Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack is back !!!!! Super hra :)
  • Rules of Nature!
  • SnakePlisken
    Jo, jediný pravý Snake jsem já! *1*
    • MrSanta
      Tohle je jediný a pravý Snake, cucáci: http://tinyurl.com/qzmhrnn
      *1*
      • Vsak i na nej byla v serii narazka. Tusim ze v druhym dilu.
      • Hanzales
        Hehe, já si ho po přečtení toho vypíchnutého komentu na úvodní stránce představil taky, snad i s tímhle výrazem, než jsem na to kliknul :)
  • Výborná video-recenzia :)

    Podľa môjho názoru asi najlepšia skladba je "The only thing I know for real", ktorá hraje počas Raidenovho druhého súboja so Samom (ešte aj to ladenie scenérie a súboja ako z čias Divokého západu je podarené):
    http://www.youtube.com/watch?v=rQzet0GOKNo

    a tiež "It has to be this way" (súboj Raiden vs. Senator Armstrong):
    http://www.youtube.com/watch?v=mhS8oJ_N-Kc
  • jonatan.hanzlik
    Spectacle fighter. Všechno co v té hře spáchte ve vás vyvolává pocit, že jste ten největší badass na světě. A za to si zaslouží potlesk. Je to skvělá hra pokud máte chuť čtvrtit roboty a lidi způsobem, který je tak brutální a efektní, že se budete hrozně těšit na další a další střety s protivníky. Nic víc se za tím asi hledat nedá (nejsem MTG fanoušek natolik, abych rozuměl všem narážkám) i když příběh téhle hry je přece jen o něco lepší než většiny jí podobných.

    Je to hrozně příjemně ujetý. Ale klasické MTG je přece jen jinde.
  • All we are saying
    Give war a chance!
  • Mno, mozna to bude mym pokrocilym stadiem japanofilie, nejakou zapsklou agresi, ci co, ale tohle vypada tak strasne prijemne adrenalinove. Tesim se, az bude moznost si revengeance koupit (cti: slevy na steamu), protoze tento zpusob bezhlave akce zda se mi byti ponekud uzasnym.

    A budu to hrat na PC, ale s xboxovym gamepadem, protoze nejsem zatrvrzelej netolerantni magor =D.
  • michelangelocz
    PRASK! Videorecenze jako blesk z cistyho nebe, bez varovani. A je dobra, jako obvykle ☺. Po chvale tohole kousku, nebo i treba zminenyho Devil May Cry, bych si nekterou z nich i poridil – az bude cas (takze nekdy v blize nespecifikovanym nedohlednu).
  • Tady je gamepad asi fakt nutnost. Nedokážu si to představit na k+m, kór kdybych si to dal na nejvyšší obtížnost ... po chvilce by byla klávesnice úplně rozmrdaná.
    • Horst_Fuchs
      Já ti nevím. Během tutorialu jseem gamepad nakonec znechuceně zahodil vyměnil za klávesnici, hned to šlo ovládat jedna báseň.
  • michaliuz18
    Dobra hra , bavila ma, no hlavne je to zrac nervov ,posledny boss to je uplne o nervy
    a hlavne system krytia packa dopredu a utok ..chudak ovladac bal som sa aby sa mi cela packa nevytrhla ..fakt "perfektne" spravene, za to tvorcom "dakujem" *16*

    Ale inak ma hra potesila ,hlavne odkazy na MGS , kedze mgs seriu milujem a naposledy co som nieco v tomto mene hral bola trojka na ps2
    tym padom v MGR nesmelo chybat schovavanie sa v krabicach :D a japonske uchylakoviny

    videorecenzia mohla byt inak lepsia, nevysvetlila nic len pribeh a pointu hrania a blaboli grygara ... ja by som tam pridal omnoho viac, kedze o hre sa da aj viac povedat
    ale tak v skratke staci aj takato recenzia

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit