Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • do oci bys mu to nerekl
  • to T.L.Blade: slovíčkaříš, jak jsem psal, hrál jsem jen jedničku, a tam hrály prim střelné zbraně, a ten rex tam byl jeden -nekopal z otočky a vypadal líp než ty kuřata v MGR.
    .....Zrovna jsem se vrátil k hotline miami :), tam je taky katana, ale dělá víceméně to co by jsi čekal, plus je tam dalších třicet zbraní ....
  • Nepochopitelné? Jednička se neprodávala a vývoj dvojky zaplatilo Nintendo. Co je na tom nepochopitelného?
  • Nějak Ti nerozumím, hrozně Ti vadí katana v MGR, ale v MGS Ti Grey Fox nevadil? Grey Fox, na kterém Raiden v podstatě stojí?

    Naprosto nesmyslný souboj s Metal Gear Rexem v MGS Ti očividně nevadil, ale toto je slátanina...
  • Luk, meč nebo pistole je druh zbraně, katana konkrétní typ, ber to tak že kdyby se Colt 1911 stal střelnou "zbraní vesmíru", a ve sci fi z roku 3000 by s ním někdo pomocí projektilu z antihmoty zničil mezigalaktickou obchodní stanici taky by jsi řekl.... proč zase ten Colt ?...
  • Ještě tu jsou Darksiders, což taky není špatná rubačka. Ale na čistej hack&slash tam je až moc puzzlů.
  • co zahrat toto alebo castelvaniu ?
  • Jasně, nemám nic proti občasnému melee v boji, ale není meč jako meč," klasický " meč se většinou oběvuje ve hrách odpovídajících jeho době, a snad kromě fantasy má docela reálné vlastnosti.
    Katana už je dnes ikona cpaná do všech žánrů od sci fi po gangsterky, odráží kulky, rozsekává dvacetimetrové roboty dokáže cokoli je třeba, všeho moc škodí ...
  • C-BEAM
    paradoxne práve tento tvoj príspevok je ako od 5 ročného.
  • já doufám, že se rozhodnou to portovat pak, byla by to fakt škoda, ale tak na druhou stranu platinum teď zvedaj nintendu prodeje docela, nebejt wonderful 101 tak je na světě o hodně wii u míň :D každopádně doufám že bayo 2 bude i na ostatní platformy, z jedničky jsem byl unešenej :D
  • N0isy
    Hrál, ale ta už je taky pár let stará a 2 na nic jiného než Wii U nevyjde. Nepochopitelné...
  • pozerať sa ako druhý hrá, pokiaľ ti nie je 5 rokov je asi najväčšia strata času a o kvalite hry to nič nevypovedá...v podstate len hororové hry takto nie sú ultimátna nuda....get a life alebo si to zahraj
  • oooh Jesus noticed us
  • meč ještě není tak ohranej a v character action hře je docela potřeba mít meč nebo něco sekacího, zvlášt když je to japonská hra. A zombie už jsou nuda no to máš pravdu, ale s mečem bych to nesrovnával :D to je jako říct, že lidi pořád slyší na to, že maj ve hře pistoli, nebo luk
  • no jeto super hra de videt ze neznas metal geara ani Rivena neznas a nevis vubec oco go pribech dobrej vse co ma bejt je jasne ze neudelaj steal kdiz jeto o Rivenovi a ne o Sneak takze prome velka zmena sem rad ze udelali akcni hru protoze uz cekam na metal gear solida pana Sneaka dalsi dil xD
  • Mám ti říct, co bylo skutečné utrpení?
  • No já hrál jen tu jedničku, kuře tam bylo jen jedno, a nekopalo, nicméně ta hra na tu dobu byla revoluční, zatímco MGR je pro mě už jen tuctovka. Zaráží mě, že v době kdy už hráči nemůžou vystát zombíky stále slyší na ... katanu "nejlepší zbraň vesmíru" tisíckrát jinak.
  • musíš trénovat offensive defense, nebo jak se ten move jmenuje :D
  • tak teď už jde jen o vkus no :D mě kratos nebavil, protože byl pomalej a jeho pohyby nebyly nijak zajmavý, jediný co mě drželo bylo, že jsem mu fandil po celý tři původní hry, aby získal svojí odplatu :D každopádně je to holt nuda, japonský akční hry jsou ujetější, kreativnější a tim pádem i zábavnější
  • příběh MGS série se zbláznil s příchodem čtyrky, Sunny mi lezla na nervy, Raiden pořád brečel s useknutejma rukama, Otakon je naprostej dement, co to do řiti bylo s těma Irvingama a skoro nic mi nedávalo smysl, i když jsem dohrál tři předešlý díly....co tady kecám, stejně jsem to dohrál několikrát a neřešil to :D a to radim i tobě, bav se, neřeš a užívej si ten šílenej příběh co kojima dal dohromady

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit