Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlastik.plaminek
    Možná to myslel tak, že zpívaný soundtrack prostě ne. Taky bych víc ocenil "jenom" instrumentály, protože mi tam ten zpěv moc nesedí.
  • Mé dítě, pleteš páté přes deváté. Screamo je subžánr hardcore a i já, syn Boží, si jeho tradiční podobu (skramz) rád poslechnu. A můžeš mi prosím vysvětlit, co je to ten metal rock? Když nevím co by, naperu tam raději všechno. Za trest deset otčenáš.
  • Skoda ze nejsi z Prahy. Klidne bych te pozval a zahral si to s tebou :D
  • michaliuz18
    sa nezblazni , taktiez nemusim metal ,nepocuvam ho, ale ked je kvalitny nevadi mi, hlavne tejto hre sa hodí ... stale lepsie nez kebyze tam ma byt scream hardcore metal a ine sra*ky
  • Já neslovíčkařím, jen nechápu, jak Ti v jedné hře může nevadit rozsekávání kulek a ve druhé (která je dosti futuristická) Ti to vadí.

    Srovnej si stavbu Rexe a "kuřat" a pochopíš, že ta monstrózní stavba Rexe asi stěží bude dělát otočky...

    A Hotline Miami? To je trochu jinačí hra. Má tam charakter implantáty? Nemá. Má tam "lightning" katanu? Nemyslím si. Raiden už s člověkem nemá moc společného a jeho zbraň s klasickou katanou také ne.

    EDIT: A zkus se někdyx podívat na Warhammer 40k, kde ve 41 miléniu používají "melee" zbraně, které mají určinou mechanickou funkci (podobně, jako Raidenova) a nikomu to nevadí.
  • Každý to má jinak, ale pro mě je DMC snad nejhorším dílem série. To už aji víceméně "hrozná" dvojka mě bavila více. Jinak Castevania je pro mě nejlepší slasher na staré generaci konzol a bavila mě více než God of War...
  • Ristoro
    Mně z těch co jsi tu napsal přijde nejlepší DMC. Neskutečný soundtrack a obrovský počet komb. Vynikající stylizace levelů. Co víc si u bojovky přát.
  • Jestli mne paměť nešálí, tak je tohle spin-off, takže podobně jako u Portable Ops to není potřeba k "hlavnímu" příběhu znát. Navíc nový MGS bude za Big Bosse a to nebyl ještě milý Raiden na světě :)
  • Tyhle zrůdnosti opravdu nesnášim, kde každej vypadá jak parodie na člověka. Vcelku by mě zajímalo jestli šikmoočka evropany opravdu vidí takhle?
  • *1* Teď jsi mě dostal. Zas tak liberální nejsem .)
  • Jsou tam narážky apod. Aspoň zkus přečíst summary.... http://www.icvdforums.com/forum/lofiversion/index.php?t3425.html
  • Uz jsi teda zkusil s nekym hrat Nidhogga?
  • Cypri
    Jak moc mi tady bude chybět story z předchozích Metal Gearů?? Docela to na mě působí dobře, ale jestli z příběhu pak nic mít nebudu tak je to na nic.
    Nesnáším když je série prostě roztahaná přes všechny konzole.
  • Tož se neostýchej... Zkusit se má všechno *14*
  • No a hlavne BI to chtelo zopakovat, misto hrani her.

    Stejne je nejlepsi Call of Duty serie
  • To sis ale vylozil uplne spatne... ja myslel ze s tou orientaci jsme si to uz vyjasnili predtim.
  • Praha je z ruky čili rande se nekoná.
  • Tak prvni vetou samozrejme trolim ale co se ti nezda na tom ostatnim si uplne jisty nejsem ale treba jeste prijde nejaka "slusne podana pravda" a ja to tady cely zabalim a pujdu domu.

    A jestli mas opravdu neodolatelnou chut me videt a jsi z Prahy tak pro me za me...
  • Opravdu myslíš vážně to co jsi psal? Já myslel, že trollíš *1* Potěš koště...Chtěl bych tě poznat a vidět jak vypadá takový člověk jako ty...
  • OT:
    Bude recenze PC verze Injustice: Gods Among Us?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit