Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze je to neco jako tanker?
    • Jo, takové přirovnání by i docela sedělo, akorát že tehdy byl Tanker plnohodnotná část hotové hry - teď žijeme v době DLCček :D
  • Ground Zeroes je rozporuplná "hra" ale kecy o tym, že to jde dohrát za 10minut jsou taky z cesty.. první gameplay prostě nějákou tu hodinku zabere (je to stealth hra). Jasně, není to žádná výhra, ale taky to není 10 minut, hergot.. k tomu nějaký ty side ops a bonusovka déjà vu/jamais vu, to už tuplem není 10minut, fagot.

    Jsem fanda jak MGS, tak stealth her.. a každý Metal Gear měl skvělou znovuhratelnost.. jistě by si GZ zasloužil třeba o bodík nižší známku (taky cenovku a Kojima pohlavek *6*), ale ty kecy o 10min. až hodinovým gameplayi jsou mimo! Heiwa *3*
    • Za 10 minut sotva za hodinu v pohodě. Bohužel. Se koukni na video: http://www.youtube.com/watch?v=FxBTyULwY2E
      Týpek se tam párkrát ztratil a k tomu ještě svou hru komentoval, četl chat atd. I tak to dal za hodinu.
      • poctivě jsem koukal.. Vojta několikrát zmínil, že to není jeho první průchod, i když trochu lamil, tak stejně už věděl, kde jsou klíčová místa.. přečti si recenzi tady na games,.. Alež píše, že mu PRVNÍ průchod trval 3 hoďky.. podruhé by to třeba taky dal za hodinku a třeba i s S rankem a takhle to můžeš udělat i se zbytkem misí, případně ulovíš všechny trofeje/ajchy a rázem se ti herní čas natáhne na 10+ hodin..
    • Jack1947
      To pisou "konzole Haters" aby se jim ulevilo na srdicku si myslim. *4* (nebrat v uvahu).
  • čo sa stalo, že značku, ktorá bola doménou ps dali aj na pc?
    nenažranosť :-)
  • Za ty prachy s časem dohrání hodina to je asi jedna z vůbec nejdražších her. Tohle bych nevydal ani jako DLC. Jasně, stát to 200 Kč, možná bych si to zahrál namísto jedný výpravy do hospody. Ale ono to stojí více jak 500 Kč, někde dokonce skoro 1000 Kč. Borci na Hrej.cz to v přímým přenosu dohráli cca za hodinu a po dohrání byli více než rozpačití. Nedivím se.
  • Ano ne za 10minut, ale za 6minut a 26 sekund naivko: https://www.youtube.com/watch?v=HX-sSHISqK4
  • Spades
    Nechápu, proč vydávají 5ku na xbox, když 4ka na xboxu není. Jak si mám zahrát celou sérii, když je na PC a xboxu jen asi polovina?

    Prakticky všechno nějak odehraju na PC nativně, nebo přes emulátory, ale fakt nevím co s tou 4kou. Asi se podívám na let's playe :(
    • Jack1947
      Kup PS3... ( pokud to neni nad tve sily). *3*
      • Spades
        Nechci si kupovat PS3 kvůli 1 hře. To si ji radši nezahraju :D
        Už tak nebudu kupovat nové konzole, protože na těch pár exkluzivit se můžu vysrat.
        • Jack1947
          No ja to tehdy mel s Xboxem360 ale rozhodne konzole kvuli jedne hre se moc nevyplati... ledaze by sis chtel zahrat her vic. *15*
  • Dildo_Vagins
    Reakce na BukajAktobos :
    Těch 30$ si vzal kde ? Na PS Store je GZ za 499 Kč. Angry Joe byl dříve frajer, hry od něj dostávali férové hodnocení. Ale teď je to jen samej Rant, Rage video atd. Hodně her ještě pořád nerecenzoval, protože zřejmě byly dobrý a jeho videa by neměli tolik shlédnutí, protože se tam nevzteká jak nějakej id*ot ( což internetoví faggové milují, že ? ). Zajímavé že neudělal video na Last of us Left Behind, což jde také projít za 2h a nějaká znovuhratelnost oproti GZ neexistuje. Takže asi takhle "Haters gonna hate" a jestli si to někdo koupil pre-order nebo bez toho aniž by si nejdříve o hře něco zjistil, tak teď může akorát tak zavřít pysk a bejt sticha.
    • ja od nej videl i pozitivní recenze
    • AJ nerecenzoval nikdy PS3 hru, cize ani Left Behind.
      • Jack1947
        Nema rad PS3?
  • Dildo_Vagins
    TVL jak dlouho se vědělo, že to bude krátký a že to bude prequel k MGS 5, a teď když na Games vyjde recenze, tak se odevšaď vyhrnou faggové / AJ fanboys a kydaj tady svůj hnuj.
    • Rád bych upozornil, že spousta lidí na to upozorňovla už předtím a říkali to všude možně, jenom to bohužel zapadlo v záplavě euforických orgasmů fanoušků co byli nahypováni k prasknutí. AJ, jako jeden z mála recenzentů tomu dal hodnocení které si to podle mě zaslouží. Když přihlídneš ke všem věcem tak opravdu je to tak na 5-6 z deseti. Je mě líto, že ti tady nepotvrdíme jak SUPER_DOOPER hra to je, protože to bohužel nemůžeme. Hraje se to dobře? Asi ano. Vypadá to pěkně? Určitě! Odpovídá obsah ceně? Pro mě ne. Je to nebezpečný precedent do budoucna? 100%. Už teď jsou lidi ochotni utrácet stovky aby se dostali do Bety (kde spoustu věcí, až na ekonomiku a mikrotransakce, nefunguje) a utratí další peníze za obsah v Betě.
      • Dildo_Vagins
        Já si zase myslím že nebezpečný precedent je počet prodaných kopií každého nového CoD nebo BF, ale to je jedno. Hru zatím nevlastním, tak nepotřebuju nic potvrzovat, hodnocení mi nevadí. Vadí mi, že se tu někteří včetně AJ rozčilují nad délkou MGS: GZ když se vědělo že to bude krátký, to je celý.
        • Jo tak to já mám stejný problém s Assassins Creed ale co nadělám. Holt to nekupuju. Tak o délce se vědělo, to máš pravdu ale zase se netušilo, že to půjde dohrát za 30 minut (pokud máš zkušenosti s MGS) a nebo kolem 10minut pokud jsi veterán MGS. zvlášť když cena je docela vysoká (a byla ještě vyšší, původně 40 dolarů tuším). Celá hra je vlastně hodně omezená jak do velikosti tak do příběhu. Nejvíc ale proti koupi mluví samotná historie MGS. Tyhlele prequely byli vždy součástí hry. Takhle jsme se opět dočkali dalšího "kouskování finálního projektu". Ještkě kdyby to byl Kickstarter projekt tak neřeknu ale zrovna Konami tohle opravdu zapotřebí nemá.
      • MGS5 bude mit mikrotransakce? Koukam ze delka prequelu neni jedina vec ktera mi unika. Tak to si asi ze seznamu skrtam dalsi hru...
        • Tybrdo no to jsi me polekal :D

          BTW. zrovna vcera jsem zvazoval ze si koupim pristup do closed bety WT Ground forces ale rozum protentokrat nad chticem zvitezil :D
          • Hele podle mě se vyplatí počkat, co jsem koukal na lidi z našeho klanu co tam hrají tak hra je stále v plenkách a stále je to spíš taková hodně ranná beta.
        • Ne nebude, narážel jsem tím na tituly jako Warthunder nebo War of Warplanes kde ani dnes nejsou některé Flight modely letadel přítomny ( a jsou tam dočasně převzaté z jiných, existujících) ale zato je tam možnost nakoupit si zlaťáky, prémiové účty a prémiová vozidla/letadla.
          • Dildo_Vagins
            Jo na WT jsem zvědavej až vyjde patch 1.39 jestli tu hromadu sr*ček co přinesl update 1.37 opraví.
            Moc tomu ale nevěřím
            • Jo to jsme dva.
    • Tak hlavne ze ty zadnej hnuj nekydas protoze by to pak vyznelo fakt hloupe kdyby ses zacal do ostatnich navazet nebo kdybys u toho byl dokonce sprosty.
      • Dildo_Vagins
        Pochopil jsi můj komentář ? Ovšem že ne. Já se tu bavím o MGS GZ, TY o něčem jiném a to je tvůj problém, vyřeš si ho sám.
        • Ne kazdej se zajimal o to jak dlouhej bude prequel k MSG 5 ale mne kdyz reknes ze to bude mit hodne kratkou kampan tak si predstavim 5-6 hodin. Necely dve hodiny mi prijde jako docela malo i na kratkou kampan i kdyz za tu cenu...

          BTW. Pises moc malo urazek. Takhle tvuj nazor proste nemuze brat nikdo vazne.
          • Dildo_Vagins
            Tak hlavně že na mě reaguješ ty, to byl odjakživa můj smysl života, aby mě nějakej random nerd bral vážně a reagoval na mě. Tobě to přijde moc za ty peníze, jiní si to koupili a jsou spokojeni. Tak asi tak. Smiř se s tím.
            • Ja jsem uplne smirenej. Ja uz svoji penezenkou volil :D
  • Vždyť v této recenzi to je řešené víc, než u recenze GH. Schválně jsem počítal a z nějakých 130 příspěvků jsem narážky na cenu našel 5x.
    Tady toho máš víc a to jsme na ani ne polovičním počtu příspěvků...takže ne, okey to tady není a právě GH z toho vylezlo velmi dobře...
    • reakce na uživatele Ceto
  • Hnisavec
    Dĺžka hry nemôže byť kritériom pre zníženie, či zvýšenie hry..to by automaticky znamenalo, že RPGčka by mali 10/10 a akčné hry 1/10, čo je logicky nezmysel....dĺžka hry je adekvátna zážitku a osobne považujem niektoré hry za zbytočne naťahované ako "nudla z nosu"...aj Bioshock Infinitu by prospelo trebárs skončiť o pár hodiniek skôr, príbehové hry aboslútne stačí 4 hodiny intenzívnej hrateľnosti. Nechápem prečo core hráči furt trvajú na 20 hodinových copy paste hrách, keď to je absolútne zastaralý názor....
    • Délka hry by neměla být silným kritériem v hodnocení, pokud nenarušuje výsledný dojem ze hry. Brothers: A Tale of Two Sons může být kratší, ale při prodloužení by to ztratilo na síle. Naopak nějaké CoD, které dohraješ za 4 hodiny, působí krátce, protože bys po titulkách rád skočil do další mise. Nejdůležitější je, aby produkt dokázal obhájit svou cenu.
      Ground Zeroes má jednu misi, kterou můžeš dohrát za 1-1,5h, což je přibližně stejné množství obsahu, jako demo Zaklínače nebo Splinter Cellu. Jde o stealth akci, která se sice může hrát skvěle, ale nepřináší zrovna nic objevného, na rozdíl třeba od Stanley's Parable. Tahle hra zkrátka nemá dost obsahu, aby obhájila svou cenu.
    • Keyz
      To by neznamenalo to co píšeš. Jedině, že by délka hry byla jediným kritériem anebo zcela zásadním.

      Kdyby délka měla stejnou váhu a cena hry taky, tak se to projeví více.
    • Malleth
      Souhlas, ale tohle není ten případ. Metal Geary jsou velký příběhový hry. V GZ není čas aby se nějakej příběh rozvinul.
    • nech si prisposobia aj cenu. 30eur za 3hodiny..nasrat
      • Cena her se neodviji od herni doby.
        • no to vidime ze nie. takze sa vyvojari rozhodli vytriet rit s hracmi
      • Hnisavec
        podľa tvojej logiky: Dark Souls cena 100 (1 hodina 1 euro) eur je adekvátna, Skyrim 150 eur cena adekvátna, CoD a BF 4 by museli stáť 4 eurá....čo je samozrejme blbosť...nepáči sa ti cena, nekupuj, ale netreba to podmieňovať hodnotením a kvalitami hry....
        • BookerDeWitt
          Zrovna akční FPS nejsou dobrým příkladem krátké herní doby. Ano, kampaně mívají většinou kolem 6-8 hodin, ale bývá zde navíc přidaná hodnota v podobě multiplayeru a to se počítá.
        • to nie, ale cena je jednoducho mimo. za 2hodinovu hru 30€..akoze srsly? max 15€ alebo to mali dat k PP ako dlc. A este aj vytvara debilny precedens.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit