metal gear solida pana Sneaka dalsi dil xD
    • je dobrý, že nemáš rád klišé a zároveň se ti podle tohohle líbí MGS1 :D kterej je mimochodem super a jedna z mejch nejoblíbenějších her a MGR ocení hlavně lidi, co se dokážou bavit šílenstvím, jednoduchostí příběhu a nekonečnou akcí, je to dokonalá hra, na vypnutí a odreagování a ještě k tomu od platinum, mistrů svýho žánru. Kopající roboti na kuřecích nohách byli už v MGS4 kdyžtak
      • No já hrál jen tu jedničku, kuře tam bylo jen jedno, a nekopalo, nicméně ta hra na tu dobu byla revoluční, zatímco MGR je pro mě už jen tuctovka. Zaráží mě, že v době kdy už hráči nemůžou vystát zombíky stále slyší na ... katanu "nejlepší zbraň vesmíru" tisíckrát jinak.
        • meč ještě není tak ohranej a v character action hře je docela potřeba mít meč nebo něco sekacího, zvlášt když je to japonská hra. A zombie už jsou nuda no to máš pravdu, ale s mečem bych to nesrovnával :D to je jako říct, že lidi pořád slyší na to, že maj ve hře pistoli, nebo luk
          • Luk, meč nebo pistole je druh zbraně, katana konkrétní typ, ber to tak že kdyby se Colt 1911 stal střelnou "zbraní vesmíru", a ve sci fi z roku 3000 by s ním někdo pomocí projektilu z antihmoty zničil mezigalaktickou obchodní stanici taky by jsi řekl.... proč zase ten Colt ?...
          • Jasně, nemám nic proti občasnému melee v boji, ale není meč jako meč," klasický " meč se většinou oběvuje ve hrách odpovídajících jeho době, a snad kromě fantasy má docela reálné vlastnosti.
            Katana už je dnes ikona cpaná do všech žánrů od sci fi po gangsterky, odráží kulky, rozsekává dvacetimetrové roboty dokáže cokoli je třeba, všeho moc škodí ...
            • Já neslovíčkařím, jen nechápu, jak Ti v jedné hře může nevadit rozsekávání kulek a ve druhé (která je dosti futuristická) Ti to vadí.

              Srovnej si stavbu Rexe a "kuřat" a pochopíš, že ta monstrózní stavba Rexe asi stěží bude dělát otočky...

              A Hotline Miami? To je trochu jinačí hra. Má tam charakter implantáty? Nemá. Má tam "lightning" katanu? Nemyslím si. Raiden už s člověkem nemá moc společného a jeho zbraň s klasickou katanou také ne.

              EDIT: A zkus se někdyx podívat na Warhammer 40k, kde ve 41 miléniu používají "melee" zbraně, které mají určinou mechanickou funkci (podobně, jako Raidenova) a nikomu to nevadí.
            • to T.L.Blade: slovíčkaříš, jak jsem psal, hrál jsem jen jedničku, a tam hrály prim střelné zbraně, a ten rex tam byl jeden -nekopal z otočky a vypadal líp než ty kuřata v MGR.
              .....Zrovna jsem se vrátil k hotline miami :), tam je taky katana, ale dělá víceméně to co by jsi čekal, plus je tam dalších třicet zbraní ....
            • Nějak Ti nerozumím, hrozně Ti vadí katana v MGR, ale v MGS Ti Grey Fox nevadil? Grey Fox, na kterém Raiden v podstatě stojí?

              Naprosto nesmyslný souboj s Metal Gear Rexem v MGS Ti očividně nevadil, ale toto je slátanina...
  • J*bať finálneho bossa skoro 40 minút v kuse, keď mal 15% života, tak zdechnúť, lebo som sa zabudol v sekunde vyhnúť a správne seknúť katanou a potom si to ešte 5x zopakovať sa len tak nevidí.....pev
    • irdzi
      Ten boss je důvod, proč se bojím rozjet to na hard (obecně od Platinum jsem hard dal jenom Vanquish a tam jsem na konci brečel ...)
    • musíš trénovat offensive defense, nebo jak se ten move jmenuje :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit