Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty Lens Flares :333 *14* *5*
  • Dobře napsáno. S touto recenzí bych se ztotožnil. Demo to urcitě není, je tam sposta přidaného materiálu, např. spousta audio nahrávek z navazujících na události Peace Walkeru, nad kterým jsem svého času strávil vice než 80 hodin. Takže za mě, v tomto případě, velký plus. Hlavní misi jsem, podobně jako Aleš, hrál cca 3 hodiny a fakt jsem si ji užil. Vedlejší mise jsou taky moc dobře udělaný, zvláště záchrana agenta z vrtulníku. Hra sice není dlouhá, na druhou stranu se prodává asi tak za polovičku "normální" hry a na ps network byla navíc akce za 499,- společně s vynikajícím Peace Walkerem, což je pro ty, kteří tento klenot na handheldu mimuli hodně férová nabídka.
  • koukám, že u recenzí chybí na jakejch platformách hra vychází což je docela dementní ... a když už sem u toho tak ten font je fakt šílenej ... vypadá to jak comis sans nebo jak se tomu nadává ... nechcete udělat třeba nějaký hlasování ... vybrat třeba 5 - 10 různejch fontů ať čtenáři rozhodnou co se jim nejvíc líbí ...
  • Prosím Vás na Games.cz:
    Recenzent musí být férovej Kritik... no tahle hra potřebuje pořádnej výprask!
    Určitě máte něco už zahrané. Tak je Vám jasné, že jde o prachsprosté DEMO! (za absurdní peníze!) Čímž by jste se měli k němu tak stavět!

    Táhle (ne)hra není hotová!
    Nezaslouží jakoukoliv známku, a už vůbec si nezaslouží jakékoliv odlehčení situace.
    Takže prosím... PROZATÍM BEZ HODNOCENÍ!!! JE TO DEMO!!!
    • Keyz
      Taky bych rád četl více kritiky. Má to pomoci lidem s rozhodováním a taky o přehledu stavu her a daného odvětví. Píšou to přece odborníci (to nemyslím jako ironii). Momentálně prostě musím koukat na několik recenzí a ohlasů od hráčů. A probírat se tím je fakt vo*er...

      To je prostě, když se vysmívá nějakým pokusům o objektivitu. Pak si každý podle vlastního uvážení řekne co je důležité například u závodní hry a FPS lock na 20 FPS bude, taky platný názor a u určitého publika obstojí. Když nemáš ani základní pravidla a definice tak vše je vlastně pravda a dobře.
      Pak dotaz Bulíře ve FC ohledně recenze Thiefa neměl smysl. Nebylo co obhajovat, když nebylo s čím to konfrontovat (maximálně s jiným vlastním názorem opřeným o vlastní pravidla). Přitom délka hry a cena jsou data a s tím se dá lehce pracovat. Žádné pochody myšlenek.
  • Project IGI ....safra dostal jsem chuť na hardcore....
    • x_ander
      A já pořád čekám, kdy se to objeví na GOG...už leta tam mají jen dvojku (imho o dost horší než první díl), ale pořád nic...
      • C-BEAM
        IGIho som zdolal ale znovu by som to už nehral, tá hra bola frustrujúca už v dobe keď boli hráči zvyknutí na obtiažne hry. Nemám problém v hrách zomierať ale musím cítiť, že to bolo fér a môžem si za to výlučne sám, mojou chybou. A to, že bosska na konci vydrží neviemkolko rán sniperkou do hlavy, to už len celé podčiarkuje. Radšej si dám nejakú custom misiu v Raven Shielde, kde je AI rozmiestnená zakaždým inak a vždy keď ma zabijú môžem nadávať len na seba. Ale koncept hry mal IGI výborný, ten typ hier my chýba.
  • aleš to asi dohrál za dlouho, když vezmeme v potaz jeho skill (viz titanfall)
  • C-BEAM
    Malleth: nebol si to náhodou ty kto u Left Behind obhajoval 2h hernú dobu ? *1* Navyše LB je hlavne príbehová záležitosť s nízkou znovuhratelnosťou a málokdo v nej strávy viac ako 3 hodiny. U GZ môžeš experimentovať a mnohí u nej strávia aj viac ako 15 hodín. Nehovorím, že tá cena je adekvátna ale niektorí ludia majú zdá sa velmi selektívnu pamäť ak sa jedná o ich obľúbené hry.
    • Malleth
      Mezi Left Behind a Ground Zeroes je ale velkej rozdíl. Left Behind má výbornej příběh, je v něm plno skvělých nápadů a překvapivých scén, který ten příběh dokreslujou a hlavně funguje skvěle jako celek. Ground Zeroes je jenom teaser. Jedna mise a dvě cutscény. Z toho jedna byla už dávno venku.

      Sice můžeš trávit hodiny experimentováním, ale to můžeš dělat i v plných hrách s příběhem a měnícím se prostředím a ne hrát jednu mapu dokola. Ve finále je to ale asi hlavně o preferencích. Já hraju hry abych něco zajímavýho zažil a ne abych si krátil čas.
      • C-BEAM
        nie, nie je v tom rozdiel, pretože ten kto nemá rád príbehové hry tomu bude úplne jedno aký príbeh Left Behind má. Sú to 2 odlišné typy hier pre rôzne skupiny hráčov a každá z týchto hier vyniká v niečom inom.

        Aj z údajov z hltb je vidieť, že ten kto sa chce hrať, užije si MGS dlhšie ako príbehovú filmohru, napriek tomu, že samotná základná kampaň je kratšia.

        LB: http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=16622
        GZ:http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=17291
        • Malleth
          Sorry, ale Metal Geary jsou příběhový hry. Metal Gear Solid na PSX znamenala velkej pokrok právě ve vyprávění příběhu a ovlivnila tak směr jakým se velký hry ubírali.
          GZ ale v podstatě žádnej příběh nemá. Podle mě má Last of Us a Metal gear hodně podobný publikum.
          Z Left Behind si ale něco odneseš, z Ground Zeroes ne.
          • Metal geary jsou ruzne hry, ne vsechny jsou pribehove a GZ se zrovna snazi o sandbíx, stejne jako treba peace walker. TLoU je pro me spatna hra s hodne odflaknutou hratelnosti, mg4 se mi docela libil i kdyz ty cutsceny byly unavne a peace walker nebo acid 2 se mi libily hodne. Z GZ si odneses spoustu zabavy, pokud se umis bavit hranim her.
  • Jack---Debily tu ze sebe delame vsichni, protoze v realu by, alespon ta rozumejsi cast z nas, z takove spolecnosti okamzite odesla. Tady ale nejakym zahadnym zpusobem lze potkat rozumne i hloupe lidi dohromady. Je to paradox. Nadavame, soudime, vysmivame se, domlouvame, urazime, hadame se bez vysledku, ale nejakym zahadnym zpusobem jsme porad tady:-)
  • https://www.youtube.com/watch?v=FMoZKfx1dcw
  • Tahla hra ukazuje stealth jak má být, opravdový stealth. Tohle je jediná hra, která je opravdu stealth a ne trapné pokusy ala Blacklist apod. Kdyby to bylo o něco delší, tak by jsme se bavili o hře roku a nikdo by tu neprskal. Stejně prskají ti, co to nehráli a převážně postižená pc- rasa.
    • Stealth jak ma byt? Podivej se na tohle video: https://www.youtube.com/watch?v=HX-sSHISqK4.
      Typek zastreli straznyho tri metry od jinyho a ten v klidu odkraci. Vskutku stealth. Ba co vic, typek obehne kamion kam ta hlucha a slepa straz odkracela a co se nestane? Sice vybehl strazi primo do periferniho videni, ale ta nastesti trpi glaukomem takze nejen ze hned nereaguje, ale dokonce necha toho poloslepeho (rozenej sniper), typka k nemu dojit a nechat se v cutscene sundat. Tohle je stealth jak ma byt?
      • maros.goc
        mna zarazila ta technicka stranka ...to doskakovanie textur a objektov len 3 metre pred Snakeom ..paneboze....toto som naposledy na pc videl asi tak pred 10 rokmi
        • Rage?
      • Svou blbost jsi potvrdil už tím, že jsi poslal speed run. Tady není o čem debatovat, není lepší stealth hry než MGS: GZ v současnosti. AI je na dnešní dobu v pohodě. Vždycky v minulosti a i vždy v budoucnosti se objeví ve stealth hře nějaká chybky a nelogičnost, ale tady jich je minimálně. Perfektně nadesignovaná hra.
        • Co ma speedrun spolecneho s temi nedostatky co jsem zminil?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit