Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc zase hipstersky? Protoze nemam rad svalovce v upnutych obleccich? Jestli kvuli tomu tak ja preferuju kdyz se to mu rika heterosexual :D
    Nebo je to protoze me uz davno nebavi tyhle mlaticky typu Inujustice, Tekken, Street fighter apod. a prijde mi jejich nakup jako vyhozeny penize?
    Nebo je to snad kvuli tomu ze tvrdim ze vyssi pocet pixelu a polygonu nemusi znamenat hezci grafiku?
    Navic jsem ani nepsal ze 14 Euro je tak akorat. Psal jsem ze bych za tu cenu uvital nejakou SP kampan s alespon jednoduchym pribehem nebo vic map a taky jsem psal ze 14 Euro pro me nejsou zadny zvlast velky penize takze jsem nemel problem to za tu cenu koupit.
  • Drastíku Tebe jsem se chtěl zeptat ještě v diskuzi na Nidhogg... Ty jsi nějaký hipsterský troll??? Co jsem tam od tebe četl, tak jsi tam psal, že dvě eura za Injustice je pro tebe vyhození peněz a 14 euro za Nidhogg je tak akorát. Ty jsi tam napsal tolik srraček, že sem žasl, bohužel jsem se nemohl vyjádřit, nějaký chudáček mě zabanoval za slušně podanou pravdu...
  • Tak tohle je jednoznačně výborná hra a zatím hra roku na pc. Stejně jako vloni byla hra roku Castlevania, tak letos je to zatím MGR. Sice to nedosahuje kvalit Castlevanie, ale je to jednoznačně lepší než poslední DMC a to o hodně.
  • Ninja run tlacitko bylo jeste jakz takz ale to zpomaleni casu se sekanim strasne zasahuje do plynulosti souboju a vylozene mi vadi...
  • Mě osobně to nechytlo (PS3 verze). Souboje s "trash" moby ještě celkem dobrý, ale bossové nic moc a hlavně to "ninja run" tlačítko. Zlatej Dante (vzhled mi nevadil, hratelnost byla boží).
  • Boze, jen to ne, rock/metal se zpevem ve hre! Blééé *11*
  • irdzi
    Ten boss je důvod, proč se bojím rozjet to na hard (obecně od Platinum jsem hard dal jenom Vanquish a tam jsem na konci brečel ...)
  • Ferdis2
    Je divné očakávať od psx hry herné machanizmy, ktoré bolo možné realizovať až o generáciu neskor (i keď je asi pozitívum, že so Splinter Cell neporovnávaš povodný Metal Gear z MSX2)...

    P.S.
    Ak už chceš silou mocou tieto dve série stavať do jednej lajny, tak by som si vybral diel Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, kde stealth systém v porovnaní so SC (ktorý vyšiel ale o rok neskor) už posobil naozaj obstarožne.
  • A co si tim chtel povedet ty ? Ze je to tvuj spatny specificky nazor ? *3*
  • Já to hraju na myši a zatím v pohodě, docela dobry, beru to spíš jako takovou oddechovku, než abych se v tom nějak vyžíval. Třeba DMC mi je ale bližší.
  • maros.goc
    čo si tým chcel povedať? :) že v roku 1998 bolo nemožné spraviť stealth systém ako v roku 2002 ? hlavne keď si uvedomíš že Thief je taktiež z roku 98 :P :) hlúposť :) ...stealth je v MGS proste divný :)
    *3* *2*
  • prudislav
    ále vzdyt parry je strasne jednoduchý
  • Hlave ten song k mistrál je dokonalý.

    https://www.youtube.com/watch?v=G7_ZTha9uK4
  • Strasne umele navysena obtiznost , nemit dneska block je opravdu trapne.. Nake nahodne parry je k smichu.
  • prudislav
    Hra super , jen si to chce zvyknout na neobvyklou rychlost akce a použití parry
  • KIMCID
    uvidime sice na rubačky nejsem ale třeba mě to chytne
  • I přes to že jsem fanoušek MGS série, a i příležitostný hráč hack and slash her, tak bych se nad MGR až tolik nerozplýval jako autor článku... hru jsem si koupil na steamu a dohrál, a jediné proč jsem nebyl zklamaný je že jsem neměl příliš velké očekávání... příběh geniální opravdu není... grafika je podprůměrná, a co s týká hratelnosti, některé prvky dost pokulhávají (vedlejší zbraně jsou téměř k ničemu)... To už bych příznivcům tohoto žánru spíš doporučil nějaký díl série Devil May Cry(ideálně třetí) dokonce i DMC5 (navzdory mému prvotnímu odporu k netradičnímu vzhledu Danteho) byl dobrý...

    co se týká MGR hodnotil bych hru za 7/10 a to jen proto že jsem rád za každou Metal Gear hru :)
  • Ferdis2
    Metal Gear Solid - 1998
    Tom Clancy's Splinter Cell - 2002
    *7*
  • Tuhle gamesu jsem si na x360 hodně užil, frenetická akce, hodně kvalitní soundtrack, souboje s bossama (u posledního jsem myslel že mě praskne cévka v palici :D) a k tomu všemu kde se Vám poštěstí rozsekat nepřátele na kousky s takovou grácií :D
    Fandům HnS jděte do toho je to jízda .........
  • maros.goc
    Na svoju dobu bola revolucna len svojim spracovanim.. Stealth bol lepsie spraveny v prvom splinter cell napríklad a pribeh si vela poziciava z prveho metal gear

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit