Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ta hra má jedno velké mínus než se člověk vůbec pohne dál musí čekat než se mu vyrobí potřebný upgrade (postaví) prostě je to hra běh na dlouhouu trat... i když je pak sranda posílat jednotky do akce a oni vám nosí věci a upgraduje se základna. Prostě jedině to hrát s většíma přestávkama jinak je to dost únavné...

    Řikám si že si dám potom MGS4 protože jsem nehrál a navíc je to taky důstojný odchod snakea do důchodu.

    Nakonec už ani nestíhám sledovat čas jak rychle plyne, ta hra je grind ale docela zábavnej odehrál jsem už skoro 40 hodin a jsem teprve v půlce chapter2. Je tam furt něco co dělat a občas zírám na parádní grafiku. Přečetl jsem si spoiler o Quiet aby mi neodešla po 45misi... když už jsem tak celkem pracně grindoval její oblečky ( a ještě zdá se budu grindit další) jen mě mrzí že bude brzo konec achjo :/.

    Což o to dopařeno ještě mi zbejvá všech 28 platforem na základně abych mohl hrát skutečný konec.
  • Tahle hra je proste nedokoncená, pribeh je jen načrtnutá kostra ale ve skutecnosti jsou mise prakticky vsechny stejny - utok na tabor vojaků, na letistě. A ty se porad opakují. Je to ubijejici stereotyp, kde vas nutí vykonavat porad ty samy ukoly, prines, najdi, zlikviduj tabor a bohuzel porad ve stejnych mapach coz vas dost zmate kdyz jste predminule tohle vymlatili a znicili zarizeni a ejhle - vse je zpatky v nove misi :) Stejne tak navsteva zakladny je proste zbytecnost, prijdete tam a cumite, nic se nedeje o nic tam nejde, nikdo s vama o nicem nemluví, k nicemu..

    Zpocatku jsou ty mise ubohy nezazivny, protoze ani nemate nastroje na vykonani, zbrane, odnosny system, partaka.. To je snad prvních 15 misí. Potom zacne tak 25 kvalitnejsich misí ale porad stejneho konceptu kde prepadate tabory jakoby kvuli pribehu kde ovsem byly porad stejny ukoly - prepadni letiste atd. Bohuzel dalsi negativa jsou ty ubohe vedlejsi mise ktery musite hrat jinak se nenactou nove hlavni mise - jako zlividuj tankovou jednotku, najdi v taboru zajatce, odminuj nekolik metru na nejaky podelany ceste kdesi mezi skalama a takovy nezazivny stereotypní kraviny..

    Pak jsem zazil šok protoze se pribeh uplne prerval a asi jiz odehraně mise pokracovaly zase od zacatku ale na nejvyssi obtiznost! Takovej podraz si nechte pane Kujimo! Prestoze jsem uz davno mel v prepadech partacku Nemluvu kterou jsem puvodne musel premoci tak najednou jsem zase musel premoci Nemluvu!!!!! Celkove vas nití opakovat snad 10 misí kde znovu ozije Smrtak ktereho jste prece jiz davno zabili atd.. Tak kde je tady peribeh kdyz ho totalne rozbily aby jen naoko prodlouzili hru ???? To je neseriozni jednaní vuci hracum.

    No dobre dorazil jsem 50 misi a spoustu tech opakujicich se vedlejsich misí ale nova hlavní mise nikde. Mel jsem odehrano teprve 58% pribehu. Zbvalo nekolik vedlejsich ukolů. Takze me melo cekat spousta hlavnich misi pribehu, vedlejsi ani vetsinou nemaj k pribehu vztah.. Na inetu jsem ale zjistil ze to je totalní KONEC. Takze pribeh byl zmateny, naprosto nedokonceny, nezazivny naroubovany na stereotypní mise, pak jeste zmatene opakovany. Ve skutecnosti tam bylo jen par míst ktere k nejakemu pribehu zoldaka nebo snad mstitele mely vztah - likvidace nekolika vlastnich infikovanych lidi na zakladne a "dojemny" proslov Nemluvy.. Nejhorsi je uvadeni klamaveho procenta odehrane hry kdy jste si jisti ze mate jeste jednou tolik hry do konce ale nemate nic! jen uninstall..

    Jinak hra je kvalitne zpracovana vcetne zvuků a je mysleno na detaily, hra se dobre ovlada i kdyz je hloupe konzolovite vyrazena z ovladani myš. To je mensi plus.. Pro me hodnocení tak 65% viz nedostatky.
  • Jako sorry, ale kdyz ve hre neni toggle aim tak to hrat nebudu. serou me tyhle porty z konzoli, kdy si daj praci to udelat na PC, ale tuhle zasadni vec 21. stoleti neni dostupna. Nevim jestli sem moc narocnej, ale tohle nekousnu ani tady, ani v jinejch hrach
  • Jak se dělá to vylepšování vojáků fultunování?Kam mám kliknout?Skoro nic mě neumějí vyrobit v RaD týmu.
    • Prostě fultonuj vojáky z pole, dokud se ti RD team nevyleveluje natolik, že budeš schopný přes dalekohled detekovat jejich úroveň. Pak už si vybírej jen ty kvalitní - hodnocení jako v US škole, E nejhorší, S nejlepší. Úroveň vojáku se postupně zvyšuje během průběhu hry tuším v závislosti na levelu intel teamu (nevím, je to už dlouho) a s tím, jak combat team vysíláš na samostatné mise. S++ jsou k dostání prakticky jen při FOB misích, které ale vůbec dělat nepotřebuješ. Obecně je to o tom naučit se s idroidem.
  • Jack1947
    Já nevím, hrál jsem jen MGS1 demo a MGS2 ( na lodi tam mě to celkem bavilo dohrál jsem to demo kolikrát) dopařil jsem na mobilu MGS. MGS.Peace walker a MGS3 Snake Eater ( což bylo asi nezjajímavější takového survival)

    Netušil jsem že mě to také chytne... nicméně jsem zkusil a hle. Jsou tam věci co mi vadí jako třeba moc hlídek, upsávcí pištolka která trvá než někoho uspíte mezitím zavolá posily, některé mise se nemusí ale nutně dělat stealth. Jsem rád že se dá sejmout cíl a pak se ztratit protože otevřenost dovoluje nelíbí se mi že i přesto že tam už není nikdo furt tam chodí nový vojáci nebo se zjevují nerad bych říkal respawnují.

    Ještě že tam je odstřelovačka trochu to připomíná pak Sniper elite. Jen po vás jdou úplně všichni no.

    Jistě není to úplně můj šálek kávy, ale hrát se to dá a to je to hlavní. Konzolovitost mohla bejt menší např nemožnost zeslabit hru v menu považuji v dnešní době jako velký nedostatek. Pak třeba hlas ve hře je hodně tichý a sottva slyším co říkají.

    Grafika je super to bez debat. Jen to asi nebude úplně pro každého, možná až se naučím stealth bude to zas o nečem jiném.
    • Také jsem ze začátku měla problém se přizpůsobit mechanismům, ale postupem času si to začneš neuvěřitelně užívat až zjistíš, k čemu všechny ty odkazy v idroidu jsou. Vojáci se obnovují kvůli fultonování, aby sis mohl vybírat obyvatelé tvé Mother Base, pokud děláš moc bordel, tak se zavolají posily, proto je potřeba likvidovat vysílače a satelity apod. A pokud toho máš přeci jen tak dost, tak přes idroid necháš celou základu vybombardovat. Ona to ta hra dělá tak trochu naschvál, aby tě připravila na ty tři čtyři infarktové mise zhruba od 25. epizody výš, kdy nemáš už moc čas rozjímat a musíš konat.
  • spis bych zkusil jinou klavesnici, jestli tam nemas drobky nebo jinak zaseklou

    nebo komplet vsechny ovladace odpojit a pripojovat po jednom, kterej to dela
  • Nejspíš jsem mimoň, ale neporadil by někdo ohledně kamery. Spustím hru a pokud zrovna nemám stisklou jakoukoliv klávesu, tak se mi stále kamera točí kolem dokola a hra je nehratelná. Hru hraji na steamu, takže je to originál, ale s tou točící kamerou je nehratelná a nějak už nevím co mám dělat. Nejspíš jde o nějaké nastavení, ale netuším co s tím :-(
  • Tak zacal jsem parit a pres pocatecni velke zaujeti me uz hra dokazala poradne nastvat. Je to sice asi mineno hodne stealth, ale mit k dispozici ve stealth akci na deset vojaku, kteri mohou privlolat posily, pouze dve zbrane - autmoatickou pusku s tlumicem, ktery se po trech ranach rozbije a uspavaci pistolku, ktera strili na par kroku a musi se s ni ctyrikrat vystrelit aby uspala nepritele, je celkem narez. Rikam, jsem zatim na zacatku, ale toto nic moc. Jinak naprosto debilni system checkpointu - toto vytykam vsem hram. Problem u checkpointu je ten, ze se hra muze zaseknout a hrac nemuze loadnout... me se stalo ze chci restartovat misi, tak po cca hodine hrani kdyz me odhalili dam restart mission a misto loadingu me to hodilo na zacatek hry!!!! :-) No nic...
    • Nemusis jen strilet, muzes si nechat poslat nove zasoby, pistolkou nemusis strilet 4x, staci jednou a pockat, nez dotycny usne nebo jednou do hlavy a je to hned. Chyba neni ve hre, ale v tvem hrani.
  • Tak musim rict ye se tahle hra velmi povedla, Metal Gear sem az doposud nehral takze nemuzu porovnavat se zbytkem serie, ale jinak je to parada. Slape to krasne plynule i na mem sranda notebooku (kde se Witcher 3 trhal i na ultra-low). Jak dane ukoly ukoncit je opravdu jen a jen na hraci - ukol znicit techniku v nepratelske drzave? Moznosti je mrtne moc - potichu obskladat C4 ci vsechny uspat a nahazet na to granata ci uzmout minomet ci to vzit primo z vrtulniku gatlingem? Kde sou takove moznosti?
    Mozna MGSV az moc nadhodnocuji pac sem az toliko novych AAA FPS za posledni dobu nehral pac ta moje plecka nic moc neutahne ale jakozto clovek co je poslednich dvacet let na hrach lehce zavislak musim uznat ze se tahle vec povedla :).
  • Dá se vůbec, mimo drahý Steam, koupit pc verze? Ve všech prodejnách jsou jenom konzolové verze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit