Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takhle by mohl vypadat metal gear solid 4 na PC
  • po 4 bitkach som to odinstaloval, nie je to moj salok kavy
  • Oprava, *MGR
  • MGS je dobre, ale DmC je rozhodne lepsie. I ked kolko ludi tolko chuti ;)
  • Jack1947
    No melo to bejt Patriotske-Americke ale puvodni JAP dabing tam byt mohl no. )ASi).
  • hmm, šialené na klávesnici??? slabé slovo, jedna z menšej rady hier kvoli ktorej mám doma zase novú klávesnicu a myš, letecké dni v návale zúrivosti neprežili pri náraze do steny.... :-D
  • TheGGG
    Jediný problém, ve hře nejde zapnout japonský dabing *16*
  • TheGGG
    oboje a přestaň se ptát jak pětiletý děcko
  • TheGGG
    Parádní hra a skvělá ozdoba mého steam účtu. Skutečně jsem byl překvapen kvalitou PC verze.
    Pokud jde o samotnou hru, tak je to jen další důkaz toho že epický šermovačky a řezačky nezvládá nikdo tak dobře jako Japonci.
  • Cypri
    Díky všem
  • Dyť má tanga a vysoký podpatky...
  • napsal sem to spatne, myslel jsem ze se reaguje na trailer
  • irdzi
    Až co jsem to dopsal mě trklo že Raiden běhá s mečem už od MGS2, hrál jsem cca před rokem ten HD remake (ať si kdo chce co chce říká podle mě je nejlepší MGS hra právě MGS2) takže vlastně je i logický, že se z něho stane MGR takovej ninja-maso-robo-mlejnek:)
  • *SPOILER ALERT*
    Bylo nebylo, byli zlí týpci a cyborgninja jich pobůchal šecky na hromadu.

    A ted si bez uzit hru.
  • Ve hre jde o americany takze to maji v pohode.
  • irdzi
    Nepotřebuješ k tomu vůbec nic...Ta hra má svůj příběh a jsou tam sice odkazy na MGS ale když je člověk nějak "nechytne" tak se vlastně nic neděje ... já třeba hrál MGR dřív než MGS4 a teprve potom mi došlo, že si toho ninju uplně Platinum nevycucali z prstu:))) nicmeně pro pochopení story v MGR stačí hrát MGR:)
  • Ristoro
    Můžu souhlasit. Ty komba v DmC 5 jsou na klávesnici šílené. Ale ovladač mi prostě nesedí :/. Můžeš to prosekat jedním kombem, ale je to nuda. Ten pocit, když člověk udělá nemožné kombo je prostě nepřekonaltelný :D.
  • Bonjella uzenáči
  • Jsi vtipný. Možná by to mezi námi klapalo *14*
  • http://www.youtube.com/watch?v=RwQ-JdaPCLM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit