Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daniell605
    Dostal sem z tebe depresi *12*
  • svou originalku MGS jsem jiz pod novym OS nerozchodil a pod virtualnima OS zas byly.problemy s grafikou, audiem...
    Tuhle serii konzolim zavidim. Nemam televizy a tak je bezpredmetny uvazovat nad koupi konzole. Kazdopadne si rikam, jedtli treba zavidi oni nam System shock, CS, Deus Ex, Thief...
    • vsechno co jsi jmenoval jsou hry co rozjedes i na toastovaci, pochybuju ze vetsina konzolistu nema doma alespon nejake to PC z roku raz dva, na kterem by to zahrali :)
  • kdyby se tolik nepirátilo, tak to vyjde i na PC.
    • Pirátství nenese takovou vinu jak ti každý říká, ale evidentně si konzolista podle tvého příspěvku, příště se radši vyjadřuj ke své platformě, buď té lásky.
    • ty dnesni deti jsou cim dal debilnejsi, hral jsi vubec nejaky Metal Gear ty ubozacku?
    • TheGGG
      Chápej 90% pcčkářů vybere všechny peníze po tatovy a koupí si nabušený kompl za 50 000,- a pak už nemá ani na suchej rohlík, natož aby ještě kupovali hry.
  • Velice pěkné, jen škoda že hru Hideo nechce vydat na PC když tak krásně vypadá právě na PC. :(
    • Tak je to primárně konzolová hra, takže se s tím musí počítat. Na druhou stranu, pokud se nepletu, tak nějaký MGS už na PC vyšel, ještě není všem dnům konec.
      • Cypri
        jednička a dvojka na PC vyšli a byli to super hry. Holt jim to asi na PC nelámalo prodeje no.
        • vlastik.plaminek
          Spíš si Sony ráda drží svoje exkluzivity a na ostatní platformy pouští jenom minimum.
          • Série Metal Gear nikdy nebyla exkluzivita Sony. To se pouze v Konami rozhodli, že některé díly budou vydány pouze na konzole Sony.
            • vlastik.plaminek: Ono je hlavně zajímavé, že série vznikla na konzoli Microsoftu.
            • vlastik.plaminek
              Dík za opravu, MGS pro mě vždycky znamenalo hru na PS, tak jsem si to tak nějak spojil, že to je exkluzivita.
  • Na druhou stranu Snake pořád jezdí na Triumph Boneville T100, což je motorka, kterou mám v garáži takže velké +!
  • Restart nerestart, David Hayter k MG universu patří, a jeho absence je pro mě velkou ranou...
  • Možná to tu už někdo dával, ale toto mě rozesmálo *15*. http://www.youtube.com/watch?v=pMrwNz24j_g krásně vystihli všechny nešvary.
  • El-Bravo
    Nehorázně se těším. Ten nápad open-world-stealth se mi dost zamlouvá a věřím, že Kojima v tomto ohledu nemůže zklamat *3* Jinak co se týká těch sci-fi prvků a "haluzí" to jsou pro mě jedny z hlavních faktorů, které dělají tuhle sérii jedinečnou. I když Velkou létající velrybu jsem ovšem nečekal *1*
  • Stillson
    Nechápu,že když najedu na Battlefield,CoD je tam 300+ komentářů. Najedu na o dost propracovanější hru jak graficky,příběhově atd atd... a je tu 25komentářů a z toho je 3/4 nějaký šašek co jen tak píše nesmysly :-/ . Docela smutné.

    Jinak na MGS se hrozně těším. Snad konečně dovolí Kojimovi dát do hry vše co by chtěl. Páč když dělal na MGS4 chtěl do hry zakomponovat mnoho dalších věcí než co tam je (například Snakovi měly růst vousy a tudíž by se mohl holit). Ale bohužel se to prý už nevešlo na Blue Ray. A spousta dalších věcí, které Kojima vymyslí za běhu vývoje hry, ale nestihne se to buď implementovat nebo už není místo na disku :D. Ale určitě to bude našláplé.
    Bohužel nemám PS3 ale chci kupovat PS4, takže doufám,že časem se na PSN objeví jak HD Collection MGS1,2,3,4 + PW a samozřejmě MGS: Ground Zeroes a Phantom Pain. Jen kvůli MGS bych si tu PS4 koupil :D zbytek her mě až tak nezajímá.
    • celý se mi to tu pročítat nechce, takže je možný, že to už někdo zmínil, ale já si myslím, že je to tím, že vetšina lidí tu jsou PCčkáří a MGS na PC není
    • A taky je to asi tím, že tato série není v čechách úplně tak oblíbená... teda je, ale ne na poměry ostatních výše zmíněných...
      • dohral jsem MGS 1-4,kazdy minimlne 3x,a prislo me to dost zajimavy stejne jako prodeje.MGS1 pres 6mil (psx),MGS2 7mil (ps2),MGS3 3,6mil (ps2),MGS4 pres 5mil (ps3)
        • SnakePlisken
          Mluvil o ČR, ne celosvětově. Pravdou je, že u nás je populárnější Battlefield nebo Call of Duty než série Metal Gear.
          • Cypri
            Já bych koupil z fleku všechny MGS díly kdyby byli na PC *1*
            Bohužel no, tak mam jen jedničku a dvojku. Eště starý placky ani nevim estli este fachaj.
            • ten drep me uplne rosekal :-)))) .......Největší stealth prvek ve střílečkách je pak dřep.......
          • ja vim,nechapu ale proc.ty dve "hry" me neprijdou necim zvlastni,spis naopak.treba u MGS4 me strasne bavilo hrat ruznym stylem,kampan se da projit a skoro nikoho nemus zabit,nebo muzes jit jako John Wayne a skladat co uvidis,muzes vyuzivat spousty serepeticek ktery nejsou na oko,chvatu-to odzbrojovani vojaku je tezky ale dobry,zbrani je tam taky okolo 60,.....no nejspis to bude tim multiplayerem protoze v singlu nema MGS konkurenci
            • SnakePlisken
              To jo, variace jsou úžasné, ale mnohým (hlavně mladším hráčům) stačí jen jedno tlačítko na střílení a pohyb. Největší stealth prvek ve střílečkách je pak dřep. *4*
            • http://www.youtube.com/watch?v=55D8zP9_vYA
    • jednoduché tato hra nebude na PC... proto je "nezajímava" pro focus...
    • Co je na tom k nepochopeni? jednoducha odpoved: Konzole *6*
      • tiše
    • Nepíše bluéééé ray, ale blu-ray. To jen tak pro informaci.

      Jiank to s tou nedostačují kapacitou disku je samozřejmě naprostý nesmysl, když se podíváš jak rozsáhlé hry vznikají, tak se mi prostě nějak nechce věřit že zrovna MGS 4, by měl problém se tam vměstnat.
    • musíš brát v potaz, že většina z těch 300+ komentářů je brblání na tu dotyčnou hru
  • skoda ze nerekl kdy to vyjde,pro me jasna koupe
    • SnakePlisken
      Posledně se mluvilo o létě 2014, tak uvidíme, zda tomu tak bude.
      • no to snad ne,po ty ukazce to asi nevydrzim :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit