Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    Nejlepší je, že srovnává RPG se stealth akční hrou. Typický japanboy jouza. *7*
  • del0
    Tak sem si chtěl přečíst nějaké ohlasy, nicméně koukám, že už to tady akatosh jakožto místní strojvedoucí hype vláčku zas*al svým intelektuálním průjmem.
  • ty jsi tak moc hloupý, že ho nazývaš tak, jak jsi ho nazýval svým bývalým jménem a nikdo jiný mu tak nikdy neříkal předtím ani potom, proto si myslím, že ti vynechávájí hemisféry... Dobrou noc.
  • Sa nielenže aj tak chová ako ten paranoidný schizofrenický blázon, ale ešte si aj priazeň naklikáva ako uderený :D teda ako vesnickoslav :D
  • nightborne
    Ale! Doteď to bylo zábavný, jenom se prosimvás nezačněte navzájem přesvědčovat, kdo z vás je veskoslav *1*
  • Samozřejmě že nebudeš reagovat, jelikož tvoje vymyšlené argumenty se rozpadly v prach.
  • Vaše příspěvky mi zase ukazují, že jste opravdu jen troll, který se nudí, a proto se v diskuzích na games nemístně projevuje a nemá cenu na vás dále reagovat. Ale je smutné vidět lidi jako jste vy, kteří mají potřebu kazit diskuze, které by mnohdy mohly být zajímavé a slušné. Škoda. #ripczech
  • Ja ale stále neviem o čo ide, čo ma potom, či má nejaký paranoidný schizofrenik screenshot alebo nie :D Pre pána jána, teraz mi to došlo, ty si tretia vesnickoslavova osobnosť :D
  • PS. Aspoň něco Veskoslav udělal pro komunitu *15*
  • Myslim, ze Olejnik jasne pise, ze transakce jsou de facto na nic. Vzal si to ze spatneho konce.
  • už toho nech Mato, všichni víme, že jsi to ty. Tohle už není vtipné, ten trubec Veskoslav má screenshot, tady je naprosto zbytečně a ponižující zapírat.
  • tvůj přísvěvek je postaven na stupidním a vymyšleném argumentu, že považuji MGSV za nejlepší hru planety. *15* Což jsem nikde nenapsal, dokonce ji nepovažuji ani za nejlepší hru tohoto roku :)

    Pokud někde píší o MGSV jako o nejlepší hře planety, prosím cituj mě, či to dolož screenshotem .)
  • Kto prišiel teda neprišiel? Nejako sa v tom zamotávaš, ako som už poznamenal, myslenie ti bohvieako nejde.
  • "jen mě nebaví zástupy dětiček zblblé z hypu" Tomu se musím jen smát, když vidím vaše reakce tady v diskuzi, které jsou úplně stejně nesmyslné a směšné, jako ty reakce "witcher fanboys" o kterých tady mluvíte. Takže si opravdu nejsem jistý, jestli jste jen troll, nebo si opravdu myslíte, že MGS je nejlepší hra planety a pokud někdo nesouhlasí, musíte se do něj drze pustit, protože vy máte správný názor a ostatní se pletou.
    BTW MGS opravdu není nejlepší hra planety, hodnocení 10/10 tomu dávají hlavně fandové série, což se vlastně děje u všeho, ať jde o hry, filmy, knihy... Hype kolem hry byl obrovský, ale opravdu se ukázalo, že pokud není člověk fanda, hra pro něj bude naprosto obyčejná, jako všechny ty hry kolem.
  • A sme zase pri starom, ty si nejaký vadný človeče.
  • Jsi mimo. Prave Olejnik je zrcadlem bez zkresleni. Kacirskym zpusobem treba kritizoval The Last of Us. Pokud neco chvali, dava to vzdy smysl. Na MGS je navic znalec k pohledani. Nazor jineho cloveka pro me nema az takovou vahu v tomto pripade.
  • já jsem troll a ty hodnotíš sandbox dle youtube? *15* No teda! Co tady se nedozvím.
  • Ty jsi matěj přece Mato. Neříkej, že jsi na to nepřišel?
  • Myslenie nie je tvojou silnou stránkou ako si nám predviedol a okrem toho kto je Matěji?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit