Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proste dalsi rubacka pro deti, to vazne nevychazi vubec nic jineho nez rubacky a hopsacky? *8*
    • ne, protoze konzole
  • recenze dobra,ovsem hra mizerna,stupidni port,low res textury a nemluve o tom,ze hra ma 3GB a dalsich 25GB zabiraji nekomprimovana 720p videa
  • tonnymontana
    Absolutne me to neoslovilo.. co jsem videl videjka tak je to kombinace klasickeho utikani pred scriptem a v boji pro jistotu obrovske blikani nazvu tlacitka na gamepadu aby jste nezapomel udelat mortalcombo.. nic pro me. A uprimne si myslim ze vetsina lidi co zrovna nejsou ultra fandy metalu to kupovat nebude. no nic jdu oprasit MGS na ps2:) zlepsi se pak chutove bunky a grafika hadam na tom bude podobne:D
  • maros.goc
    Nechapem ako moze tuto hru niekto oznacovat za vyborne zoptimalizovanu ked vyzera len o štipku lepsie ako konzolova a pritom požaduje na minimálne nastavenia procesor Intel Core i5 a grafiku Nvidia Geforce GTS 450
    • Cože? To ani nevim, že požaduje i5 :D mam starý 4 jádro a hru jsem hrál a dohrál na nejvyšší efekty bez jakýhokoliv kousnutí. Grafiku mam teda novou to jo, ale procesor mam starej a neměl jsem nejmenší problém.
    • Keyz
      Ale jede to vesele i starých 4 jádrech a možná i 2 jádrech.

      Klasicky ty minimální nároky napsaly prostě blbě.
    • 450 je totální lowend ne?
      • maros.goc
        Nie.. A procesor uz vobec... Castlevania lords of shadow 2 ponuka otvoreny svet, pritom vyzera ovela krajsie a ma o 50 percent nizsie naroky :-P tak?
  • KIMCID
    rubačka nic víc
    • Víc jsem od toho ani nečekal a jsem nadmíru spokojený *2*
      • KIMCID
        někomu to stačí
        • Samozřejmě, každý není rozmazlený fracek *3*
    • No ne?? FAKT?! *8* *8* *11* *11*
  • jedinej správnej Snake ja Snake RTW CK SPC aka REK RTW CK o čemž tady asi víte kulový :)
    • No tak hlavne ze sis zamachroval...
  • Mart9
    Mně to připadá jako naprosto příšerná hra, už jsem chtěl recenzi vypnout, ale ta byla docela dobrá, tak jsem dokoukal, ale samotná hra? To je podle těch záběrů docela úlet.
  • InfidelBro
    Omg, další obyčejná rubačka! Žádné city ... prostě nic! Zlatý Beyond: Two Souls a The Last of US = to jsou ty pravé hry.
    • Hmm docela dobrý ale která z těch tvých jmenovaných her je na PC? Myslím že jsi tu s křížkem po funuse když konzolová verze vyšla někdy před sto lety (Únor 2013).
    • maros.goc
      Hry? Myslils to kde 80 perc hratelnosti tvoria cool cutsceny?
      • ringmancz
        zrovna u Metal Gear hry tohle není moc pádnej argument
      • Bože když hru sleduješ na youtube tak to je pro tebe celé jeden velkej film,zahrej si to a pak mluv.Tohle fakt miluji kdo hrál ví že The last of Us je příběhová hra kde se ale hlavně hraje.
  • Proč recenzovat nového Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, když můžeme recenzovat rok starou věc, že? Vážení pánové. Metal Gear Rising: Revengeance vyšel 21.2.2013....
    • michaliuz18
      Metal Gear Rising: Revengeance - videorecenze PC verze
      -.-
    • ales.smutny
      PC verze MGS:R vyšla letos. Dostala textovou recenzi a nyní i doplňující "bonus" v podobě videorecenze.
      Ground Zeroes bychom recenzovali o stosedm, ale nejprve tu recenzní kopii musíme mít. Jakmile bude, vrhneme se na ni :)
      • vzhledem k proklamované délce, by videorecka mohla býti i "speedrun walkthrough"
        splácnete tím 3 mouchy jednou ranou!!! *6*
    • Recenzujou letosni pc verzi...
  • Díky za podle mého názoru excelentní videorecenzi, čekal jsem sombrero a nezklamali jste ^_^

    Pár drobností:
    - narážka na "PC elitáře" je podle mého názoru nesmyslná, sám za sebe (a za blízké okolí) mohu prohlásit, že i když hrajeme téměř výhradně na PC, tak je nám MGR:R velmi sympatický

    - zvolená hudební ukázka je sice z působivé skladby "Stranger I remain", ale je vybrán podle mého názoru nic neřikající úsek. Celá skladba k dispozici zde:
    http://www.youtube.com/watch?v=8tyc-Efgugs

    Ještě jednou díky moc za videorecenzi.
    • janchor
      Díky za díky, jenom k tomu elitářství viz pár příspěvků v téhle diskuzi..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit